Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. цецо64

    цецо64 Прохождащ

    така и не разбрах как да получа този динамит и пикел
     
  2. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

  3. Doremi

    Doremi Старши болярин

    В колко теми си писал?
    Виж тук: https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Евент-селекция-Връх-Перко.15806/page-16#post-120859
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, 1000 процента увеличение си е.
    (50 т. са 100%. Още 100% --> 50+50. И т.н.)
     
  5. sahara83

    sahara83 Познавач

    По-смотан и оплетен евент не съм виждала !Ще го завърша, за да си запълня реда ,че празните редове без някоя цъкалка ме дразнят.Единсвеното хубаво нещо е ,че покрай него, за да си взема СХ изпълних някой друг куест и че ми остана малко СХ за следващия шедьовър.Сега слагам оборите и стискам палци да се падне нещо, за да не е пълна набутвацията.:cry:
     
    eva-mina и fermer4etoo1970 харесват това.
  6. Mermaid

    Mermaid Обитател

    За първи път отказвам да завърша целия евент , няма да сея 2000 растения за да взема 8 кози, 5 звезди и 10 монети
    Абсурд ! И без това започнах евента вчера, селектирах само 1 ръмбо, другото беше обстрел по карабини , пикел и динамита взех
    първия ден , успявах да обирам само веднъж на ден ,не се опитах дори да търся замисъла на това катерещо творение ,
    не погледнах къде отивам и защо , просто следвах зеления светофар ,но взех реда,за какво ли ще ми служи ?
    А самото селектиране при мен пълен провал, Нито един прескок ,само класически резултати ,с бейби, без бейби, все тая :)
    [​IMG]
     
    eva-mina и -helixme4o- харесват това.
  7. rudo_bobi

    rudo_bobi Подрастващ автор

    незнам как да окачествя този евент. катастрофа. заплетен. отделих време, за да проуча пътя, отключих що ли не...боднах 9 атрактивни обора мед, и като ги обрах получих едно нищо. единственото читаво беше омари от кутията със земноводни. следващият такъв вероятно ще пропусна. някаква утеха е реда даващ селектирани, без влагане на сх.
     
    eva-mina и bubolina8 харесват това.
  8. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Много ресурс и накрая от всички стръкчета и обори читавото е Оранжев Гълъбарник .... напоследък започват да стават евентите по заплетени с изискващи много ресурси, изскачащи или бройки .... чувствам се разочарована :(. няма го удоволствието от играта.
     
    eva-mina, bubolina8, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Абе, какво да кажа, чета инфото, шашвам се, чета дискусиите, тотално се забърквам, накрая излиза, че не е толкова трудно и отново с големи изисквания и никакви награди.
    Иска ми се, следващия безмислен евент да не го играя, ако редчето не дава ЛГ или купони за техника, но сърце не трае и започва да играе.
     
    eva-mina, DILQNADELI, sabchooo и 2 други харесват това.
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Тоя дето измисля невероятните бройки за предаване и мижавите награди мисля че трябва да бъде хванат от играчите, бит, бит, бит, одран жив, сварен, овалян в картан и пера и провесен на някой кръстопът.
    Какво ли щеше да стане ако бях спечелил оборите за соколи от зарчетата. А да не говорим че си въобразяват че някой ще се излъже да си купи. Купих си 2 тайнствен и какво - все дръвца, които си имам. Аз гледах наградите от оборите мед - то не са само соколите - има възможност да ти се паднат жълти и оранжеви лисици, орли, хамстери, производства, всякакви неща. Че и фазан. Пфу. Как да му се падне на човек, то няма шанс.
     
    eva-mina харесва това.
  11. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Взех реда с 2 цъкалки, а другите две ще ги пропусна.... Съжалих 300 пъти, че започнах да го играя....Не си струваше ресурсите, които вложих >:( Но все пак никой не ме е карал да го играя. Просто на следващ такъв евент въобще няма да се замислям и хич няма да го започвам....
     
    eva-mina, bubolina8 и DILQNADELI харесват това.
  12. dani2404

    dani2404 Прохождащ

    Здравейте Моето ID 10084351 от три дни се опитвам да си закупя Дива антилопа но на пазара не се продават направих необходимите селекций и накрая немога да отвора за да взема Пещерна изненада , Съществува ли вариант да ми бъде изпратени
     
  13. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    За да вземеш Пещерна изненада ти трябва динамит и да влезеш през задачка 23, от там е най-кратко и бързо, после 46 и 47.
     
  14. ТИН

    ТИН Обитател

    А как да взема цък "Здравословна хапка"/намираща се в кръгчето/
     
  15. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Влизаш през 13 в пещерата, от там 52, 53 или 54, 53
     
  16. ТИН

    ТИН Обитател

    Не мога да отворя 13/имам динамит/

    Ако можеш отвори го , много моля.
    ИД:28542457
     
    Последно редактирано от модератора: 11.12.17
  17. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Ще предам на колегите да проверят.
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, не си отворил предните задачи, не си ги изпълнил/а , затова не можеш да стигнеш до 13. Трябва ти един пикел за задача 9, от планината, другите стоки ги имаш за следващите задачи /10 и 11/.
     
    Последна редакция: 11.12.17
  19. ТИН

    ТИН Обитател

    Благодаря за отговора! Как не съм го видяла.
     
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз да си кажа задачки 25, 44 и 46 не съм ги изпълнявал. 2 защото не искам, 3-ата защото няма откъде да взема 160 броя храна.
    Също не съм изпълнил 1 и 31 задачаи - 1 8 кози не ми трябват, имам си неонов обор, да не съм расъл в гората - 700 цветенца по-малко, а 31 не ми трябват 3000 точки. Къде с тях там и без тях - във водата дупка. Повече получавам от колеото. И разбира се 17 задача която дава златните банани. Да бяха 50 банана - да се помъча да селектирам, ама за нищо и никакви 7.