Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 0246

    0246 Обитател

    През пещерата - излизаш през 32 и се катериш към 33
     
    SmetAnka харесва това.
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    От задача 15 - 49 - 51 -32 - 33
     
    SmetAnka харесва това.
  3. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Благодаря Ви! Разбрах го;)
     
  4. KAtanasova

    KAtanasova Guest

  5. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Аз приключих, взех всичко, до което се добрах и рекапитулацията е още 1 дърво звездна ябълка, салак ХХЛ, плачеща върба, загадъчните за пълнолунието, обор за пингвинче, 2 обора за фазани, и сокол...много над очакванията ми и съм много доволна!!! Успех на всички, които още играят....аз се отказах от редчето още на ФАЯ
     
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Сокол кацна и на моето рамо, но дори той не може да промени усещането ми за евента.
     
    restoи3, gradinar4eto и Agrafix харесват това.
  7. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    И аз така :) И взех всичко, което исках срещу малко селекции и малко копане (1400 маргаритки). Но...още събирам кураж да извадя придобивките от менюто. Засадих само фиданките "Западно езеро", но не бях очарована от резултата. Е, поне от катерене не си изпотроших краката!
    На теб - честито! А аз отлитам...
     
    gradinar4eto, -niksan- и Самардапа харесват това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз се отказвам да играя за реда. Прекалено много изскчащи иска - не ми се занимaва. Падна ми се козела рамбо - взех си загадъчните. Как се влиза в пещерите долу в ляво, където са пулнолунните загадъчни?
     
    Последна редакция: 9.12.17
  9. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Като вземеш ЯМЧ с 1400 планински маргаритки и отключиш входа, влизаш под земята и вземаш загадъчните за пълнолунието
     
  10. НИНА

    НИНА Младши експерт

    не мога да стигна до този леден пикел. Подскажете как.
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Добре че си планиско момиче ,имаш тренинг;)
     
  12. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Избираш си вариант- 1, 2, 4, 6, 8, 24.
    1, 2, 4, 6, 22, 24
    20, 21, 22, 24.
     
  13. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Имам питане към по-знаещите - как да взема здравословната хапка?
     
  14. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13. От 13 слизаш в пещерата и там 13, 54, 53 или 13, 42, 53
     
  15. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Благодаря!
     
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Благодаря, аз трупам растение за едно друго място, явно ще трябва и за там. Ще си помисля искам ли ги тези тайнствени.
    Достигнах дпо водния съндък - пада ми с епингвин. Не е дъждовник, ама все е нещо. Радвам се. Само да узреят тревичките и го прасвам да мънти.
     
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    След всеки нов евент си казвах, този е най зле, но явно съм се объркала. БП с този ме изненада определено. По згелпен от този до сега не съм срещала, играя от 4 години, този би всякъкви рекорди.xDxDxD
     
    eva-mina, mell, 0246 и 4 други харесват това.
  18. bim177

    bim177 Редовен

    Подкрепям те с две ръце, ако знаех че е толкоз смотан хич да не бях се хващал
     
    eva-mina, Agrafix и DILQNADELI харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз защо не се и захванах,не стига че объркан и замотан,безумни количества храна искат,няма кой да се върже, да им играя по свиркатаxDxDxDxDxD
    Ако такива продължат ,да ги измислят ,хвърлям мотиката и на канарските острови:p:);)
     
    eva-mina, Agrafix и DILQNADELI харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз се радвам, че не им се вързах. Играх само за оборите и стръкчетата и от тях пълна скръб!
    БП така ли смятат да ни "радват" за идващите празници?
    (Чакам сега Санторини да ме опровергае! :p)
    Дано призрачните дървета да дадат нещо свястно, че и там имам да наваксвам. Само да не забравя да ги бодна, че пълнолуние чак след месец най-вероятно ще има.
    П.П. Да, ама не - XXL-и от кокосова палма, нолина и хинап. :cry:
     
    eva-mina, Agrafix, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.