Дискусия: FARMERAMA на лед

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 1.6.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    FARMERAMA на лед 2

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]
    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще го играя, незнам колко растение ще трябва, но реда и пиколото се надявам да ги взема.
    Успех!
    Колко монети е максималната печалба?
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От 18 до 50, зависи коя комбинация ще ти се падне да играеш. Има обаче и по 5-10 монети, които се печелят при пасовете преди да стреляш към вратата, така че са малко повече. Увеличи си картинките с комбинациите и разгледай, майка :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Разгледах набързо схемите и това, което може да се изкопчи от всяка
    1-ва - 45; 2-ра - 50; 3-та - 40; 4-та - 45; 5-та - 50; 6-та - 45; 7-ма - 40; 8-ма - 45; 9-та - 45; 10-та - 50

    А ми се струва, че при по-добро стечение и малко повече дебнене, от 7-ма могат да се вземат още 15, а от 9-та още 10, но времето ще покаже дали е така.
    Пък и ще видим колко пъти ще превъртим схемите. Спомням си, че миналия път не се падаха хаотично, а последователно една след друга както са дадени в инфото.
     
    fermer4etoo1970, ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и 3 други харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    940 монети за ред и цъкалки, 290 - за стария ред, останалото - за разкош. Поне 20 игри /за новия ред/ по 800 растения, грубо- около 16 000 китки ще трябват за програма - минимум.
    Стария ред май го нямам, веднага добавям още 5000 китки. Мноооооооого, това ще го бутам до някъде.
     
    nefertiti, ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам един ред Фармерама на лед. Няма цифра след името на реда. Изписва се без I след името му. За него ли иде реч, че ако го имам няма да го купувам?
     
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    С І е, играе ролята на едно Хари, открих го. Напиши Фармерама на латиница в търсачката, по друг начин не излиза.
    [​IMG]
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам го. Има един ред Фермата на лед. Той ме заблуди. Прочела съм Фармерама. Кокошка еййй, златна xD
    Истинският е Farmerama на лед I. Благодаря мами, щях да се чудя и мая :D
    този истински даже не съм забелязала колко е ценен. За бой съм :D
     
    nefertiti, ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  9. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    И аз не знаех,че го имам ,нито файдата от него,благодарско!:inlove:
     
    ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Има сандък Пиколо, как да пропусна xD. Обичам тази мини-игра. Оказа се, че ще трябва да нарамя голямата мотика
    и да копам за два реда, нямам спомен защо не съм играла за предишния. Не че са нещо кой знае какво, ама не ми пречи да ги имам. А и загадъчните за дърво бръснарска четка бих искала, може най-сетне да излязат късметлийски xD.
    Приятна вечер, фермери!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    По принцип играя за всеки ред, но този не успях да го намеря.
    ПП:намерих го:oops:.
     
    Последна редакция: 2.6.22
    .TAINNA. харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Бубе, вдигни очи и виж какво дава предишния ред маме. І играе ролята на едно Хари :D За бръснарската ми пиши после да ти метна ;)
    бравооо! честито! :D а аз имам реда, ама не при мен xD та и аз като Бубето запрятам ръкави да копам за двата реда xD
     
    riomde харесва това.
  13. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Малка хитринка за вземане на по вече монети - когато в началната точка има монети в две посоки и едните са пред противника, може умишлено да целите противника за първите монети и тогава да преминете без фал за другите.
     
    Последна редакция: 2.6.22
    riomde, ..koni.., staneli и 3 други харесват това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Такааа, сехемите се падат последователно, както са дадени в инфото - минах ги два пъти.
    На 7-ма и 9-та има възможност да се вземат по 55 от всяка, като се прехвърля шайбата на съотборника отсреща.:) Ако някой вижда още някаква възможност, нека сподели.

    пп. Събрах 950 монетки от двете обиколки на 10-те схеми - стигнаха точно за реда, трите цъкалки и стикера.
    Амииии, успех!:)

    ппп. Последно, обещавам, повече няма да досаждам xD - От 2-ра схема успях да взема цели 60 монетки :inlove:
     
    Последна редакция: 2.6.22
    fermer4etoo1970, riomde, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  15. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Как точно се вземат 60 т.? Аз успя да взема само 45.
     
    Последно редактирано от модератора: 2.6.22
    .TAINNA. харесва това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    И аз първите два пъти взех по 45, но на третия път- 60.
    Значи, схема 2, още съвсем в началото има две възможности за вземане на монетки от по 10 - една точно напред и една вдясно. Прицелвам се в тази отпред, като изчаквам червения противник да застане точно зад монетата и стрелям, целта е да взема монетата, но шайбата да не стигне до моя съотборник, а да удари червения право по челото. Паса се води за фал - голяма работа.... След това спокойно подавам пас на съотборника вдясно и гушвам и другата монета от 10. Пристигам до вратата - там се повтаря същото като при първата стрелба - стрелям в монетата от 15 точно когато противника е зад нея, т.е. вземам монетата пак с фал, като целта е шайбата да не влезе във вратата с 20. Най-накрая спокойно си стрелям във вратата с 25 монетки (в десния край). И... воала - налице са 60 броя за героя :). Успех!
     
    Последна редакция: 2.6.22
    kakata13, karzil, fermer4etoo1970 и 8 други харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Направо избихте рибата! Има да кретам далеч след вас. А трябва две редички и пиколо да взема :oops: Лоша работа, нещата не ми се получават :cry:
    За сега ще събирам ресурс, докато намеря приятелско рамо да ми изиграе игрите :)
     
  18. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Благодаря! толкова го мислих как ще се получат толкова много точки.
     
    riomde, tanyamery, staneli и още 1 човек харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Бубе ти какво искаше на ПИТ? В залогът е голям каза: П.П. Няма дърво Бръснарска четка, няма окапи, нито още едно капапо. 2 оранжеви обора за змиорки са най-ставащото. Не ти знам ника в играта да ти изпратя обещаното :) Изпратих ти совата в този ник :)
     
    Последна редакция: 3.6.22
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    Бавничко играя този път, така си прецених и така го правя. Доникъде съм, но време има, би трябвало да се справя.

    Дърво Бръснарска четка още си нямам, но на този ПиТ няма да е, а до следващия може и да ми се падне.
    Друг е никът ми в играта - buba48. Отново благодаря за желанието да ми помогнеш.

    Приятна вечер на всички фермери!
     
    Bamze, riomde, tanyamery и още 1 човек харесват това.