Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Много интересно, на операта все още съм на флаша.На хрома тръгна да ми зарежда недоразумението unity и се преместих на другото със сложното име и като поисках да влезна във форума ме прехвърли на операта(тя ми е водещ браузър) и влезнах автоматично от другата ферма голям смях.Бях във kakata13 а се озовах тук

    Никъде не бъркаш, кашата е голяма
     
    Последно редактирано от модератора: 11.12.20
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  2. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Нищо няма да инсталирам, ще си играя през флаша, докато не ме откажат на сила от него.......да тестват, да разработват и като стане удобно за игра, ще се включа....до тогава през Унити ще играя само когато съм задължена...Със сигурност се полагат усилия за адаптиране, не очаквам да е 1 към 1 с флаша, но да цъкам на 1 обор 8 пъти за да го нахраня и напоя не ми е ок...имам само 40-50 обора и не си пускам техника заради 1 поле с обори. Доста детайли трябва да се ''пипнат'' и трябва да отдадем нужното време и търпение, което вярвам, че ще има положителен резултат.
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не разбирам защо е необходимо да цъкаш 8 пъти. При мен се получава с 4 цъкания - с 1 обирам, с 1 почиствам, с 1 храня и с 1 поя (както е и под флаш). Но са леко по-бавни нещата.
     
  4. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    преди време бях писал на съпорт за проблеми с wunuti версията отговори не получих как да комуникирам незнам това беше отдавна и сега е така не показва полетата станали а са станали няма иконка проблем с редиците забива бавно зарежда не работи с entar бутона и без него 299 редици как се събират менажерите разсадника манифактурата също е така за дърветата изглежда навсякъде е така като се съберат и се сложи дървесна тор не инициализира както трябва ID: 23496295,а на друга исках да сменя паролата преди време не ми прати линк за потвърждение,сега незнам как е.

    когато пуснах анимациите в настройки полетата и дърветата се показаха както трябва но без иконка че са станали и менажерите разсадника манифактурата проблема с редиците и entar бутона остава и при тях се появява червено петни и край името и ID-то

    ще мога ли да играя пак без анимации занапред без тези проблеми.

    в пазара entar бутона също не работи.
     
    Последна редакция: 11.12.20
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Никъде. Мен ме мята в музила, защото ми е браузър по подразбиране. И пак като наблюдател. Не мога да пиша.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Включи анимациите, за да виждаш станали ли са или не. Понастоящем е така.
     
    ytre-84 харесва това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А как да си ида обратно във флаша, да си поиграя още 2 седмици и после ще пробвам на мелодията на "Корона чао" да изкарам "Ферма чао, чао, чао"
     
    musha_buba79, Галфон, bubolina_8 и още 1 човек харесват това.
  8. bebko19

    bebko19 Прохождащ

    По-бавни ли, те направо умряха, дори и писането е ужасно>:(, всеки тест е по-зле от предходния:cry::cry:.
    Върнете старата версия, МОЛЯ, това си е голяма мъка.
     
    musha_buba79 харесва това.
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    ***** кошмара това чудо. Неговата работа е като " докато се наведа, той охлюва избягал ". Клиента не ще да се инсталира при мен. И питам аз какво правя тези два дена? Ще си мъча машинката и себи си, за какво? Че като ми изпуши нещо БП ще ми платят ремонта ли? 5 Минути обиране, поливане и торене на едно поле с комбайн при това, ако това е бързо не знам бавното какво ще е .

    Ако искам да си оправя и другите ферми, то деня свършил.
    Така току що си напълних цистерната с вода от 6 път стана и после две минути не мога да затворя "чаршафа" на хранилището.
    Компа се товари на 98% и не спада, кондензаторите му опекох с тоя боклук сигурно.
     
    Последно редактирано от модератора: 11.12.20
    milena7004, ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  10. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Оставете ни да играем,всякакви щуротии,не мога да си вляза спокойноооо
     
  11. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    в вазичката подаръците с entar бутона също не стават събирам един на ръка и ме връща в началото.а не са малко за събиране,при ssd и 3 гигахерцов двуядрен процесор се товари и малко рамта 8 ram,и през клиента ви е така и не го дава на цял екран а само когато пиша името и паролата.

    дано всичко оправите по скоро
     
  12. Галфон

    Галфон Кандидат за признание

    И при мен натам отиват нещата,то това вече не е игра,а някакъв кошмар!
     
    musha_buba79 и ka-linka харесват това.
  13. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    всъщност най не ми харесва пазара. И вече няма възможност след като натисна КУПИ и ЕНТЕР директно да става покупката, а трябва да цъкам двойно повече пъти с мишката. Със всичко евентуално ще се свикне, но когато е орязяна функционалност, която ми спестяваше труд... Чак не ми се занимава.
     
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Много съм далеч от технологиите и не разбирам, като не се поддържа флаша след Нова година, дали няма да може да се играе с текущата версия / стига да ни дадат право на избор/. Играя през 4 браузъра и не съм обновявала флаш никога, едва ли и четирите се ъпват автоматично. Та се чудя дали няма да може да се играе със стара версия, или го спират напълно? Не ми се смейте на разсъжденията, с тази материя съм на Вие, нищо не разбирам.
     
  15. wilma11

    wilma11 Подрастващ автор

    и като го инсталираш клиента какво става?
    играеш на /въобще , ако успееш да играеш/ на едно малко прозорче, което е една шеста от целия екран и лично аз за 20 минути не успях да уголемя прозореца по никакъв начин. така , ако е и занапред , май ще е чао на играта.
    къде се подаряват фермите , ако все още има такива желаещи, ще пиша при интрес какво имам .
     
    Последна редакция: 11.12.20
    Галфон харесва това.
  16. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Като обера оборите 1 цъкам за почистя и после обора става неактивен, местя мишката, цъкам другаде и като се върна ми показва кръгче за хранене, но като го цъкна пада второто бутончето надолу и трябва да натисна него, историята се повтаря и с водата и някак си ти иде да се откажеш да цъкаш обори...за този проблем писах и при предишния тест.
     
    Последна редакция: 11.12.20
    ka-linka харесва това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Стоя и чакам да се накани да ме пусни:mad:, после започва ходене по мъките, календара не съм отваряла, но с тоз тертип, ще си остане неотворен, да не говорим за масата, не мога да я сменя, дори палячетата скачат по-бавно от мен>:(xD.
    Аз не виждам някой да е доволен, защо трябва да се сменя клиента?
    Старата версия е направо върха в сравнение с новия клиент, направете нещо по въпроса, не тормозете играчите, моля.
     
    musha_buba79, esz102 и ka-linka харесват това.
  18. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя си аз. Има проблеми, да, но играя. Със самостоятелното нещо по-добре, през браузър по-зле, но се получава.
    А у дома компютърът ми не е първа младост. На работа е стар, там и през флаш много трудно играя, мога да кажа невъзможно.
    За сандъчетата го измислих - давам в търсачката ИЗ или ИЗО и си стоят там и си ги отварям без да ходя напред и назад.
     
    ytre-84 и kakata13 харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Моля, отваряйте календара автоматично докато трае теста, не ми се иска да вися по цял ден за нищо.
     
    kakata13 харесва това.
  20. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Мъкааа,мъкааа...Голям зор,а уж работя с лаптопа на детето.Преставям си като включа компа какво ще е.
     
    koteto9 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.