Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    4 петнисти кози, 1 бяла крава, 3 петнисти кози, 6 сиви врани, 1 черна коза, 2 черни кози, 1 ангорска коза, 3 прилепа ненаситник, 2 кафяви прилепа, 1 козел рамбо, 1 захарна коза, 2 белобуза гъска, 1 летяща коза, 4 коза джудже,
    Май това са всичко необходими селекции (за всички награди, вероятно някоя може да се пропусне).
    П.П. Ако в бързината нещо съм пропуснала или пък съм объркала превода - извинявам се. Нямам в момента време да съм по-прецизна и по-подробна.

    Бейби-бум - утре, 6-ти, от 15 до 19 часа.
    Ден на фермерските монети - утре, 6-ти, от 17 до 23 часа.
     
    trol4o1, dadi19501, Пума~` и 3 други харесват това.
  2. БашФермер

    БашФермер Генерал

    за тебе беше ясно, но държа като имаш време да отговориш на въпроса рунтавия и учителката кво правят тук? за кво са? и какви са задълженията им? могат ли да вземат решения в кризисни ситуации? да отговарят за гафовете? и след като липсва инфо да направят тема с такова?

    аз отговорите ги знам много добре ама нека да се знае от всички, че никва не я вършат.
     
    dadi19501 и DILQNADELI харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    когато има спор скачате всички, прави или не скачате 8)къде сте сега, защо не работите заедно 8)помниш ли бях ти казала нещо....е сега си трая..... и кво същото8)

    иначе
     
    dadi19501, DILQNADELI, sabchooo и още 1 човек харесват това.
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аз ако съм на нея ще ги натиря, за кво са им? ясно се вижда, че на тях не може да се разчита! за да я няма съм сигурен на 100%, че тя е предупредила, те много добре знаят, че трябва да удържат фронта, а не да размахват показалки в час по бг или да кибичат на дувара и да си напичат рунтавата козина там. и ей я на, диването иде и трябва да вкара всичко в ред щото друг не е проявил желание. и потребителите сме правили теми с инфо знаем колко време отнема когато има вече пуснато такова макар и на чужд език и пак можеше да направим, поне аз се замислих, ама за кво да върша работата на другарката учителка.
    иначе си права, ванче. кога има спор са всички на линия, а ако трябва да се крият един друг е тогава е веселбата.
     
    dadi19501, DILQNADELI и sabchooo харесват това.
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз ще играя най-лесното. Не си заслужава да си губя храната за глупости.
    Ще гледам да спечеля тайнствените. Реда не ме валнува понеже имам близо 12000 парфюма. Но ако го спечеля - добре е дошъл.
     
  6. mell

    mell Редовен

    Вече е 16 часа, а все още няма никаква информация за евента. Всеки си има проблеми и работа. Като не смогват да се откажат всички модератори и да се знае, че в България ги няма такива /така както отдавна няма и оракул, а когато започнах да играя този игра имаше оракул, но за много кратко време/ То според мен и киното в България го няма, просто защото на никой не му пука. Нямам излишно време да се разхождам по всички форуми. Това меко казано е безобразие.
    Огромни благодарности на musknuk за информацията.
     
    DILQNADELI и dadi19501 харесват това.
  7. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    вече има инфо :)
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Има тема за събитието, инфо все още няма.
     
    Дида, Pirat, restoи3 и още 1 човек харесват това.
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да има но фая не се отваря. Добре че е муши та да върши чуждата работа
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  10. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    слез малко по-надолу и го има в фая. :)
     
  11. Пума~`

    Пума~` Ветеран

  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Диваненце, имам 2 въпросчета:
    1) Каква е разликата между розовите и сините стрелкички в местенцата, от коитоможем да слизаме под земята?
    2) Ясно е, че се вдижим по пътечките (пунктираната линия). Но само нагоре ли можем или можем и да се връщаме назад? Например от 6 мога ли да изпълня 22-21-20?
     
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    за тоя ред захаросана коза не давам, ако си поправят наградите мога да играя иначе тц
     
    eva-mina и DILQNADELI харесват това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Добре - нещо не ми е ясно. Според инфото задачите ще се изпълняват последователно. Според схемата.Няма.
    Ето да речем - 5 задачка. Има троен кръстопът - на ляво е 6 задача - иска 4 кози, надясно е 21 задача - иска 3 кози (петнисти) направо е 7 задача, тя иска 5 мармоти. Какво ми пречи да заеба козите и да продължа направо. Да не влизам изобщо в пещерата от 22 задача а да продължа към 8 задача, която иска 20 карабинера?
    Че той реда се печели от белобузи гъски не от коза. Козата е за банани, и аз няма да дам за един банан.
     
    Последна редакция: 5.12.17
  16. БашФермер

    БашФермер Генерал

    според мен ще може да се скача, защото предмета, който ще дава пикелите е доста надолу в списъка, а те се искат доста по от рано
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тя не ти и трябва за реда. Но ако искаш 7 ЗБ - да.
     
  18. БашФермер

    БашФермер Генерал

    е нали тя дава пикелите за предаване в задачите? от къде ще ги вземеш ако не вземеш първо предмета. аз ги виждам така 1,2,4,6,8 и 24 за предмета
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Гледай пътечките, не списъка.
     
    БашФермер харесва това.
  20. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Не съм играла, само писах, малко по-късно ще го пробвам и ще кажа.