Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    При мен е ок нямам проблем при сандъците но са разбъркани само а това е дразнещо и докато намеря пък храната на животните там се озорих
     
    -mairon харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мелницата не иска да приеме зададената за мелене храна. Задавам количеството, цъкам да мели и нищо. Не приема.
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Магазина е дразнещ :mad::mad::mad: не мога да му свикна
     
    amira, kakata13 и -mairon харесват това.
  4. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Ужас o_O такова влачене при влизане е кошмар. Готови полета/узрели/ ми ги дава все едно че току що съм засидила посева. Много е дразнещо. :eek::eek:
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не мога да активирам ммармалад:mad:как ще играем
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. mechkatapz04

    mechkatapz04 Подрастващ автор

    Всичко във момента в играта е ужасно:mad:
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    с рефреш стана8)
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    блазе ти, а мен ме мята по върбите
     
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Единствено само селекциите ми харесват на една страница виждаш всичките 8 животни от един вид селектирани.:)
    Другото е много натоварващо:cry:
     
    DILQNADELI харесва това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ще е супер ако утре играем и топа и фрапето с unity

    А аз тях още не съм ги търсила
     
    Последно редактирано от модератора: 24.11.20
  11. новата

    новата Стажант

    И аз съм така.
     
  12. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    На операта играта върви,ам на хрома изчакваме,изчакваме,изчакваме................
     
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    върви ама не ми дава да излезна. И Х бих, и пак не ме пуска. Накрая затворих с бутон назад, рачешката xD
     
  14. gu6i

    gu6i Стажант

    id 7148242 Ако трябва да играя от сега и за в бъдеще по този начин много съжелявам но се разделяме то просто нищо не върви толкова е бавно и изнервещо не ми е лесно играя от създаването на играта
     
    miglen4e1971 и stanimiriliev харесват това.
  15. devil*

    devil* Стажант

    с intel i-core 5 , 16gb ram , ati radeon 2gb , влизам без проблем но дотук , редица проблеми в играта , лаптопът ми е печка .
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    30 минути ми трябваха да ме пусни да вляза, ужас, добре, че няма за обиране, трябваше да осъмна на компа:mad:.
    Дано оправят нещата, ако си остане така, ще се наложи да се разделя с фермите, жалко за наследството на децатаxD.
     
    tanyamery и kakata13 харесват това.
  17. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

    И аз съм така с уиндос 7 - изобщо не успява да зареди
     
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Морзила Опера и Хрома са по един и съш начин.
    Надявам се за нова година да ни изненадат приятно;):) имам време;):)
     
    tanyamery и kakata13 харесват това.
  19. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    При мен с Хром не се получи,едва влязох,с Яндекс ма-а-лко по-добре,но пак много бавно се движи,виж,Мозилата е ракета, влязох,обрах за 3 мин фермата ,като съм пуснала и още неща,да си тествам и комп междувременно,никакъв проблем,и отделно голямо"Благодаря"за мобилната версия, пробвах и аз от тел. малко бавно се движи,но мисията е възможна :)
     
    tanyamery харесва това.
  20. amira

    amira Обитател

    При мен се зареди от раз на Хром, но се любувам на едни слънчогледи докато зарежда, а Небесният ред подобаващо е оцветен в червено и не се виждат редовете. По нищо не се познава, че растението е готово, но това са неща, които ще се изчистят с времето. По-голям проблем ми е пазарът. Изключително неудобен с това разделяне на продукти от Бахамарама и Фермата, отделно секции за посеви, отделно са разделени на зърнени и т.н., да не говорим за това колко пъти трябва да се кликва, за да стигнеш до секцията със селекциите. Недоумявам кое наложи това генерално преправяне на Пазара. Това вече не ми прилича на разтоварваща игра, а на неудобство, което сама си причинявам. Няколко пъти вече се отказвах да играя, но сега май ще се сбогувам с Фармерама.
    Шрифтът изморява очите, някои детайли са грозни, ръбати и дразнещи.
    Надявам се, че е технически проблемът с комбайна - зарежда първо на сеялка, като че ли мога да засея преди да обера.
    С кода нямах проблем - копи/пейст работеше.
     
    Последна редакция: 24.11.20
    yannisz харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.