Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Също известен проблем.
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  2. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Започна сезона на мазохистите, без купа и ъпове
     
    bubolina8, daniva76 и .TAINNA. харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Определено през клиента при мен е по-добре, но все още има какво да се желае.
     
    gigi_421 харесва това.
  4. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    И при мен е така.
     
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И при мен клиента върви доста добре,явно са го поправили .Но не видях как се влиза във форума от него
     
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    По същия познат начин.
     
    bubolina8 и mushnu4ka харесват това.
  7. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    До сега влизах долу под играта към форума,в клиента не видях да има
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    Означеният с 1 бутон е за влизане във форума. (Менюто в горния десен ъгъл.)
     
    gigi_421 и bubolina8 харесват това.
  9. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И по този начин пробвах не ми зарежда форума
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Дзак, през клиента съм и затова съм без униформа. В браузъра по подразбиране ми го зареди.

    П.П. Иначе само за четене, т.е. влизане като гост, можеш да ползваш този линк:
    https://board-bg.farmerama.com/
     
    bubolina8 харесва това.
  11. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Сега се сблъсках с още 2 проблема:
    Не мога да преминавам от акаунт в акаунт, както е през браузъра, трябва да затварам всичко и да зареждам на ново.......
    И не виждам никъде да пише ID.......при проблем какво се случва?
     
    gigi_421 и bubolina8 харесват това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    ID-то - в настройките на играта понастоящем се вижда.
    Относно преминаването от акаунт в акаунт - не ми е известно как ще бъде в бъдеще.
     
  13. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    Здравейте,
    да попитам ще има ли подобрения през клиента или от тук ще е все така трудно? При мен мишката подскача и прави, каквото си иска... Лианата както казвам аз не може да застане, както преди само на зелените... Така днес ми отидоха по дяволите бонусите... Ако ще е така и занапред да се отказвам, защото играта е за удоволствие, а не за късане на нерви... Иначе и аз отивам в клуба на не играещите... От поле на поле зарежда по няколко пъти, днес за да оправя фермата ми трябваха 45 минути късане на нерви, за да мина през всички полета! Играя вече 9 години и до сега беше удоволствие, но....
     
    Последна редакция: 12.1.21
    kaliopa, maya_magi, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, форумният екип не знае и няма откъде да знае дали играта ще се олекоти.
    Все пак бяха оповестени по-високи изисквания към устройства, през които се играе.
    Да, понастоящем се играе по различен начин. Но по възможен начин дори с компютър под изискванията.
    И за някои неща (прим. къде да кликнеш за еди какво си) трябва време, практика, за да се свикне, че се прави един как си.
    Но все пак съм наясно, че част от играчите са играли през флаш с по-стара техника и сега имат проблем.
    Такава е ситуацията, за съжаление. И всеки сам преценява какво може да направи, за да продължи да играе.
     
    nefertiti харесва това.
  15. кар

    кар Прохождащ

    не знам къде да предам за проблем, затова пиша тук. Имам декорация рошко барбарошко. Когато е готова за обиране, удивителната отива далеч напред. Ако се сложи между другите декорации не се вижда удивителната. Смесва се с другите декорации. Играя в браузър хром:

    http://store.picbg.net/pubpic/EC/8C/27e186bdcf18ec8c.jpg

    ид 53319726

    http://picbg.net/img.php?file=f87e5eea0b9964c9.jpg

    и тук е така

    ид 40231423
     
    Последно редактирано от модератора: 12.1.21
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тази тема вече трябва да се преименува на "Проблеми с Юнити". И ето пример червеният бутон с който се прибира инвентар (дървета, цъкалета и др.) в плевнята не работи. Излиза че с комбайна трябва да събера всичко, когато всъщност искам да премахна една цъкалка - ужас. Също така "прословутият" червен бутон със стрелките на горната рамка все така продължава да шашардисва полето, не се прибра и накрая играта забива. Играта от Фармерама прави преход към Фармерефреш.
     
    -niksan- и kakata13 харесват това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Локално при теб нещо се е получило. (Когато забие/зависне играта, според мен е по-добре да използваш бутона на браузъра за Reload, а не F5 за рефреш.)

    Предадено е.
     
    кар харесва това.
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А дали се работи по въпроса с частичното предаване на стока в читалището? Поне при мен, когато реша да предам определено количество стока, оставащите бройки стока не се преизчисляват - остават си 10.
     
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Надявах се, че след вчерашния ремонт, днес ще се играе много по-добре, да, ама не.:mad:
    Днес определено клиента е изморен, работи много по-бавно от вчера, доста време му трябва, докато включи какво трябва да направи, това е с комбайн>:(, направете нещо за по-добра работа, моля.
     
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    До сега не бях изказвала мнение за ужасното тромаво Унити и за Клиента, обаче снощи си скъсах нервите с тоя Клиент /ползвах него, защото там една идея по-бързо се случват нещата, обаче бъгаво/
    Обират се две полета без проблем, обаче после нещо се затормозява и при преминаване на всяко следващо поле играта забива, въртят се слънчогледи и за да се продължи по-нататък трябва да си излезе и отново да се влезе в играта.
    При обирането на небесната градина ми спретна гаден номер - цъкам аз да си обера поредиците с напредък /с комбайн/ и всичко посивя и замръзна. Излезнах и влезнах отново и о, изненада..... - абсолютно всички редове бяха обрани, а си пазех някои за днешното събитие. Пълен провал са и Унити, и Клиента! Имам чувството, че на хората от БП, след толкова години нещо им омръзна да се занимават с разработването на играта и се чудят как да се откачат от нея.
     
    kakata13, nefertiti и [[Fermerkaa]] харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.