Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Такааааааа, enter е неактивен абсолютно навсякъде....изкосих оборите на една сателитка(но същия проблем го имам и на основния ник) и използвайки дневния бонус си нахраних животинките и като изчаках няколко секунди дърветата, които не съм пипала изглеждат като току-изкосени, а като отидеш с мишката върху някое дърво то си е ''узряло''....
    https://prikachi.net/image/fermi4ka.tqEG6
     
    .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  2. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Този тест ми прилича като ваксината за корона вируса „който оцелее оцелеле:mad:
     
    Кратунка, [[Fermerkaa]], eva-mina и 5 други харесват това.
  3. esz102

    esz102 Младши експерт

    Клиентът:),няма да го пускам;),не съм го канила.Стоя и чакам Unity да ме пусне:cry:Харитата са най-доволни,почиват си ,не мога да ги разхождам с това темпо на влизане в игратаxD
     
    Кратунка харесва това.
  4. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    Ужасна визия, чакаш да зареди доста време играта, а не че след като те пусне не е малък ад. От телефона днес чаках близо 10 минути да вляза в игата. Направо ще ме откажат от нея. Какво правим, тези, които работим и можем да влизаме само през телефоните си?????
     
    musha_buba79 харесва това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Кажете нещо успокоително, не разбрах, защо този тест се пусна по време на евента???
    Всички отзиви до сега са отрицателни, незнам теста за фермите ли е или тествате търпението на фермерите?
    Кажете нещо, защото идват почивни дни, няма кой да се занимава с проблемите.
     
    -dd76- и .TAINNA. харесват това.
  6. DAN63

    DAN63 Обитател

    Нямам идея какво са променяли по unitu, но сега е значително по добре от предния принудителен тест , да чукна на дърво , но през лисицата върви като на флаша , само адски ме дразни бавното напояване на животните и това дето никак не успявам да изключа анимациите , та всичко мърда , хвърчи , обикаля и се мести , станах луд!!! Иначе е отлично , ако не се смята бавното зареждане , на старичкия ми домашен компот с i5 процесор, 2gb видеокарта от над 8 години и само 6 ГБ рам ,със win7 направо лети , процесора се ползва между 8 и 18 % , което е даже по малко от флаша , ако играя през опера или хром например!!!
    Лошото е че само с лисицата работи добре , опитах и техния клиент , оказа се че работи по ''тегаво'' от лисицата , а през хром,опера,вивалди,awant и edge почти блокира и ползва процесора на 100% , дори и суперлекия SeaMonkey не успява да достигне лекотата на Firefox :(




     
    [[Fermerkaa]], eva-mina, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  7. vili_slava1

    vili_slava1 Прохождащ

    Сигурен ли си, че играеш същата фермаxD, кажи какво направи, та полетя?
     
  8. DAN63

    DAN63 Обитател

    Ами аз не съм правил нищо , явно нещо е пипано от програмистите....А Firefox ми е последен ъпдейт , както и всичките ми останали браузери , но само с firefox работи прилично , нямам идея защо само той се справя на моя комп.....
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    как така ти дава да играеш през юнити, а мен ме праща директно в клиента? Искам и аз юнити, но не става.
     
  10. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    При мене през мозила не ми отваря форума.
     
  11. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Не знам какв направиха, но е пълна трагедия. Първо чакаш сума ти време да влезеш, а ако случайно това стане във фермата нищо не е както трябва, полетата са все едно сега си ги насял, дърветата не индикират, че са готови за обиране. Форума ми го отваря през интернет експлорера. Дано подобрят нещата, защото съм на път да се откажа от играта.
     
  12. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    А какви други браузери могат да се изтеглят от google play, на които върви играта през телефон? Аз пробвах 6-8, на които не тръгна. Доколкото помня излизаше съобщение, че иска флаш.

