Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Мая

    Мая Младши експерт

    Аз изтеглих Microsoft Edge от гугъл магазина. Затварям прозореца за изтегляне на клиента и играта тръгва, без да активирам флаш долу в дясно.
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Правиш ли регистрация?
     
  3. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    ето нещо интересно, може ли да опишеш какво се прави точно, ще бъде от помощ за много играчи, благодаря предварително.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. tulena75

    tulena75 Прохождащ

    здрасти. аз изтеглих Microsoft edge, направих си регистрация, но пак не тръгва играта. затворих прозореца на клиента както казваш и почва да се върти слънчогледа. не знам аз ли не правя нещо както трябва или този браузър не работи на андроид. благодаря.
     
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    "Затварям прозореца за изтегляне на клиента", а не "прозореца на клиента"
    Когато отвориш играта има прозорец, в който те канят да изтеглиш клиента. Него затваряш и си в играта, в браузъра ейдж, а клиент не отваряш. Опитай :)
     
  6. tulena75

    tulena75 Прохождащ

    здрасти. когато вляза ми се получава една голяма квадратна рамка и в нея има една правоъгълна рамка с един X горе вдясно, а отдолу на рамката пише изтегли клиента и когато го натисна този X ми се отваря този прозорец със слънчогледа. не знам как да пусна една снимка тук.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. Мая

    Мая Младши експерт

    нова не

    И при мен се върти слънчогледа, но не чакам много, за да влезна в играта.
     
    Последно редактирано от модератора: 10.1.21
    .TAINNA. харесва това.
  8. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    Аз в момента влязох в играта през пъфин браузъра и играя през юнити. Възможно е така да играем през телефоните без да сваляме клиента , то и без това не може да се свали на андроид. Малко "по -тежка" е играта обаче...
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    става да се играе през телефон,но не през всеки,зависи със какви параметри е телефона
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. tulena75

    tulena75 Прохождащ

    сега не ми дава да играя през пуфина иска да се абонирам с някаква друга версия на пуфина който се заплаща 1$ на месец.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Юнити мелницата има проблем. Не мога да пусна да се мели храна.
    ID: 14069390

    п.п. Проблемът е визуален. В юнити не показа, че е пусната за мелене храна. Минах във флаш и храната беше пусната. Показа се. Ако може да погледнат.
     
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Добавям неща в клиента, което трябва да пипнат. При излизане от клиента, той се затваря и препраща в страницата на играта за изход, в музила. Това е неприемливо за хора, които не ползват музила. По-добре е клиентът да си остава, когато се излиза от акаунта.
    Освен това, опитах и запазих два акаунта, но те се скриват зад огромен надпис. Ако може да се коригира така, че акаунтите да се виждат. Не му е там мястото на надписа:
    http://picbg.net/img.php?file=6d33be856e35829b.jpg

    [​IMG]
     
  13. tulena75

    tulena75 Прохождащ

    здрасти. предадох играта на приятел понеже аз не мога да играя повече през телефона и бях до тук. благодаря за всичките тези дълги години удоволствие от играта. дано се измисли някакъв друг начин да се играе през телефона и така. чао
     
    amira, .TAINNA., Калея и 2 други харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Добро утро на всички успели да влязат тази сутрин!
    Опитах през браузър, стигнах до овчиците, замръзнаха и не мръднаха>:(.
    През клиента успях да вляза, за животните се наложи да пусна техника, защото оправянето се случва много бавно.
    Започнах засяването, не ми стигна тор за половин поле, отидох на пазара и докато успея да си купя, наторените растения цъфнаха:cry:.
    С комбайн долу горе се получава, но ако се работи без техника е пълна скръб.

    ПП: Не мога да пусна мелницата?
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз бях с проблем, близо час, но сега се оправи. Опитай сега пак.
     
  16. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    При спряна анимация облаците са кошмарнииииииии всичко хвърчи,подскача,мърда и шава от някакъв ред два самолета излетели помислих,че реда не ми е пълен напънах се да се сетя как така съм оставил ред без цъкалки оп кацнаха безобразие пълно знае се,че от днес няма Флаш и въпреки всичко хаоса продължава няма да коментирам Унити там са ръка да протегнат дъното няма да стигнат толкова са зле .Не знам какво и как работят обаче не виждам никаква надежда.Ще се пробвам евентуално за РД ако наградите си заслужават и спирам с играта поне докато не я направят нормална за игра през браузър ,което ме съмнява .
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    през музила и аз съм така с юнито, през хром всичко е ок
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Какво се случва с визуализацията на растенията, като тръгнеш да садиш - направо е кошмарна! Под растенията има някакъв пъстър фон, страниците се припокриват, направо не можеш да разбереш какво правиш.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Нещо при теб се шашка/тутка играта. Не е глобален проблем - клик.
    (Опитай да цъкаш малко по-бавно.)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Не зная писал ли е някой за подобен проблем, при мен го открих току-що - през унити не се визуализира готова менажерия на горската поляна - липсва триъгълничето. На оборите го има, но на менажерията - не.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.