Дискусия: FARMERAMA в ефир

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 26.6.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    FARMERAMA в ефир 2

    В тази тема можете да споделите своито впечатление, тактика и мнение за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    за прожекторза микрофон всичко
    Филмово цвете
    12 700​
    210​
    9 000​
    21 910​
    Служителска значка
    620​
    875​
    270​
    1 765​
    Прожектор
    35​
    --​
    --​
    --​
    Микрофон
    18​
    --​
    --​
    --​
     
    Bamze, pepa551, shiky и 6 други харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Гледам, гледам и се чудя дали не е по-добре 4те декорации да са в цветната градина, сумарно дават 1800 % ТО, а реда само 800% ТО! И дали разликата от 10 часа компенсира времето за готовност на декорациите /те стават за 40 часа, а редът за 30 часа/, според мен времето на декорациите има вероятност да намалява от активирането на други редове и бонуси и така аз смятам, че е по-добре да не се слагат на реда. А вие какво смятате по въпроса?

    Моля за пояснение дали тези декорации, ще могат да се слагат на полето за домашни любимци.
     
    Последна редакция: 26.6.24
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, няма да могат да се слагат на игрището за любимци. Но и няма причина това да е така, тъй като там се слагат предмети, които дават +% ТО/ТрТО и/или други бонуси. А предметите от това събитие са си съвсем обикновени цъкалки, даващи само точки опит, па макар и прекрасни като количество. Приятна игра!
     
    tanyamery харесва това.
  5. Тъй като ще играя събитието моите декорации ще отидат на реда, защото:
    1. Времето им от 40ч. няма как да се намали толкова, че да се обират ежедневно. Имам "Вкусно изкушение" и я обирам през ден.
    2. За мястото, което заемат, 1х2, от 2 цветни се печелят 580 ТО х нивото (2 гъби - 560 ТО х нивото)/ 2 дни, т.е. само "Дремки се случват" е по-добра.
    3. Музеите са ми пълни с "Паника в пещерата", от които получавам 680 ТО х нивото/ 2 дни, т.е. и "Дремки се случват" отпада.
    4. Ако поставя "Дремки се случват" на полето, ще печеля 40 ТО х нивото/ 2 дни повече от 2 гъби, а от реда ще взимам 800 ТО х нивото/ 2 дни + 2 сандъчета, т.е. не си заслужава.

    Това е от моята камбанария. Успех! Прекрасна вечер и спокойна нощ! :)
     
    Последна редакция: 26.6.24
    -niksan-, -sheherezada67-, Калея и 2 други харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В това събитие са нагласили лошо за нас, вземането на жетоните за фермерската купа - в самия край, а и дали всеки ще стигне до там !?!?...Броя на дневните примамки се запазва същия за сега.
     
  7. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Вярвам,че всеки има възможност да стигне до края.Аз вече приключих с това събитие, макар и с повечко супер-тор.Успех !
     
    Bamze, Кобрелия, tanyamery и още 1 човек харесват това.