Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    споко, ще се появят на пазара. Аз съм заредила всичките 12 обора и каквото изкарам ще ходи за продан.
    Приемливите са със реални пари, има вариант тези 1000% да повлияят на резултатите от селекциите...но дали ще е назад или напред не се знае...
     
  2. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

     
    BUTTERFLAYS харесва това.
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Извади още отсега обори на мармоти, орли, къртици, мечки, кози, гъски, риби там каквото имаш и се иска в евента и със спечелените пари си купи антилопи...те едва ли ще са мнооого скъпи щото всеки е изкарал сега да отгледа и по-някое време ще залеят пазара.
    п.п. На моя пазар има антилопи по 92 - 93 хиляди едната, по- скъпи едва ли да станат.
     
    Последна редакция: 5.12.17
  4. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Баш, мислех да си мълча и да не вземам отношение....но все пак ще те подкрепя, защото ако не искаме отговори означава, че приемаме случващото се (грешки, замитани под килима, приемане на незадоволителни обяснения и др., др...). По повод на киното - питала съм и съм получавала отговор, че няма рекламодатели и за това няма кино......е като няма рекламодатели, от къде са рекламите при излизане от играта? Като няма рекламодатели, има ли някой, който търси такива? Като има грешки ( и не говоря за правописни) ние си носим последствията, а този, който ги допуска санкциониран ли е? Въпроси, въпроси....висящи, като коледни играчки...:)
     
    milena7004, mell, Annabelx и 2 други харесват това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Целувай ръка за което ;). Доста усилия положих (дълго продавах по 1000, 1100 и т.н.) докато докарам снощи цена 44 хилки, тогава се задържа. Днес пак мръдна цената. Следобедните 9 ги продадох по 80 хилки, кой ми ги дава :p.

    П.П. Все пак и други се включиха в някой момент в разработването на цена, ама дълго само аз бях "баламата".

    Огромно благодаря.
    :)
     
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ее......... тоз път и аз съ загубих и те ма загубиха :cry:
     
    DAN63, eva-mina, mell и 3 други харесват това.
  7. БашФермер

    БашФермер Генерал

    тук не става въпрос просто за грешка, днешната ситуация ясно показа незаинтересованост. не може да има цял ден мод на линия, целия форум да иска инфо, инфо да има по другите форуми и той да не обели нито дума - да се извини или да вземе да напише една тема с някакво инфо отгоре, отгоре...това е чиста проба незаинтересованост, която не трябва да се толерира. не може да се правят на ощипани госпожици, защото някой намерил правописна грешка и после да се отварят теми за това колко сме грамотни и колко не. освен аз сега да отворя тема да видим колко са кадърни и колко не.
     
    milena7004, -dd76-, mell и 5 други харесват това.
  8. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    По принцип не обичам на критикувам, но тук няма как да не се съглася и аз със теб. Значи модераторката KAtanasova, беше толкова време на линия, дори преглеждаше темата и вижда, че всички чакат нещо, а дори не отговори. Можеше поне да каже за какво става въпрос (никой не я кара да ни пуска инфо), но тя само си четеше и толкова. Можеше да напише "Скъпи играчи, аз не съм толкова издигната и не е моя честта да пусна инфото, но колегите са заети и ще го пуснат по-късно, извинявам се за неудобството или за ситуацията която се получи", но тя само си стоеше в форума и ни остави в невидение. :)
     
    milena7004, -dd76-, mell и 2 други харесват това.
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    незнаех, че ще трябват антилопи можеше и аз да се включа... имах доста събрани...И АЗ БЛАГОДАРЯ
     
    mushnuk харесва това.
  10. БашФермер

    БашФермер Генерал

    много добре знам как работи механизма на екипа. за да няма администратор той е предупредил за това и разчита на другите да го покрият. темите за куестите не се пишат всеки път, работи се по един калъп и само се сменят картинки и наименования. можеше да вземе всяка стара тема да я копира и да й удари една редакция с картинки и инфо от друг форум, ако в момента не е разполагала с тях. ето за това говоря, че се иска желание, а тя демонстрира незаинтересованост. днешната ситуация нямаше нищо общо с права и титли, всеки можеше да го направи и ти, и аз, и тя.
     
    milena7004, DILQNADELI, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    те са екип да работят, като такъв, заедно, не може да се чака на един:cry:все пак са хора всичко се случва, трябва да са взаимозаменяеми:cry:
     
  12. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ами въпросната г-жа правопис да си зададе въпроса сега защо нито един от нас не критикува диването, че ням инфо. ако й е труден отговора ще й помогна - няма как да се случи да стои като клюкарка на дувара и да чака....кво чака и тя не знае. влиза вади горещите картофи и си върши работата....днес пак го доказа.
     
    DILQNADELI харесва това.
  13. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Хахахах, предупреждавам че пиша само в добрият тон: те така....
    Людмилооо ма, докога ще пишете на неразбираем чужд език в който родове и множествено число не съществуват. Какво ще рече това:2. Различните задач.
    Е то бива вече ама.... . Между другото Калина ми подсказаxD
    П.П. Баш, разбра ли сега за кво са учителкитеxDxDxD
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз пък и на диване мъ е яд, тъй ги научиха с невена, а албена ги научи на чалъми " по терлици";)
     
    DILQNADELI харесва това.
  15. mell

    mell Редовен

    Захарната коза при мен е мираж вече 4 години. За да се даде въпросната коза и ръмбо следва и предложените награди да са адекватни от страна на Бигпойнт. А то в момента са големи смешници. Като искат кеш пари поне да знаят как да си ги поискат за да им се дадат, а не да си останат само с искането. Можеха да сложат например в кошниците въпросните кози. А като награда да сложат лалогулденово дърво и някоя гигантска секвоя. Настоявам и аз, както и повечето играчи за преразглеждане на политиката на играта, относно съответствие на вложено и награди. Коригирайте си наградите.
     
    The.Farm и DAN63 харесват това.
  16. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аз още одеве казах, след днес ако съм на нея ще ги натиря, защото следващия път ще е същото. иначе си права, прекалено са добри и те са си виновни за нехайството на модовете.

    хахахаха събчо, много лоши даскалици покрай теб, ще си скрия бележника :D
     
    sabchooo и sm0uk3r71 харесват това.
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDтам що фермани има разгледа ли ги
    хахах......
     
  18. БашФермер

    БашФермер Генерал

    къде и какви фермани, светни и мен
     
  19. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор

    селектирай си ;)


    [​IMG]
    [​IMG]
     
    .water., mushnuk, milena7004 и 5 други харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    при правописа бре, къдеxDвъри, чети и са учи, ко не на правопис на философстване
    браво на мунци, свърши евента преди да е почнал:)