Дискусия: Aquarama

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 30.6.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Да не забравите да си вземете ог дървото на мъдроста хамстера и супер храна
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  2. wilma11

    wilma11 Подрастващ автор

    melinda112 ID: 50583327
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Казва ли ти някой?
    (По принцип цъкалки с някакъв допълнителен бонус за +% нещо си не се допускат до ПиТ, но е имало е случай на "изтървани" и след това пак спирани, т.е. няма как да се знае.)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  4. dedoto

    dedoto Адмирал

    пълна отврат :wuerg:прескоци само един по сериозен :wuerg:но не достатъчно за милион >:(повече от 500 изскачащи артък:( тоа де го измислил сигурно цял месец ша го сърби:mad:напълно недомислена работа:eek:

    п.п. даже не съм взел реда още>:(
     
    Последна редакция: 1.7.20
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имало е бъг, който вече е отстанен. Поради това си получил/а този странен резултат от селекцията.
    Ако не си доволна от резултата и искаш замяна на мегалодона със хамстер, обърни се към съпорт.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  6. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Логиката на въпроса ми е, че тези цъкалки са част от редче от небесната и това може да е основателна причина да са разрешени...

    Благодаря за отговора :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А, няма такава логика ;). Примерно Обитание за патици също беше част от редче, но така си и остана между неразрешените.
    Но повтарям - няма как предварително и със сигурност да се знае какво БП ще разрешат или не.
     
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    споко брат'чед, кацнала съм там до теб, клеча и мятам въдици за облаците. Малееее 1 млн как се събира? Мислех, че хамстерите са ми доволно много, само че не стигат. Сега съм благодарна на БП, че колелото ми е снесло камара хамстери. Всички са на полето и въртят ли въртят педалите на високи обороти. До следващото ББ ще се съберат, надявам се ;) Дано БП да пусне ББ за уикенда да си направим редичката и да остане материал за куестите :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  9. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Комши, и аз си мислях, че с наличните ми 1100 хамстера ще приключа за 30мин, нооооооо като ударих чертата съм селектирала около 2000бр (без селектирането на селекциите).
    П.П. Селектирах толкова много, защото най-голямата селекция, която предадох за стойност е Панда хамстер
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  10. mell

    mell Редовен

    Колко да е бъг. Защо не даде например 3-4 морски хамстера. А сега да си пишем със съпорта е пълно безобразие. Колкото и пъти да съм и писала все изпращат формулярен отговор и решение, ако изобщо има е след 1месец. От една година чакам да си сменя пощата и най-вероятно няма да дочакам това да стане.
    Все пак, благодаря, за отзивчивостта!
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо. За другото - решението е твое.
    Приятна вечер!
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  12. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Здравейте, може ли да помоля админ за проверка - на седма задача предадох 60 хамстерско колелце, но нямах нужното количество хамстер на точки и пуснах нови селекции, при повторно отваряне на задачата ме накара да предам отново 60 хамстерско колелце и така цели три пъти по 60 докато изиграх задачата. Моя ли е грешката че предавах на етапи или има някакъв проблем, защото това са ми 240 супер храна на вятъра. Много моля за проверка ID:48544470
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Предадено е за проверка от админ, за търпение обаче ще призова.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Сърдечно благодаря..
     
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Отказвам се за сега. Има време. Ще чакам следващото ББ. Няма да си давам скъпите селекции сега. Може и от куестовете да спечеля това-онова o_O Пенчо пак не е чел, отивам да чета xD
     
    .water., лудакрава1, ka-linka и 3 други харесват това.
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Да видях и аз, че си предала 3 пъти - това е бъг не е от теб. Предадено и на колегите но утре ще имам разяснение какво ще се предприеме.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  17. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Много, много благодаря дори не знам какво да правя с последните 80 заредени селекции от които ми бяха нужни колелцата, чак не смея да ги обера. Благодаря, благодаря..
     
  18. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Вчера и аз си бях предала колелцата, чаках хамстерите и после ми изчезнаха. Днес ги предадох втори път. Виждам, че проблема не е само мой, но да си кажа :)
    petruhkaID: 15377557
     
  19. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Това събитие е ужасно! Колко супер храна и хамстери трябва да имам.....:mad::mad::mad::mad:да не говорим, че след 4-та селекция нищо не се получава....
     
    bubolina8 и лудакрава1 харесват това.
  20. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    54204146 вчера и днес предавам колелцата ,изчаквам хамстерите и отново без отметка