Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    Поставящ курсора в полето и натискащ еднвременно: ctrl + V
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ей това не го разбрах - нали на пазара стоките са върху бял фон? Или имаш предвид в История на пазара?
     
  3. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Трудна работа с влизането, голямо чакане, реших да се компенсирам с бонус кода, той пък трябва да го изписвам, не стана с копиране:mad:, чудя се как им се откъснаха цели 3 парти врътки, можеше и с една да ни залъжат>:(.
    РАЗОЧАРОВАНА СЪМ.
    ПОНЕ ЗА СЕГА СЪМ ЗА СТАРАТА ВЕРСИЯ
     
    yannisz харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Натисни Cntr и V едновременно, за да поставиш кода. (Това е комбинацията от клавиши равняваща се на Постави/Paste с десния бутон на мишката.)
    Относно старата версия - няма начин, след края на годината изчезва флаша, промените (новите версии/клиенти и т.н.) за поради тази причина.

    П.П. И не сме глухи, не викай, моля. (Главните букви имам предвид.)
     
  5. Благодаря! Това го установих, но с copy - paste не става.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ми то пак си е пейст, но не с десен бутона на мишката, а с клавишна комбинация.
    :p
     
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ха, влизам макар и трудно през браузърите на айфона ми. Пробвах през Сафари, Пуфин и Хром, най-бързо е с последния. През него успях и във форума да вляза. Много товари обаче процесора, яко ми подгря мобилния. На Пуфин ми крашна няколко пъти на небесната... Има надежда май...
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Безплатно отопление от БП ;)?
    (Нямам мнение и опит, не си играя с този вид играчки, не съм мобилна, нямам необходимост.)
    Но споделеното е светлинка в тунела за мобилните играчи.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  9. Мисля, че го знам след като го използвах. :p

    Но трябва да става и по двата начина, както е под Flash.
     
    Последна редакция: 24.11.20
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    История ли се казва, чедо? Там, дето зяпам кое колко струва, картинките мънини. Аз съм жена на години, не виждам вече. Тъмничките ич ги не видя :( - копринената кокошка, маската на енота.... да не ги изреждам всичките.
     
    kakata13 харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Пак не разбирам. Къде зяпаш кое колко струва? На пазара ли? Или нещо зяпаш в плевнята? Или съвсем на друго място?
    (Ми и на мен без очила (вече) ми е тъмно не само във фермата xD, все търся повечко светлинка.)
     
    tanyamery харесва това.
  12. galina_62

    galina_62 Стажант

    Пазарът е ужасен.Пробвам да купя тор и запича.Слънчогледи,курсура изчезва,презареждане и пак чакане,и отново без да купя нищо.
     
    yannisz харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не мога да пусна в мелницата да се мели храна няколко пъти опитвах, не приема нищо >:(
    Процесорът яко се товари а компа вие, ще литне! >:(
     
  14. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Току-що влизам и в сравнение, с това, което беше с предното тестване съм ''ок''. Зарежда бавно, но и с флаша не беше кой знае колко бързо. Нека не забравяме, че умишлено се натоварват сървърите, което допълнително усложнява нещата. Надявам се до НГ да ''пипнат'' недостатъците. Храних животинките ръчно и ми направи впечатление, че изисква отделнен клик за да сложиш вода. Храна сложих да меля - нямам проблем.....и с пазара нямам проблем да купувам и продавам. Аз съм на 27 пазар и всичко си върви прилично.
     
    tanyamery харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на различни сървъри сме комши. Сега не мога да се преместя. Исках да ида на островните полета и клеча там като кон на празна ясла. Зарежда до 89% и се разпада, връща ме на мястото с всички острови
     
    danka5656 харесва това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    https://prikachi.net/image/s7cxX

    хмммм, не мога да го изкопирам и да го поставя тук като снимка. Много съм калпава в това отношение. Като ида на пазара и гледкам да си купя нещо, там картинките са мънини и тъмничките се губят на кафявия фон.
     
    mushnu4ka харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    значи: от картата влизам светкавично само в основното поле. Никъде другаде не може. Зарежда 89-99% и ме връща в картата.
    От нея с лодката стигам островната карта и пак така. Не се влза никъде
    Сървър 30, ако има значение
     
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Комши, при мен всичко си върви нормално, джиткам си навсякъде
    Ако искаш да ти дам ник и пас на някоя сателитка да влезнеш да видиш как е на 27?
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. yanina494949

    yanina494949 Кандидат за признание

    и при мен е същото но ми изписва че страницата е блокирала и дали искам да езчакам или да напусна но чакането продължава неограничено време
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    При мен е ок всичко влизам и играя без проблем
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.