Дискусия: Open Beta версия чрез Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 28.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    много от нас играят през пуфин от много време, само аз не можах да се науча. Пенчоооо Пенчо o_O:wuerg::cry:
     
    elliss_bg харесва това.
  2. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Хубаво е да има алтернатива. Не винаги може да сме пред монитора вкъщи. Не може да носим настолния компютър нагоре надолу:)( можете ли да си го представите:)). Новите технологии и устройства са направени затова- да може да вършиш любимите си неща, независимо къде си( и не само любимите, някой път се налага и да се работи;)). Аз до сега не знаех за тоз пуфин, а съм питала децата може ли някак си да си играйкам на телефона, но те са ми казвали да не ги занимавам с глупости:). Сега разбрах и отново изказвам благодарност. Поне като ми спре тока ще мога да си цъкам:).
     
    tanyamery, -niksan-, emcho67 и още 1 човек харесват това.
  3. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    Слава богу, че през телефона не мога да работя :music::music:.
     
    .TAINNA., gigi_421, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Увеличаваш екрана и всичко е ОК.
    И аз съм така когато не съм в къщи го използвам:)
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да бе, с ластик или с лупи? o_OxD Не става Ник, не ставам за тая работа :oops::wuerg:
     
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Трябваше да питаш по рано и аз от форума навремето научих за пуфин:)
     
    gigi_421, ..koni.., esz102 и още 1 човек харесват това.
  7. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Така е:), но където и да ходех имах възможност да си нося лаптопа:). Един-два пъти да ми се е случвало да не мога да го взема, но не е било болка за умиране:). Последните няколко месеца играя по- сериозно( ако мога така да се изразя:)). Както и да е. Както се казва по-добре късно, от колкото по- късно;):p. А и ето, че и аз научих за пуфин от тук. Казах на дъщерята за него и тя каза,че не и говори нищо( но пък тя е доста на ти с технологиите, не че я хваля:), ама геймърската информация не я интересува. На времето работеше в Матрицата и тогава там си чешеше крастата:), но това беше отдавна.) Та сега ще си играя на телефона само като ми спре тока:)( а дано не се случва често:)).

    :) Ти си боец, можеш всичко:)
     
    Последно редактирано от модератора: 8.11.20
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.