Загадъчни обори, дървета и НОВИ глупости

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от !ЕЛИЯ! на 4.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Кога успяхте толкова товара да направите, не спите ли, бе хора?
    Аз искам да попитам: защо оранжавият обор за хамстери е по-евтин от жълтия???
     
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    и при мен е така
     
  3. sahara83

    sahara83 Познавач

    Втори бръмбар рогач и соколи ми се паднаха и май мисля да запразнявам.
     
    -dd76-, pepa551, staneli и 2 други харесват това.
  4. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    От първия път улучих рогача - голям късмет :D! Но 15 лалогулдена дадох за жълт гълъбарник :cry:! Повече няма да се пробвам с лалогулдените.
     
    pepa551 и staneli харесват това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    всеки товар можеш да го получиш веднага срещу 1 лг.
    Нямам представа защо по-ценният обор е по евтин, лично мен ме устройва...
     
  6. elena12345670

    elena12345670 Стажант

    Не мога да се въздържа да не благодаря на БП за така нужните обори и производства, като мандра жълта, производство на яйца жълто и тем подобни глупости - ха ха, - много се надявам да му бъде предадено. Нямам думи - такова разочарование, заредих 18 експреса и макар че имам много излишни и непотребни обори -бях до тук!
     
  7. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Радвам се на сполуката на всички фермери, които са успели да им се падне бръмбара, аз до този момент нямах този късмет - от 22 зареждания на влака - 8 пъти оранжав рибарник. Върнах ти ги БП да си правиш ти риболова. Правя Ви предложение -не е ли уместно да заложите в програмата си на 12, 13 дори 15 натоварване на влака да дадете така очаквания нов обор, който предлагате. Не е случаен принцип. Спрете с тези глупави извинения.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  8. *iovana*

    *iovana* Стажант

    От 40 тайнствени обора- 4 рогача, 3 фазана, 2 бизона, 2 сокола, 1 жълти къртици.Останалите- оранжеви обори и нито един розов.Ще заредя още 10 да пробвам за нещо розово и спирам дотук.
     
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    От първите 8 заредени - 2 сокола, розово магаре и розова патица, от следващите 7 - 2 рогача. Останалите ще пътуват. Чакам още 4 да се люпят.
     
  10. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Днес явно все пак ми е ден :)
    На една от сателитките от 9 заредени обора: 2 х невестулка, фазан, червен щраусарник, оранжеви конюшня, гъски и кукувици, розова конюшня, червен свинарник.
    Обаче на другата сателитка, дето влизам от дъжд на вятър - от едно товарене на влака и 1 (ЕДИН) ЛГ (само той единствен се мъдреше в тая сателитка) се ПРЪКНА РОГАТОТО БРЪМБАРЧЕ :). Сега ще си го отглеждам там, пък на ПиТ ще си го прехвърля в основната ферма.
     
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ако го разрешат изобщо....
     
  12. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Хм, вярно... Не си спомням точно, но май само новите обори бяха под карантина. Надявам се, че докато стане време за следващия ПиТ бръмбарчетата ще са лекинко поостарели :)
     
  13. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Трябва да имат 4месеца уседналост, но и това не е гаранция. Антилопите ще ги пенсионират и пак
    не ги пуснахаxD
     
  14. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Каквото е - такова, нали надеждата последна умирала xD
     
  15. sahara83

    sahara83 Познавач

    На мен от последните заложени обори ми се падна и трети рогач и ми се щеше да го подаря на някой, но имам предчуствието ,че може и да не ги пуснат на пит както коментирахте по-горе.
     
    лудакрава1 харесва това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз вече 2 рогача си имам, и бонус соколи(тях ги нямах и даже по вече им се радвам)
     
    kakata13 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  17. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Най-накрая и аз си имам бръмбар рогач.:)
     
    kakata13, -niksan- и milkoga1 харесват това.
  18. kakata13

    kakata13 Ветеран

    От четири товара забръмча рогача,сега още три се мътят та да видиме дали ше му дойде другарче:)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  19. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Ако не ми се пръкни рогач!Запазвам си правото за подарък!Аз се напълних със соколи!
     
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    От 5 обора Мед - оранжеви щрауси, прилепско гуано, конюшня, жълто производство на яйца и елени
    от 8 тайнствени товара:
    Оранжеви хамелеони, пауни и гъски, невестулка,розови прилепи - нямах си такива, бръмбъри рогачи, фазани х2.
    А от един обор за фазани - оранжева леярна.