Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ако не се чакаше толкова за пикел и динамит, нямаше да е толкова досаден този евент. Отделно е много разхвърлян. Не ми харесва изобщо.
     
    beti06, SULIO_PULIO1972 и -niksan- харесват това.
  2. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Е по разоряващо събитие досега не съм играла. С пикелите и динамита приключих вече, обаче още 32 карабини и козела Ръмбо ще ми разкатаят окончателно фамилията, докато ги придобия, че да сложа двете белогъзи гъски на реда.:cry:
    Захарната коза за бананите е изобщо извън дневния ред. :sleepy:
     
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    xD грешките може и да са забавни....
     
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    То гъските и козела ги предадох вече, просто изскачащите ми се свидятъ.
    Иначе тайнствените узряха:
    Магнолия, Глициния и Хвойна XL и секвоя x2
    Ей напълних се със секвои. Това като с прасковите XXL от колелото. Имам цели 5 нови. Направо ми е реве. Скоро половин поле ще напълня с праскови, другата половина със секвои.
    Дъб, Магнолия и череша XXL.
    Пуйчарник Черен, Лиси жълти х2, Жълти къртици, Оранжеви Хамелеони
    Оранжеви хамстери и елени - тея вече си ги бива:)
    Оранжеви Бои и оранжеви гъски.
    Нито фазани, нито соколи, много ма е яд Боклук до боклука, още поевче че има неонки, за какво са ми жълти или оранжеви.
    Да бяха производства, да се радвам, а то развъдници.
     
    beti06 харесва това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    40 дни ще съм в траур, спомина ми се СХ, бог да я прости:cry:доста време ще ми трябва да събера толкова храна отново, да си кажа право по-вит и въртян евент не бях играла, добре, че беше МУНЦИ да ме вкарва в пътяxD.
    БЛАГОДАРЯ
    Дано се вразумят от БП и да вземат да правят по-интересни евенти, с по-добри награди(ЛГ, купони за техника, СХ, вместо обори и стръкчета, които дават слама, да дадат по 1 дърво или обор от новите, може да дават и от цъкалките от незавършените редове от колелото), зарадвайте фермерите най-накрая, стига сте изпитвали търпението им.
    Надявам се следващите евенти да си заслужават труда.

    ПП: Сандъка с водни животни ми даде дъждовник:p.
     
    Последна редакция: 9.12.17
    FrozenKiss, beti06, mell и 2 други харесват това.
  6. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    А, хич не е грешка. :p
     
  7. _elena6_

    _elena6_ Подрастващ автор

    Човек се учи, докато е жив, не съм го измислила аз, но на какво се научих, по повод на този евент, никога, повече, докато се грижа за тази ферма, да не играя ЕВЕНТ СЕЛЕКЦИЯ, какъвто и вариант да предложат. Сигурна съм, че те са в ДЕПРЕСИЯ, / т.е. БП и неговите производни/, не съобразяват какво искат срещу предложеното от тях, ще се въздържа да коментирам, какви са им наградите.
     
    shiky, FrozenKiss, beti06 и 6 други харесват това.
  8. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Аз нямам предмет Леден пикел в камъка
     
  9. iliqn678

    iliqn678 Стажант

    къде са теи .цъкалки
     
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

     
  11. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Ами то смешни награди се падат от тези сандъци :cry: - 1 тел, 2 парфюма, 1 орхидея, 1 храна за риби и т. н.! Сега чакам оборите, да видим какво ще се пръкне от тях.
     
    FrozenKiss, AsparagusMintCandy и DILQNADELI харесват това.
  12. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Ясно е, че все повече от играчите роптаят срещу все по-завъртяните евенти и все по-смешните награди, а да не говорим за обирите на фермите заради тях, но никой от БП не ги отчита и не предприма никакви поправки, така че играта да бъде наистина забавна, а не натоварваща! При исканите количества СХ, животни, растения и т.н, трябва да отговорите с качествени награди - направо се подиграват със сериозните играчи!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    shiky, eva-mina, FrozenKiss и 2 други харесват това.
  13. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    И аз сто пъти пишман станах, че с тази простотия се захванах. В по-безумно, безмислено и бездънно разхищаване на ресурси не се бях набутвала.
     
    FrozenKiss, fermer4etoo1970, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Само взех стикера ,за спомен да го имам.от най безумната задача.
    Албума защото е малък ,не мога да си наредя всички стикери:p
    Започвам да нареждам най глупавите и безумни задачи който са пускали,за тях поне има мястоxDxDxDxDxD
     
    eva-mina харесва това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Единственото читаво е 2 плачеща върба и едни фазани, всичко друго е брак. Както винаги
     
    eva-mina и FrozenKiss харесват това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз пък си взех реда. Няма да има цъкалки за него - ако се прежаля да играя за 2. За оная в пещерата която иска 80 изскачащи - апсурд. Не са познали. Имам доста празни редове, не ми пречи.
     
    eva-mina харесва това.
  17. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Аз пък събрах цъкалките, карабините и гъските чакат, обаче дъртия козел все ми бяга по допирателната. Таман додрапах до 9млн, викам си малко остана и на пазара гледам гадината Ръмбо от 13 вече гони 18 млн. А от толкова селекции всичко друго ми даде само него не. xDxDxD
    Почвам да се замислям, че може и да не взема ред. Всички графи по пазара напълних със стока, обаче никой нищо почти не купува.
     
    eva-mina и FrozenKiss харесват това.
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Взех всичко без бананите и не спирам да си задавам въпроса - ЗАЩО СИ ГО ПРИЧИНИХ?! Заклевам се, повече никога няма да участвам в подобно събитие!
     
    Дида, milena7004, sabchooo и 6 други харесват това.
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    xD Ми що са хващате изобщо, да питам аз. Аз минах избирателно вече, то и не се издържа на всеки да играеш вече.
     
    DILQNADELI и eva-mina харесват това.
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Направих грешката да го започна без да прочета FAQ. Имах много задачи на главата и играх на сляпо...
     
    Дида, Agrafix, restoи3 и 2 други харесват това.