Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Хехееее, не издържам. Тънко, тънко, пък къде и някой път дебелашки... БП се еб... и подиграват с играчите, останали все още да играят, тази садо-мазо игрица! Ахахаха, връх "Перко", ахаха... връх "Перко". xDМного правилно са го подбрали. И на едно поле, а изскачащи ще идвали от... цъкалки. Пък ще се сади, уж евент със селекции!?

    ПП Започваш да играеш играта и разбираш че си "Недорасляк". Някъде към 100-то ти лепват благозвучното почетно звание хонорис кауза "д-р Зелева глава". И се чувстваш като нископлатен интелигент от БАН. Но преглъщаш и вироглаво като козела РЪмбо продължаваш да изкачваш върха... "Перко"! Все пак, ако не реални пари, то бая труд си хвърлил във фермата, пък бил той и... виртуален. Само за да разбереш 30-на нива по нагоре какво мисли БП директно за теб с "Глупак". Защо не го запазиха това последното "Глупак" за ниво 200. Така щеше да е още по сладко. xD:cry:
     
    Последна редакция: 6.12.17
  2. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    При мен вече се вижда.
     
  3. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    А аз не разбрах динамитът от къде се получава.
     
  4. kismit

    kismit Активен автор

    При изпълнение на 4 задача, ще получиш предмет, който ще ти дава динамит :)
     
  5. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Така като гледам май ще ни трябват 3400 Планински маргаритки за 26 и 11 задача:D
     
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Как ти звучи ранг "Член на "В името на сиренето"" Сладко ли е, солено ли е, френско ли е, тъпо ли е, кво е? Свиркам си и хич не ги чета, то глупостите тук край нямат.
    Все още не се чувствам толкова изперкала, че да изхабя селекциите за вятъра на връх ми ти "Перко". Някои награди само може да взема и то в икономичен режим.
     
    The.Farm харесва това.
  7. The.Farm

    The.Farm Болярин


    Звучи ми така... "Сирене ли ти се яде или не ти се яде сирене?". Ама... с моето мръсно подсъзнание... спирам, че отговора е за БАН. Тези обирджии на мандри (БП), имат тънко чувство за хумор. Гиди чешити, ей БП... сирене ли ви се яде или не ви се яде сирене? Знам, знам... да не се напъваме много, че най много да ви пръднем на...
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Темата придобива медико-гастрономически нюанси и очаквам скоро да бъде преместена в хоремага.
     
    Pirat, restoи3, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ай сега БП ... това са си някакви грешки в превода ... забрави на 113-то ще станеш девойче.
     
    The.Farm харесва това.
  10. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Аз нямам начални бройки за планинска маргаритка....
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само на основното поле.
    Или релогване.
    А ако не е първите две неща - ИД за проверка от админ.
     
  12. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Омотах се като пате в калчище с този евент o_O Не разбрах от къде се започва, как се прескача от едно на трето :( На мен ми отваря само първото. Четох, четох, но уви .... :cry: Моля за по-елементарно обяснение ако е възможно :p
     
  13. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    С релогване се получи,благодаря ти Муши,успешна игра желая.
     
    mushnuk харесва това.
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хахахаха положението е "ой Шуша, Шушанаааа" :D :D :D
     
    trol4o1 и The.Farm харесват това.
  15. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Започваш от номер 1 на планината, като караш задачките поред. На някой места (например задача 5, 23, 36 и други) можеш да се прехвърлиш в пещерата ( бутончетата в ляво със съответният надпис)
    Това е което аз разбрах от инфото. Ще се допитам до колегите, за да потвърдят дали е така, защото нямам достъп до тестовите. Ако има нещо различно ще пиша.
     
  16. tani1980

    tani1980 Полубог

    Какво става, през няма и 5 минути и играта ме изхвърля?Някой има ли подобен проблем?
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Можеш да започнеш от 2 места - или от 20, или от 1.
    Даващото динамит е 4, а даващото пикели е 24.
     
  18. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    При мен го има, писах на колегите. За съжаление в момента съм сама, надявам се скоро да се оправи проблема.
     
  19. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Благодаря!
     
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ок, сигурно не е само при нас двете.