Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    То и аз така започнах и сега ме е яд, на шега на майтап и супер храната я няма. Може ли някой да ми помогне, не мога да взема "здравословната хапка" имам динамит да взривя входа, но не ми дава да е активно, за да стигна до нея? Май трябва да взривя входа от планината, за да отида в пещерата... Много оплетено.
     
    Последна редакция: 10.12.17
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз точно тея двете малките съм нацелил да взема - здравословна хапка и оная която се отключва кат дадеш 2000 китки. Сега гледам ударно ябълки анона, дано успея да предам 200 броя че да взема 30 броя храна.
    Освен онези нефритени слонове и вендъж за козеля ръмбо неще и неще да прескача.
    Но си отгледах малко пауни, малко панди, някоя и друга мишка. Ушушках всички мишки при топ-а и сега събирам наново.
    Защо ли си мисля че следващия неонов обор ще е за мишки, хамелоени и пчели?
    Иначе на моя пазар гледам се продават дяволски ябълки - по 666 парчето. Не бях видял преди да насадя едни цветя, щях да махна полетата и да насадя ябълки. Глехота е да не вземеш парите на фермерите, ябълките поне зреят бързичко.
     
  3. -.mimi19.-

    -.mimi19.- Прохождащ

    Обяснете как се взема "здравословната хапка" , коя планина се взривява
     
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Тя е в една от пещерите
    9-та един леден пикел,
    10-та 20 карабинер
    11-та 1400 планинска маргарита
    13-та един динамит разбиваме входа на пещерата.
    Влизаме в пещерата
    от там има два варианта

    първи вариант
    54-та 10 карабинера
    53-та пет мечки - получаваме цъкалка Здравословна хапка

    или втори вариант, който е за предпочитане заради наградата на 52-ра задача - 5 зловещи тайнствени дървета "Призрак"....
    52-ра 2 кафяви прилепа
    53-та пет мечки - получаваме цъкалка Здравословна хапка
     
    eva-mina харесва това.
  5. -.mimi19.-

    -.mimi19.- Прохождащ

    много благодаря
     
  6. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Хахахах, значи си на второ място в ТОП-а на това събитие " Най-глупав фермер".:p Аз съм на първо място, защото и бананите прибрах (закръглих си ги на 500), всичко де що е на картите му сложих отметкаxDxDxD. Иначе вече се и успокоих, че съм и пълен нещастник в тази игра (сигурно и в този ТОП съм на първо място), от всичко - селекции, дървета,обори, сандъци и каквото друго се сещаш само талаш. Кръгла НУЛА. Най-сигурният начин да разсъбличеш селекция 9 ниво, е да ми дадеш аз да ти я селектирамxDxDxD.
     
    procter, eva-mina и fermer4etoo1970 харесват това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Утешавам се с един сокол и един пингвин... и че не се набутах със захарна коза :)
     
    Дида, procter, Agrafix и 3 други харесват това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    евента ма загуби още на първи прочит8)взех каквото пусна без копан, продадох някоя друга козя селекция на макс, че с бума се сринаха и съм много доволна:music::D
     
    procter, eva-mina и sabchooo харесват това.
  9. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    На мен евентите са ми страст да ги изкарвам целите, независимо колко са глупави и обирджийски. Куестовете в читалището също, но там вече със сигурност ме е застигнала прокоба - не ми върви хич със селекциите и това си е то, стигам до Ватикана ама папа не виждам.
     
    procter и DILQNADELI харесват това.
  10. 0246

    0246 Обитател

    От 14 обора Мед не ми се падна и един сокол, но пък се напълних с други жълти обори. Дали да кажа какво мисля или да се въздържа и да го оставя на въображението ви... хмммм
     
    milena7004, ..koni.., eva-mina и още 1 човек харесват това.
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Личи XXL, Индийско орехче и звездна ябълка - от стъркчетата на острова.
    От оборите от днеска - папагал + и Ашалотъл
     
    eva-mina харесва това.
  12. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Чета коментарите и се чудя,дали някой ще успее в едно изречение да определи Това "събитие,като успее да достигне до същността му,а в същото време да не получи БАН? Аз имам една-две идеи,от Бан не ме е страх,но доброто ми възпитание не позволява използването на такива -ОПРЕДЕЛЕНИЯ . На човека сътворил това,а най-вече повярвал,че в него има нещо ЗАБАВНО трябва със съдебна заповед да му се забранят всякакви контакти с хора.Деца и бременни ,които са имали нещастието да се докоснат до творението му, задължително да бъдат наблюдавани от психолог и психиатър,поне година. То аз изпаднах в такава смазваща депресия и от два дни не съм пипал нищо във фермата,та какво остава за тези невинни и крехки душевности.

    П.П. И все пак смятам,че трябва да бъде БИТ!!! С удоволствие,продължително и без всякаква милост....
     
