Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    натисни двете плевни и предложенията се събират
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    може би си по-малък акаунт. С .water. сме съседи. Тя е много високо ниво, с много силна ферма. Не знам дали това има значение, но мисля, че по-ниските нива, които са по-слабички от големите силни ферми, може да имат по-малко или никакви проблеми. Може и да греша. Само изразявам моето мнение. А може наистина при някои играчи всичко да е добре. Дай Боже при всички да се оправи.
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDпо-голяма е от водата
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD и аз нагазих без ботуши, боса xD

    Извинете моля :D
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    освен проблема със лапането на мармалади и бонуси и при мен е така. с мозилата цъкам
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    В какъв смисъл са ти проблемите с мармалади и бонуси?
     
  7. Tsveti3107

    Tsveti3107 Стажант

    Влизам с мъки.Сутринта 1.30мин докато обера обори и сложа работилниците .УЖАССС!!!! ама не се отказах.Занаятчийския квартал не работи.Нищо не може да произвежда.ЗА обиране на ръка е мн изнервящо.Ако януари е така направо се отказвам
     
    tanyamery харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    sm0uk3r71, *GRACIELA1616*, как го правите, момичета? какво да направя, за да играя през музила?
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    зарежда с рефреш, иначе не:eek:

    нищо не правя
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Установих нещо - при включена анимация растенията и дърветата си върнаха вида, не изглеждат вече като току-що посяти.
     
    tanyamery, .TAINNA., sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  11. .water.

    .water. Обсебен

    Зарязвам всичко ще вляза след 14 часа.Много неща имат значение ,но като гледам по-голям е процента на тези,които имат проблеми.Не смятам да хвърлям шапка пари за нов лаптоп или комп само ,защото някой не си е свършил кадърно работата.Както каза Пепеляшка ще си търсим алтернативни забавления.И благодаря на БП за предложението докато чакам цяла вечност да зареди на един крак да пея песничка и аз им предлагам същото докато чакат да влязат кинти в сметката им с този ужас ,който са сътворили.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    върнаха се дърветата китките не , след 20 мин ще видя китките дали ще цъфнат, 5 мин преди да цъфнат са върнаха
     
    Последна редакция: 25.11.20
    .TAINNA. харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз не изключвах анимациите от самото начало на юнити. И да, растения и дървета не изглеждат като току-що посяти, а носмален изглед. Само че бавно се визуализират.
    Оправили са влизането в играта с музила и хром. Слава богу, ще си джиткам с музилата :)
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    е пак бутнаха анимацията на китки и дървета
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    сега при мен е добре :p

    Обаче не мога да пусна правене на ЯМЧ повече от 9 бр. От 10 нагоре бутонът за стартиране на процеса е тъмен все едно нямам продукти, а имам.


    [​IMG]

    и пуснах 9
     
  16. buba62

    buba62 Главен болярин

    Успешно и сравнително бързо обрах тази сутрин, т.е. съвсем малко по-бавно от преди.
    Да, да, но не ми допада, че при всяко влизане на пазара трябва да натискам и това за бахамарама
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    На пазара в секцията Занаятчийски няма никой. Празно навсякъде. И на пазара, и моите неща в плевнята.

    п.п. Ааа там има две къщички: в лявата няма нищо за занаятите, а в дясната се показаха.
    Може ли някой да ми обясни какво означават двете къщички на пазара? Лявата е със зелен покрив, дясната е със жълт. Допирам мишката, но не ми изпизсва коя за какво е
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От картинката се вижда, че нямаш "основата", т.е. съставката "чатни".

    Неща от основна ферма и неща от бахамама.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пазар-чрез-unity.20337/
     
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    чатнито, или друг продукт, ако липсва, трябва да е червен нали? сега не се разбира нищо. Може ли да ми обясниш как се разбира, когато някой продукт е недостатъчен или липсва?

    п.п. проверих в плевнята, имам още 1 чатни. Значи 10 е било възможно, но не ми го даде
     
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За мен синьото плюсче беше индикаторът, че нещо не достига.
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.