Загадъчни обори, дървета и НОВИ глупости

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от !ЕЛИЯ! на 4.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. летендъжд

    летендъжд Прохождащ

    от десетина обора - една червена леярна и едни петлета , останалото - жива да ме оплаче човек
    явно Вълчо не ще да ме папа
     
  2. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    във ферма 15 ниво взех 3 обора-таралеж,жаби и вълк ми се падна :)
     
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Слушам и изпълнявам, само дано да има ефект! ;)

    [​IMG]

    Току-що си го уших. :D Надявам се да хвана Вълчо Вегана тоя път. За всеки случай и спаначник съм опекла (с броколи). xD

    [​IMG]
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Тъй облечена и бонус питон ще хванеш:)
     
  5. munci1991

    munci1991 Обитател

    Бонусът, който ще можете да получите при активиране на реда,
    ако запълните всички облаци, е:
    +20 % ТО за 12 ч. от Майстор строител и Загадъчно стръкче

    Повторно активиране след 40 ч.



    Искам някой админ да ми обясни за кои животни от майстор строител става дума ? Че нещо не ми е ясно или господата от БП са изпили повечко редбул ?
     
  6. летендъжд

    летендъжд Прохождащ

    ами явно само когато има майстор-строител ще действа бонуса, в останалото време - усмивки
     
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Действието е за първото обиране на самия майстор-строител или стръкче.
     
  8. baiete

    baiete Болярин

    Бях се заканил , че повече няма да пробвам на тези обори . И все пак се пробвах с два еееееееееее куца работа произвотство на яйца жълт и гълаби :mad: . Това беше последното прецакване >:( при толкова яйчени дървета и натоварени на влака си е направо подигравка :cry:
     
    sladost89, черешка и sinsi88 харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    нищо особено до сега; мишки, котки, производство на гуано, обор за езда и много други, но не и вълк:mad:
     
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма изпървом ги примамете с някоя червена шапчица хайванти,сетне ги хранете с треволяк,ей на аз им фърлих Марианка и да видите наш колко и са накачиха,немоа ги разпъдя:D
     
    Мариана07 харесва това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    значи само червени шапчици могат да примамят вълка:mad:бабите не стават ли за примамкаxDили вълкът трябва да е мноооооооооооого гладенxD
     
  12. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Тряя да ги питам,ма според мен зарад друго и са бяха нахфърлили на момето:D
     
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    разбрах, никакъв шанс да хвана вълкxDще търся на ПИТ, какво да се прави:(,ако успееш да подлъжеш някой вълк, може и да се договоримxDxDxD
     
  14. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Така е, що вълци ми се изредиха (за баницата), ама накрая им видях само опашките. И сега ни вълк, ни баница. :cry::sleepy::(
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  15. magitooo000

    magitooo000 Стажант

    Не се тормози, то и аз съм така. Много обори нямам и като гледам няма начин да ги добием.-.-

    Браво на теб! Късмет!
     
    Последно редактирано от модератора: 1.12.14
  16. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    o_O Това сериозно ли? Мислех, че става въпрос за оборите от майстора и дърветата от стръкчетата! (Поне на офиките да действа и на специалните животни - не, че имам такива във фермата си) Сигурна ли си в инфото? Извинявай за въпроса, ама направо не го вярвам! То по-малоумен ред от тоя няма, ако е вярно. Че и на 40ч се активира... Би ли проверила отново?
     
    MARV3000 харесва това.
  17. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Има, има, вече има и по-малоумен - най-новият ред ,от предстоящия евент.
     
    MARV3000 харесва това.
  18. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Хаха, прав си, вече си има достойна конкуренция. Очакваме ред за 1% повече точки от разплодниците, активира се на 168ч., действа - 10 мин. Който сварил, сварил...
     
  19. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Това е действието на реда.
     
  20. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Благодаря Звездичка, имах 0.01% надеждичка грешката да е в превода, ма уви...