Евент селекция Връх "Перко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 5.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тъй, инфо при нас няма.
    Ще сеем 5 ч. растение, само на основното поле.
    От селектиране на всякакви животни ще събираме карабини.
    За изпълнението на задачите ще са ни необходими още 2 неща - динамит и пикел(?). Ще ги получаваме от две цъкалки, които ще спечелим в играта.
    Събитието е разделено на три нива (ниско, средно и високо), всяко има два варианта - планина и пещера. Чрез съответни бутони ще се предвижваме между вариантите, но за да можеш да слезем в пещерата, ще трябва да изпълним някоя задачка от планинските.
    Различни малки наградки от изпълнението на задачките.
    Главната награда е редичка, даваща всеки 36 часа +1000% то при селектиране за 5 часа, 4 парфюма, 1 сандъче със щури животни.
    250 карабини ще са необходими, растения - 2000 5400 и още разни нещица. Това е за всички награди. Пък за какво да играем, ще си изберем.

    ПП1 Загадъчните, които могат да се спечелят, са страховити, такива за сокол, лиственица, за помело.
    ПП2 Няма изскачащи.
    ПП3 Не 250 карабинки, вчера в бързината зле съм видяла - 360 за всички задачки.
     
    Последна редакция: 6.12.17
    MamaRene, nefertiti, trol4o1 и 11 други харесват това.
  2. ТИН

    ТИН Обитател

    Хубаво е ,че те има !
    Благодарим ти за информацията !
     
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Е, че то е за утре чак, за къде сте се разбързали с инфото xD
     
    Дида, Pirat и Agrafix харесват това.
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Да знаем какво да сеем...щом няма изкачащи ще си сея тиквите... и да прибираме оборите с козите щом ще се селектират всякакви видове.
     
    uncleRex харесва това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Въпросът беше риторично-ироничен... и е към екипа...
     
    Дида, Pirat, restoи3 и 6 други харесват това.
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    от вчера след колелото екипа го няма, съответно инфо няма, отговори в другата тема няма.....а на края на месеца ще си вземат премиите, няма да ги върнат.
     
    gradinar4eto, Торнадо73, dadi19501 и 3 други харесват това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Мислех, че като преспиш ще ти поотмине, ама явно много си насъбрал...
     
    Дида, Pirat, restoи3 и 2 други харесват това.
  8. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ми ядосва ме скатаването. ей на гледай. диването изчезна и всичко умря. другите де са? мечока вчера 1ч стои на дувара и не знае кой път да хване, другата - дето го играе тънкообидна в темата за правописа е в ролята на учител по български, ама да свърши нещо, за което е тук....тц. за тва ги плюя, щото получават премии за тая работа свързана с играта ама с всичко друго се разправят не и с това. съгласен съм вчера може да е нямало никой на линия и те са хора, ама то мина повече от 24ч, а мечока оправдание няма щото пък той беше тук и удобно си мълча.
     
    gradinar4eto, Agrafix, Торнадо73 и 4 други харесват това.
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    В немския форум има официално съобщение за бейби-бум и фермерски монети...

    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/farmtaler-tag-16-00-22-00-uhr.69017/
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/babyboom-14-00-18-00-uhr.69016/

    Разпродажба на ред и цъкалки за него зимни глобуси

    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/wolkenreihen-verkaufsaktion.68987/

    Фая за евента

    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/im-kraxelfieber.68971/

    В английския форум е по- разбираемо
    http://www.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/peak-bragging.30374/
    п.п. Сметнах тези Carabiner[​IMG] ще излизат от всяка селекция общо за всички задачи ще трябват - 360 броя , което е 720 супер манджа .....
     
    Последна редакция: 5.12.17
    trol4o1, Agrafix, dadi19501 и 4 други харесват това.
  10. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ето, учителката по бг беше на дувара. толкова ли не може да дойде да кже, абе ей хора, имаме проблем тия дни - извинете ни, не можем да смогваме, нямаме готово инфо ориентирайте се другаде....нищо повече, но мина хвърли едно око и замина.

    и готово инфо да няма при добро желание след като пуснаха чужденците, с техни материали за 10-15мин се сглобява една тема за нашия форум на бг, но явно желанието куца.
     
    Agrafix, sm0uk3r71, sabchooo и 3 други харесват това.
  11. fiorenti

    fiorenti Стажант

    Обедна почивка от 2 ДО 4 ЧАСА.
     
  12. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Колко изписа и нищо...:eek: провокацията им действа наобратно...явно наистина са тънкообидни...ще чакаме Люси или да си изпият следобедното кафе.
     
    DILQNADELI, bubolina8 и БашФермер харесват това.
  13. БашФермер

    БашФермер Генерал

    люси от вчера я няма, на нея не й пречи да вади горещите картофи, та за да не се е появи значи наистина не може, но мечока вчера ме ядоса, а учителката днес на няколко пъти се появи и едно голямо нищо. толкова ли не могат да вземат сами решения. вместо да се наднича от дувара може да се сглоби едно инфо на 2 на 3 с извинение отдолу и предупреждение, че може да има пропуски.
     
    DILQNADELI и sabchooo харесват това.
  14. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Не се коси Баш, знаеш такава нация сме. Чакаме другите да врътнат почти цяла обиколка и тогава ние се засилваме назад да ги гоним. Или пък хората и назад да бягат ние пак няма да ги стигнем. Поради липса на инфо ние си спим, а хората от белият свят изкупиха каквото им е нужно и се подготвиха за предстоящия куест. Няма вече ни селекции на кози ни на крави, а и да има вече се препродават за N-ти път. Така е винаги: хората обуха бутоните за мача, а ние още галоши мерим.
     
    -dd76-, eva-mina, dadi19501 и 3 други харесват това.
  15. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аз от вчер съм подпалил с тия врътки дето ще си ги търся, но в момента не ме дразни толкова липсата на инфо колкото надничането на учителката. минава през няколко минути чете и заминава без дума да обели. това не е професионално да не говорим, че е обидно. като й е толкова мерак д гледа сеир поне да не влиза логната, може и без лог да чете.
     
    DILQNADELI харесва това.
  16. БашФермер

    БашФермер Генерал

    диването се появи, сега гледайте колко бързо всичко е си дойде на мястото. ама мечока и учителката за кво ги държат се питам аз.
     
    Торнадо73, DILQNADELI и sabchooo харесват това.
  17. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    и какво ще селектираме в райна сметка, някой разбра ли
     
  18. cecomania

    cecomania Активен автор

    Доколкото разбрах-каквото си искаш...
     
  19. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    То карабинери ще дава от всичко, но ще се изискват в задачите селекции на кози и крави (може и други да трябват, но за на кози и крави го прочетох).
     
  20. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Извинявам се, но и двете с Тони сега се прибираме от път и имам един ревящ проблем, който няма желание да се усмири. Ще ми трябва поне час, за да се ориентирам какво става и да пусна каквото има.


    Изскачащи само от селекция, не трябва да се сади нищо предварително.
     
    -dd76-, eva-mina, baiete и 7 други харесват това.