Дискусия: Farmerama на лед

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mechopuh78 на 1.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxD и после ще си ги мерим...богатствата :p
    Сега ще се опитам да покажа сериозно ( :oops:;)xD ) отношение към играта - мисля, че официалното инфо е малко инсуфициентно. Не са упоменати никъде малките награди, вярно - виждат се при клик върху възможните схеми, но ако човек не се задълбочи с картинките...Та за възможността за получаване на загадъчни обори "Волфрам" (впоследствие и "Виена"), разбрах надничайки тук - там и разглеждайки въпросните схеми. И после (след коментара на mushnuk) везните натежаха в полза на "тежкия селскостопански труд", та ще си пробвам шанса за обор за дрозд (какъвто нямам) и носорог (какъвто вече имам), но без да се претоварвам с мотиката. Шайби се събраха достатъчно, смятам да изиграя 3-4 хокейни мача, пък дано БП да оценят усърдието ми!
     
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Падна ми се една много кофти схема. В началото две монетки, ама така направено, че ги изпуснах. И нямаше никакви звездички по полето и си останах само с 6-е като вкарах шайбата. Та мисля не дава никаква звездчка в повече оствен това през което ти мине шайбара.
    Поне реда и 10 броя супер храна са взети. Друг е въпроса ще се вземат ли и цъкалките.
     
    eva-mina харесва това.
  3. gindi4ka

    gindi4ka Прохождащ

    реда го взех и аз, цъкалята ще търся на ПИТ, като се има предвид, че на една от игрите останах с 2 монетки, май няма да мога да ги взема
    спорна игра на всички
     
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    На мен пък ми харесва и цъкалката "Пропуск" ,мисля че си заслужава, дори и без редче.
     
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Играйте на две ферми за да вземете цъкалките,скоро време е ПИТ и ще си ги изпратите,още 130 звезди и реда ще бъде запълнен,изоставам с растенията до утре до обяд ще бъдат готови:):)
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тъй, подкокоросах се и аз. Разсявам в момента.
    Налични шайби - 842 (без Харита, без обиране на засято в началотона събитието).
    Възнамерявам да изиграя 20-25 игри. Да видим колко монети ще успея да докопам.
    За мен вариант да играя за цъкалките в други ферми или да ги търся на ПиТ не съществува, не е това моята игра.
    Каквото успея да взема при мен - това ще е.
    Като няма за редче и цъкалки - какво толкова пък, и без това редичката (от моята камбанария) не е нищо особено, ще си избера някакви други наградки.
     
    eva-mina, milena7004 и DILQNADELI харесват това.
  7. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Това събитие ми харесва.Определено!!!
    Имам 900 шайби,при положение,че сеех, само от късото растение.След няколко минути минавам на "дългото". Направих и десетина игри,никак не е зле...До сега съм,само на макс във вратата,като се добавят и малките награди/по терена/.....Добро събитие,стига да имаш техника и чатни. И най-вече- да не се бърза .....
    П.П.При това събитие,въобще не е нужно да имаш умения за футбол /хокей/xD Замисляйки се....Ще ви е лесно с него,ако сте добър: в мързела, шофьор,стрелец,или пък практикувате- риболов в реки.....xD
    п.п.2 Спокойствие, търпение, и добър избор на позиция!
    П.п.3xD Може и друго: Пролет.Гергьовден .Голяма маса, под голямо дърво....xD
     
    eva-mina, лудакрава1, shiky и 3 други харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Взимай реда цъкалките може да ги събереш на пит;)
     
  9. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ако има кой да дава....щот понякога исканията са за безумни размени.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    1) През всичките години игра никога не съм имала ред без цъкалки, вкл. не съм се изкушавала да разменя нещо, т.е. да разбутам някоя редичка и после да търся дадена цъкалка. Както казах - този вариант не е моята игра. Не че нямам какво да предложа насреща.
    2) Никога не се знае какво ще измислят от БП, какво ще е разрешено и какво не. На последния ПиТ имаше някакви цъкалки за някаква редичка, дето бяха разрешени само за размяна и познай как искаха майка си и баща си за тях, а не бяха нищо особено.
    3) Пък и какво от това, че не съм взела (евентуално) някаква мършава (според мен) редичка xD. Играя в момента заради играйкането.
    :);):)

    П.П. Но продължавам да твърдя, че трябва да намалят исканите бройки растения в евентите. Както и да не ни заливат в безумни куести в читалището. Прекаляването с всичко през последната година не е на добро, така мисля.
     
    Последна редакция: 4.5.18
    nefertiti, eva-mina, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  11. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    хубава или не редичката е факт и просто трябва човек да протегне ръка и да си я вземе.така и аз ще направя утре.тогава ще събера всичко необходимо.растенията и шайбите не са проблем. а и има още толкова време за допълнителни награди.който каквото му харесва.
     
    [[Fermerkaa]] и tanyamery харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Приключих, редът е взет и накичен, останаха малко монети за дрънкулки. Събитието биваше, ако не друго, поне не ме е натоварвало...
     
    eva-mina харесва това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    1 цъкалка е взета, остават 3.
     
    eva-mina харесва това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    всичко важно е взето а цъкалетата на ПИТ ще ги меткам играя евента от 2 ферми и съм много доволна за момента Благодарение на един много специален човек за мен който почти целият евент ми избута до сегашният ми резултат
     
    Калея харесва това.
  15. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    На мен ми остават 45 монети и взимам последната , но после се чудя какво първо да си взема от магазина.
    Приемам идеи.
     
    Последна редакция: 5.5.18
  16. dedoto

    dedoto Адмирал

    всичко което ти е необходимо;)
     
  17. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    Благодаря :) само ,че аз искам всичко от кое да почна..ще изкупвам пък каквото излезе. Кажи едно число.
     
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ЩЕ ти кажа аз какво взех храната стръковете , фермерските монети,парти врътките, обикновенните и тях,и супер торта сега ще играя и за купончето и стикера
     
  19. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    Благодаря
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    моля а ако имаш нужда и от златни банани може и тях да си вземеш