Дискусия: FARMERAMA на лед

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 1.6.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. riomde

    riomde Активен автор

    Мога ли да проверя колко игри имам изиграни?
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, ти сам/а не ми могъл/могла. Но ако оставиш ID, бих могла да проверя.
     
  3. riomde

    riomde Активен автор

    ИД: 11204618

    Моля за проверка.
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, общо 22 изиграни, последната на 2022-06-04 в 12:04:19 ч.
    Приятна вечер!
     
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Виждам му края, остана ми да вземам 1 предмет за втората редичка и загадъчните за дърво Бръснарска четка. Мисля, че около полунощ ще съм съвсем приключила и ще върна към отглеждането на люцерна за читалището.
    От пиколото (общо 7) пак няма лалогуденото дърво, но 1 клопка, 1 немъртво, 1 вълшебно, 1 шоу с пого, 1 мултифункционален, 1 забавно плуване и 1 арт със спрей:inlove:, който ми е четвъртия, значи вече ще мога да си поиграя с мигновеното отглеждане на животни, само трябва да натрупам повечко храна и тогава.
    Приятен неделен следобед, фермери!

    П.П. Дърво Бръснарска четка и от това събитие не ми се падна :cry:.
     
    Последна редакция: 6.6.22
    bubolina_8, Bamze, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    до тук взех двата реда, всичката с. тор и тор мими, пиколото, купона с техника, парти врътките 30 бр с.храна сега копам за другата , цъкалята взех на сателит и си ги метнах на ПИТ, доволно
     
    Последна редакция: 7.6.22
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Браво на всички играли! :)
    Честито на всички успели! ;)
     
    tanyamery и dedoto харесват това.