Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    Аз реших да не тегля клиента.Това което ме дразни е непрекъснатото презареждане-при влизане в играта,при преминаванеот едно поле в друго.Овците се съдират да си чукат главите по няколко пъти и това не е майтап.Още не съм плобвал да обера.Искам да питам питам-някой работи ли сериозно за оправянето на проблемите:music:
     
  2. baiete

    baiete Болярин

    Няма клиент , няма клиентки пълна Боза . Както можем да се сетим колегите от БП сигурно работят по проблема :wuerg: . Ще ги изчакам дано стане тази година . Клиента що не става на цвл екран . Аз така стм с очила сега и лупи трябва да си купувам .:oops:
     
    gigi_421 харесва това.
  3. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    Не се виждат бонусите от Рошко-нито какъв е дневният бонус-нито какво получаваш.Ще влизам когато мога,но ако продължава по същият начин-ще потърся друга подобна игра.Това не е заплаха,чисто и просто не желая да си късам нервите.Наистина ми харесваше Фармерама и досега я играех редовно с изключение котато ми се прецака лаптопа
     
  4. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    някой може ли да каже ,като клиента няма презареждане ,за куеста като сложа харита,как да обновя за пове4е изска4ащи ? как ще става този номер
     
  5. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Що за идиотизъм е това Uniti, след всеки отворен сандък ме връща в началото. При това положение за да отворя сандъците ще ми трябва около един час. Това е пълна идиотщина.
     
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Лесно може да се откажат, но пари трябва да печелят.8)
     
  7. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    За да ви е по-лесно там при лупичката на консумативи напишете например "или изобилие, или сандък, или кошница" и тогава сандъците, които имат този текст в името излизат най-отпред и си ги обирате! Успех!
     
    Последна редакция: 13.1.21
    kaliopa, [[Fermerkaa]], bubolina8 и още 1 човек харесват това.
  8. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    От около 30 мин не се отварят полета нито на баха нито на фермата,освен основното поле,много неприятно е не мога да обера на пустото поле,не разбирам защо става така.
     
  9. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Вчера похвалих клиента,сега е ужас, нито се отварят сандъците ,а и колелото на късмета е забило:cry:
     
    Последна редакция: 13.1.21
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    -sindi9- харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.