    DAN63, procter, Agrafix и 4 други харесват това.
  13. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Същата работа и един червен, който категорично не ми трябва. А иначе въображението ми рисува сложна конфигурация от три пръста с преобладаващ среден такъв. Познах ли?
     
    rudo_bobi, procter, Agrafix и 2 други харесват това.
  14. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    1000% ТО от разплодниците, за 5 часа колко е това? активирах реда направих селекция и ми даде 550 т вместо 50. това 1000 процента ли се води? явно се бях заблудил та играх тази глупост. жалко за супер храната. Правилно са го нарекли "Перко". Е явно съм супер перко да го играя.
     
    Последна редакция: 10.12.17
    Agrafix харесва това.
  15. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Извинявам се някой знае ли колко леден пикел и динамит и карабини ми трябват САМО за реда. Сега започвам евента, ще ми стигне ли времето да ги произведат цъкалките? За реда не ми трябва захарна коза нали?

    Искам реда единствено заради това че ще дава някаква ниска селекция, имам още един такъв. И за мен това е добро вложение, без храна да получавам някакви селектирани.
     
    Последна редакция: 10.12.17
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    [​IMG][​IMG]

    Ето и пътя за вземане на реда и цъкалките:
    Първо трябва да се вземат динамита и ледения пикел защото ще трябват за по-нагоре и няма откъде другаде да се набавят...изключвам покупка на най-голямата кошница.
    20-та десет карабинер
    21-ва три петниста коза
    22-ра една бяла крава
    24-та пет орел - получаваме цъкалката даваща леден пикел

    От там продължаваме за цъкалката КАБУМ даваща динамит, с който разбиваме входовете на пещерите.

    8-ма 20 карабинер
    6-та четири петниста коза
    4-та 20 риба - получаваме КАБУМ....

    Продължаваме да играем за цъкалките за реда, които са 4-ри броя

    Първа цъкалка
    23-та един динамит, влизаме в пещерата
    46-та 80 карабинери
    47-ма три прилепа ненаситник - получаваме първата цъкалка - Пещерна изненада

    Следва втора цъкалка
    има два варианта
    първи вариант, който е за предпочитане, защото 55-та задача задължително трябва да се направи за да се вземе реда.

    9-та един леден пикел
    55-та две черни кози
    26-та - 2000 планинска маргарита
    27-ма две ангорска коза - вземаме втората цъкалка за реда Бутилка балончета

    втори вариант

    25-та двайсе карабинера
    26-та 2000 Планинска маргарита /растението на евента/
    27-ма две ангорска коза - взимаме втората цъкалка за реда Бутилка балончета

    Следват: трета цъкалка
    28-ма 55 карабинер
    29-та 1 летяща коза
    30-та един леден пикел
    31-ва 4 броя коза джудже - взимаме третата цъкалка Весел ски лифт

    Четвъртата е в една от пещерите
    9-та един леден пикел, /ако не сме я направили по пътя за втората цъкалка/
    10-та 20 карабинер
    11-та 1400 планинска маргарита
    13-та един динамит разбиваме входа на пещерата
    от там има два варианта

    първи вариант
    54-та 10 карабинера
    53-та пет мечки - получаваме четвъртата цъкалка Здравословна хапка

    или втори вариант, който е за предпочитане заради наградата на 52-ра задача - 5 зловещи тайнствени дървета "Призрак"....
    52-ра 2 кафяви прилепа
    53-та пет мечки - получаваме четвъртата цъкалка Здравословна хапка

    За реда е ясно той е на върха
    ако не сте отключили 55-та по пътя за втората цъкалка трябва да я отключите
    55-та две черни кози
    14-та един леден пикел
    16-та козелът Рамбо
    18-та 75 карабинери
    19-та две Белобузи гъски - взимаме ред в небесната градина "

    Това е пример, може четвъртата цъкалка да вземете втора или първата последна и т.н. в зависимост от ресурсите с които разполагате, но в общи линии... ТОВА Е ТО.
     
    The.Farm харесва това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Слава Богу не ти трябва!
     
    Дида, The.Farm, procter и още 1 човек харесват това.
  18. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Има достатъчно време.:)
     
    The.Farm харесва това.
  19. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Най-напред вземи 4 и 24, както е казала BUTTERFLAYS, за да ги поставиш на полето, че след 8 часа дават динамит и пикел, които ти трябват за преминаване.
    За първи път принтирам карти в тази игра и отбелязвам по списъка задачи. Може да ви е смешно, ама аз започнах в събота, като не мислех, че се чака толкова за пикел и динамит. Дори динамитът в таблицата е в един цвят, пикелът в друг, отделно отбелязах какво искам да взема. Мисля, че прекалиха, някой си е излял амбициите може би, но това не беше приятно за игра и следващият път не бих се хванала изобщо.
    Ще успееш и за реда и за цъкалките, има време, но се организирай да береш динамита и пикела. :)
     
    Последна редакция: 10.12.17
    The.Farm и gradinar4eto харесват това.
  20. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Бътерфлай мерси за "подаръка".