Загадъчни обори, дървета и НОВИ глупости

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от !ЕЛИЯ! на 4.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И то голяма:)
     
    животВфорума харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От 29 тайнствени товара - 2 бръмбара, доста соколи (на които все още не се мръщя), 1 розови котенца.
    Останалото - обратно на влака.
     
    животВфорума харесва това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    1 розови пуйки и 3 обора бръмбари от 20 обора
     
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аз след час ще бера 40 да видим какви ще и накъдри, на вас браво за късмета
     
    DILQNADELI и животВфорума харесват това.
  5. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    23 тайствени....2 рогача , 2 сокола, и розови бобри....ще спра дотук.
     
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    голяма съм греда. в моя ник от 40 обора само 1 рогач, 4 сокола, 4 фазана, 3 бизона, розови пауни, врани и прилепи
    в сателитка 39 обора - 1 рогач, 4 сокола, 4 фазана, 2 бизона, розови - овце, пчели, кокошки и магарета

    имам соколи, бизони, фазани сигурно по 50-60 броя вече, а като видя оранжеви пауни направо ми се повръща, стотици имам
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз ощи рогат нямам
     
  8. БашФермер

    БашФермер Генерал

    заредих още 25 обора, след 4ч ще видим
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ко артисам на пит ще са фърля през оградатаxD
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    видя ли ги - почти сигурно нищо свястно покрай тях; но пък розовите ти са от по-вървежните
    но стават за влакчето пък

    П.П. още малко боклук ще разкарам, ама вече каквото успея без лг
     
  11. БашФермер

    БашФермер Генерал

    и да са хвърляш файда няма. 1 имам само, да си направя бройката за куеста пък после и 1 да остане щи го дам
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    В момента не ми се играе да преценявам кое е боклук и кое не, поради което си накупих малко жълти тюлени, които да заложа на експреса. Утре ще правя инвентаризация и ще товаря излишното...
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    чакай мож да фана xD
     
  14. sahara83

    sahara83 Познавач

    Първият обор и беше бръмбара рогач.Ще заредя още някой обор, защото имам доста боклук от загадъчните, но няма да си давам особен зор вече.
     
    FrozenKiss и [[Fermerkaa]] харесват това.
  15. БашФермер

    БашФермер Генерал

    егати тъпия бръмбар още 25 обрах, този път тотална сопа - ни един не се пръкна. по-лошото е, че и нищо розово нямаше само боклуци. 3 соколи и 3 фазана ама те не ми трябват грам, всичко плява, но пък за сметка на това от 25 товара 5 невестулки и 5 забележете отново оранжеви пауни. само в основния си ник от тях имам над 60 бр :wuerg:
     
    FrozenKiss харесва това.
  16. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    На ПиТ го имаш:p.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Много боклук, много плява! Един бръмбар все пак се появи, така че не съм съвсем на дъното на отчаянието :) Хубавото на оранжевите пауни е, че по 3, по 3... бързо отлетяха с експреса!
     
    Последна редакция: 24.3.18
    FrozenKiss харесва това.
  18. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    И при мен само магарета и пауни, един сокол и това от около 20-на обора. Голяма работа е случайния принцип xDxDxD
     
  19. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Аз се пробвах скромно - само 2 тайнствени взех. И от двата се пръкнаха бизони. Ама съм доволна - имах само един, а бая куестове съм захванала с тях. Вярно, че не се пръкна бръмбар,ама все файдица :)
     
    FrozenKiss харесва това.
  20. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ако мислите, че влака е скръндзав да видите майстор строител за дроздове как се е стиснал .... само материал за влака.
     
    fermer4etoo1970, -nani2003- и FrozenKiss харесват това.