Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

     
  2. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    Не не е така Биберончо. Снимах екрана. скоро ще го пусна.
     
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Кликаш на задачата за да се задържи картинката, после посочваш с мишката и воала...
     
  4. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    [​IMG]
     
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Нищо не се вижда
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Десен бутон, преглед на изображението.
     
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    Мерси Милко. :D

    Като задържиш курсора на мишката върху козата излиза надписа каква е.
     
    Dionys харесва това.
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Май приключих с планината (като изключим захарната коза, разбира се). Направих няколко грешни спускания/изкачвания, но така става, когато човек не иска да чете, а щрака на принципа "проба-грешка".
     
    Pirat, restoи3, gradinar4eto и 3 други харесват това.
  9. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    Май само при мен подсказването не работи. При миналите куестове и във фермата всичко работи. Като вляза в събитието нещата са както на снимката. Затова се подразних и яхнах метлата. Спорна игра и приятен ден на всички!:)
     
    eva-mina харесва това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Понякога играта бавно зарежда "надписите". Минавам на друго поле, друг, занаят или рефреш и се показват.
     
  11. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Много правилно си яхнал метлата.И много правилно в другия си пост изреждаш нещата,които трябва да направи играч в последно време за да не обърка нещо в тези творения/мазохистично-извратени/. Инфото за тях расте в геометрична прогресия и няма да се учудя,ако скоро добие размерите на енциклопедия.Да оставим това,че е толкова объркано и променящо се с минути.Нека добавим и брутално претрупаните задачи, с какви ли не условия и СПИРАЧКИ ,като маймунека с осемчасовия динамит...Толкова ли е трудно ,във самата карта със задачи да бяха поставили и по ЕДНА ЦИФРА до всяка от малките задачи?! Да в картата на инфото има цифри,но в картата на играта ги няма....и започва едно тичане игра-форум,питане,подигравки....А можеше, само с едни цифри всичко това да бъде избегнато.И време,и нерви,и писане по форума.И това не е само за тази задача,може би от година нещата стават все по-претрупани, да не говорим за маймуняци,които 8 часа се опитват да гръмнат .Е това последното, пък мен ме вади от обувките,както и разделянето на 100 на части на новото пълнолунно поле,всяка част отваряща се с отделна задача,която пък от своя страна е с 15 допълнителни задачки..... Евтин , пошъл и обиждащ ме тарикатлък,който цели да ме накара да седя повече във фермата,или пък да си купя някоя кошничка. Ще ме хванат за динамита,може и за пикела/ 8часов/ за последното!
    Вярно ,че е зима! Нощите са дълги.Рибите спят.Има доста празници...
    Но пък хората са измислил за това: приятели,близките ни хора,книги,НВО и не на последно място-свинската пържола и червено вино!!!

    Така,че и аз играя това-хаотично и без никаква цел.Даже на основното поле съм на големи полета.Само от време на време пускам на маймуняка и овнето реклами за разхлабващи медикаменти...жал ми е за тях.
     
    DAN63, mell, vavi90 и 11 други харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Много смотано събитие, което изиграх по възможно най-смотания начин! Току-що установих, че съм имал всичко необходимо, сложих цъкалките и обрах първата реколта от реда... Спирам да се занимавам с този евент и дано по-бързо да го забравя!
     
    restoи3, gradinar4eto, Agrafix и 3 други харесват това.
  13. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Не виждам какво толкова трудно има да си отворя форума на ФАЯ, който много удобно се отваря в отделна страница и да си го поглеждам отвреме навреме. Даже и без гледане във ФАЯ става. Избирам си пътечки по точките, кликам на задачите, вижда се какво е необходимо и какво ще спечеля и това е. Не мисля, че събитието е хаотично, само защото има повече от един начина за изпълнение и на всеки е предоставена възможността сам да решава кое, как и защо ще избере. Друг е въпроса, че наградите не си заслужават и са кон за кокошка и не са съобразили времето на динамита и пикела. Предпочитам този тип евент пред тези на случаен принцип, като заровете например само да сложат по-добри награди или да намалят искания ресурс.
     
    Последна редакция: 8.12.17
  14. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Ти така разбираш "лесното",това е твоят избор...
    Ще спра до тук,защото ще стане много,ама много дълга дискусия,която няма,как да не засегне някои играчи.Впрочем точно това "лесно" е причината по която се чудите в една друга тема за "новите играчи" и какъв малък брой от тях продължават играта. В темата за водопадите Кобрети споменаваше ,че с форума и тона в него сме изгонили децата от играта. Може би има право,но за малък процент от тях.Основния процент от децата ги изгони БП.
     
    лудакрава1 и BUTTERFLAYS харесват това.
  15. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Бат Ръмбо даде сокол:D;)
     
    DILQNADELI, [[Fermerkaa]], mushnuk и още 1 човек харесват това.
  16. tani1980

    tani1980 Полубог

    Още само една антилопа да докопам... :oops:

    Най-после, спирам да рева за проклетите антилопи. :p
     
    Последна редакция: 8.12.17
  17. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Олеее, ужас, ужас. Мислех сега да погледна евента и какво може да взема от наградите, обаче мнооо засуканоооо, ооооо и утре е ден. Ама какви са тези евенти, дори не ми се чете вече! Искам да си почивам с играта, нямам нужда от поредния брейнсторминг.
    Не стига, че ни инжектираха фентъзирамата, ами почнаха дюбидюс да ни товарят като магарета.
    Днес чета "стари вестници", чак сега намирам време.
    :p
    Хехе... Да не си станал ШашФермер?
     
    FrozenKiss, -dd76-, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  18. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    Много хитро се опитаха да ни врътнат с трите часа бейби бум. Признавам, беше добър опит, но само опит.:)
     
  19. 0246

    0246 Обитател

    Кой ме би по главата да го започвам тоя евент :( Имам спешна нужда от Карнавала - кога ще има пак?
     
    ..koni.. харесва това.
  20. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Много се извинявам ако вече е обяснено, но как се взимат 32 и 33?:)