Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    При мене е същото!!!!
     
  2. 0246

    0246 Обитател

    А тези сандъци с кози от разпродажбата как работят? На колко време могат да се обират? Или е само еднократно - 5 гулдена и каквото ти се падне от еднократното обиране?
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И на мен се случи току-що.
    Еднократно е.
     
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    айде пак, иди чети фая или питай преди да се дъниш без да мислиш бе! Що лъжеш хората? Дали разбра за кое,а ?

    Вече ще ти викам Шушана на теб, заслужи си го, а Шуша е дъното :D
     
  5. arono_ele

    arono_ele Подрастващ автор

    Здравейте, явно е всеобщо... :(>:(
     
  6. esz102

    esz102 Младши експерт

    Три пъти ме изхвърли,при преминаване от поле на поле,сега се опитвам на четвъртото,изгоряха ми совите ID: 13498318
     
  7. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Благодаря ви мили дами за отговора :) Ще гледам какво ще взема и как ще го изиграя. Май ще е както всички мой първи по вид евенти, както дойде. Успех на всички. Иначе няма да си давам много зор, защото и на мен редът не ми харесва, но ако стигна до него няма да го върна ;)
     
  8. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Написах, че това е което съм разбрала от инфото и ще се допитам дали е правилно. Не мисля, че в случая съм излъгала, като подчертах, че не съм сигурна в написаното. По-добре ли щеше да е да изляза от форума като видя въпрос на който не мога да дам отговор? Тогава щях да съм лошата, че бягам при най-малкия проблем.
    А дали ще ми викаш Шушана или нещо друго, няма значение за мен.
    Проблемът е при всички явно, предадено е за него.
     
    esz102 харесва това.
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    виж сега Шуше, иди си прочети поста и пак помисли, стига се оправдава. Муши ти е дала и жокер. И как така модератора не е разбрал инфото, нали хората ще задават въпроси? Първо ти трябва да го разбереш!
     
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Забелязвам, че може да се започне и от 34.
     
    malkata_ice харесва това.
  11. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Благодаря, Шушиното. Прочетох, помислих и вникнах в същината на нещата. Прва си, че е абсурдно като модератор да не са ми ясни подробностите по евентите. Ще се постарая и тази грешка да не допускам.
    П.С. Шуши звучи много миличко....
     
  12. jizzm

    jizzm Стажант

    ID: 36289419 Играта непрекъснато ме изхвърля, в секундата, в която вляза и се опитам да цъкна някъде!
     
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    пак се оляхте, вече не може да се играе, човек не може да влезе във фермата си, да не говорим, че 10 семена ги сея на 3 пъти
    ПОЗОР
    не стига, че нищо не разбрах от инфото, ами и нерви образувах, а уж играя за забавление:mad:
    кажете как да се изиграе да се вземе само реда, нищо не разбирам и какво да селектирам, и колко?
     
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И е особено "приятно" като береш и садиш на ръка.
    Береш и отново, и отново, и отново ...... ако даваше и толкова ТО, колкото пъти съм ги обрала......
     
  15. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Проблема с изхвърлянето трябва да е решен.
     
  16. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хахахахахаха радвам се, че ти харесва. повярвай ми, ако искам да съм мил с някого никога не бих го нарекъл така, а и не ми е в стила ;) но съм щастлив, че ти харесва.
    Шуша, Шушанаа, моя единственаааа ;)
     
  17. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    селектирай козички от тях иска от 3-4 селектирани вида, а другото в движение
     
    Последна редакция: 6.12.17
  18. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    За да спечелиш редчето с цъкалките за нея, трябва да стигнеш до 47 стъпка включително. Влизаш от 1, 20,36 на планината
    До 19 стъпка иска кози, след това крави, гъски(описани са в таблицата във ФАЯ).
    Можеш да сменяш планината и пещерата по всяко време, но само от стъпките със стрелка можеш да се прехвърляш и да изпълняваш задачите (преди това можеш само да виждаш какви са те и нужните неща за минаването им).
    Както Муши каза- от 4 взимаш динамит, от 24 пикели.
    Знам, че си далеч от мисълта да си мил с мен. Важното е, че си щаслтив дори и привидно.
    Тая Шушана така и не съм я слушала, ще ме накараш да си я пусна.
     
  19. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    [​IMG]

    с черните ми провървя....
     
  20. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    за 2 часа съвпадат бейби бума и фермерските монети, ще се падат ли и от двете на 1 селекция