Загадъчни обори, дървета и НОВИ глупости

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от !ЕЛИЯ! на 4.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Еха, честито и ти си имаш лалогулденова горичка! ;)
     
    Кобрелия харесва това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    Днес са ми първите опити да се сдобия с маслина на св. елена и торомиро. От едните стръкчета имах 12, от другите 8. Зарадваха ме баха стръкчетата, с другите не било днес писано да са дащни, ще чакам, все някога ще дойде и това дърво във моята фермичка. Приятна вечер, фермери!
     
  3. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Този път БП се оляха с исканите бройки пеликан в куеста " Наследника на Мими" - 700бр. :wuerg: Обора /гнездо на пеликани/ със СХ и вода, без бонуси, става за малко над 8 часа. При 2 обирания за деня, ако не навиваш будилник ;), са необходими 350 дни за завършването на куеста. :cry:>:(
     
    НощенБяс, nasko9898, dedoto и 3 други харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Имам си рибка, сефте ми се пада ново животно от първия път :music:
     
    Последна редакция: 19.8.23
    pepa551, Bamze, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  5. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    В официалното инфо за новите тайнствени дървета от утре са разменени позициите в таблицата на дървета за последен път във фермата с нови дървета за острова.
    Това е причината за този въпрос:
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  6. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    лудакрава1 харесва това.
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Пробвай пак. По някое време са ги активирали.
     
  8. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Пробвам непрекъснато, появи се само бахамското. o_O
     
  9. elistoyanova

    elistoyanova Прохождащ

    След голямо търсене намерих тук възможност да питам-защо не мога да си поставя обора за шарийски коне на ниво 99?
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, ниво 112 ти е необходимо за шайрските коне. Приятен ден!
     
  11. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Няма го в менюто с текущи събития, но може да се купи през червената кошница.
     
  12. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Вече е възможно е да се купи през червената кошница, защото се появи и като текущо събитие. ;) Хубав ден! :)
     
  13. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    Понеже не намерих къде другаде да питам, ще го направя тук.Защо от тайнствено дърво Берлин закупено с гулдени, ми се падна финкова палма,не е спомената в инфото ,че може да се падне,друг е въпроса че от 5 закупени с гулдени дървета Берлин се паднаха само секвоя албинос и тази финикова палма. Целта е да се измъкват от играчите реални пари за да получат от редките дървета ли, и къде е гаранцията ,че ако платя с реални пари ще получа рядко дърво???
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    В инфото във форума се публикува информация само за новите дървета, които могат да се паднат. И кои ще се падат за последен път. Но в самата игра можеш да видиш всичко, което може да се падне от тайнственото дърво.
    [​IMG]
    Само при закупуване на сигурния пакет за 199 ЛГ има гаранция, че ще получиш 1 бр. от новото дърво.
    Приятна вечер!
     
    suzy-mar и koteto9 харесват това.
  15. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    Да ,сега видях че се падат и обикновени дървета ХХ ,нищо сега ще посадя още две Берлин, сигугрно ще се паднат ябълки , но нищо ,играта да върви
     
  16. suzy-mar

    suzy-mar Стажант

    относно новите дървета, на стръкче как се падат новите видове :: хлебен орех ,маслина св. или франклиния и др. от 10 вида купих само xl & xxl на останалите имате ли яснота по въпроса или само пакета ех гарант-???

    -----
    точно същото питах от 10 берлин и 10 островни основно картофено дърво и краставица къде са тия маслина и хлебен орех. или новите за куеста видове само ябълки и палми ще са явно xxl Лалугени така и няма освен чрез смс!!! само за пари от играчите е всичко подкрепям Напълно казаното по-- горе.
     
    Последно редактирано от модератора: 15.1.24
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Няма гаранция. Единичните купени бройки има минимален, почти никакъв шанс да се падне нещо от тях. От години купувам само пакети. В тях имам едно гарантирано дърво, или обор, а от останалите 30 почти винаги се падат поне 1 или две още като гарантираното. Само тръстикарчето нищо не ми даде. Освен гарантираното тръстикарче в пакета, от другите 30 нито едно нямаше. Само глупости получих.
     
    .didi2002., tanyamery и [[Fermerkaa]] харесват това.