    Така... - от телефон е трагедия! Равно на не може да се играе!
    От лаптопа пак трагедия, малко по-лека... Клиента стои на бял екран! Изобщо не разбрах как да пратя лога, а и да резбера - няма да има как, защото докато съм на бял екран - не съм в играта, съответно не мога да пиша във форума! Нямам думи
    Как пък всичко дето работи решават да спрат да го поддържат... Като флаша например!
     
    Последно редактирано от модератора: 11.12.20
  13. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Изнервящо бавно, независимо от браузъра. Невъзможност при изключена анимация да се вижда напредъка при засятото и дърветата. И най-големия абсурд, взима вода от цистерната на Горска поляна. Не ми е за МП-та, но противоречи с правилата на играта. Това е за Unity. Standalone изобщо не го коментирам - голямо недоразумение.

    Лаптопа ми е със следните параметри:
    Операционна система:
    - Windows: 10, 64-битова версия
    Хардуер:
    - Процесор: Core i7
    - GPU: Intel (R) 2.70-2.90 GHz
    - RAM: 8GB
    - графична карта NVIDIA GeForce 940MX - 4GB DDR3
     
    Последна редакция: 11.12.20
    kakata13, musha_buba79 и .TAINNA. харесват това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тъз каша ма върна в първите години на фермата
     
    kakata13, DAN63 и .TAINNA. харесват това.
  15. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Невероятна каша! Ще преустановя да играя докато не се оправят нещата, толкова нерви изхабих да чакам да вляза, а в полетата пълна трагедия, все едно сега съм ги насяла. Ще се опитвам да влизам само за календара и подаръците на Рошко и толкова. Хайде успех на всички.>:(>:(>:(
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Признавам си, от компютри не разбирам, но от 17 часа съм седнала и до 20 часа съм отворила 25 ферми, да взема подаръците на рошко и календара , вие ще прецените малко ли е, много ли е?
     
  17. DAN63

    DAN63 Обитател

    Защо бре , щом на моя допотопен компот работи почти като с флаша , като изключим , разбира се изнервящо бавното зареждане и забавянето с 2-3 секунди на напояването , всичко друго си е приемливо, няма да коментирам смотаната графика , всичко е по бледо и по размазано от флаша , но или ние ще свикваме с лошата графика , или ще се наложи да си пожелаем на дядо коледа(или МРАЗ) програмистите да пооправят графиката и да направят нещо по въпроса за да могат да се спират анимациите...
    Ааа , забравих да кажа че настройката за графика ми е на нормал , така успях да докарам до ниско ползване на процесора и гладка работа ...
     
  18. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Аз нямам проблеми с влизането в играта, но има някой неща които наложително трябва да коригират веднага. Не включвам дребните неща.
    - Това с анимациите е проблем още от началото и все още няма развитие по въпроса. Аз лично ги изключих, поради мега дразнещите отблясквания на дърветата, но пък така не можеш да разбереш кога са ти готови растенията, а и не само. Изключителна кашора.
    - Пак ще го кажа. Моля ви махнете тези святкания на дърветата. Направо свят да ти се завие.
    - Върнете стария пазар. В този се налагат поне няколко кликания отгоре.
    - Растенията, като иконки са с някаква жълтеникава сянка зад тях. За какво? Изглеждат не добре и дразнещо за очите.
    - Има някакво подобрение върху шрифта, но трябва още малко работа.
    - Някой графики и анимации са като размацани. Това на какво се дължи?
    - За по-бавното мислене няма да коментирам, защото това явно е бъдещето.

    Предполгам, че не казвам нещо ново, но исках да си го излея. :)
     
    shiky харесва това.
  19. _elena6_

    _elena6_ Подрастващ автор

    Нямам думи, като не можете да измислите нещо, което да замести флаша се откажете или питайте някой да Ви помогне, и го предложете тогава -ГОТОВО, а не да ни съсипвате и разочаровате и по време на ЕВЕНТ - ТЕСТ и някакви никакви бонус кодове!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    shiky и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А при мен е по-тъмно. Но също леко по-неконтрастно. (Но вече споменах, че за мен в клиента графиката е съвсем приемлива, в браузъра ми е по-тъмничко.)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.