Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    В такъв случай моля за обяснение как да играя от андроида от тук нататък? windows няма на него. Кой браузер ще ми свърши работа? От написаното от администраторите, разбрах, че от телефон няма да може! До момента използвам puffin.... Как да играя на Unity?
     
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ще ме умориш честно... На твое място бих продължил да го търся пустия му уиндоус под андроид.

    ПП Сериозно, ти само четеш или си опитал/а все пак дали става.
     
  3. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Аз не съм програмист! Доколкото ми е известно windows е несъвместим с андроид. Нека програмистите наблегнат и на тези подробности и да дадат разяснения! Конкректно - Какво трябва да се направи за да се играе от андроид, ако това е възможно? Възможно ли е? Да или не? Как? Стъпки... А не да си чешем езиците с глупости!
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    В момента пробвал ли си с пуфин да заредиш юнито,защото при мен става.Сега друг е въпроса дали след нова година ще може.
     
  5. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Не съм, защото ясно пишеше, че трябвало windows... И имаше изречение, че ще може само от компютри с windows, a от телефони не... Сега ще пробвам!
     
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И на таблета става,само трбва да заредиш през юнита да натиснеш там.
     
  7. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Не стана... На таблета имаш ли windows?
    Поиска да сваля и инсталирам farmeramainstaller.exe. След като се свали файла, излезе съобщение, че не може да бъде отворен?! Таблета с каква операционна система ти е?
    И аз в момента си играя на телефона, но не през Unity. В Unity не мога до момента.
     
    Последна редакция: 11.12.20
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ако успееш да се разберете, те признавам!

    Не тегли никакъв клиент! Никакви exe файлове не стартирай! Като ти се появи прозорец с покана да теглиш му бий хикса горе вдясно и го затвори. Продължи нататък въпреки съобщенията, че юнити не се поддържа. Ще стигнеш до момента в който ще започне да ти се върти една китка, там ще трябва да почакаш известно време, в зависимост от характеристиките на устройството ти.
     
    Последно редактирано от модератора: 11.12.20
    -niksan- харесва това.
  9. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    За разбирането се разбираме. Но някой ще каже ли как може windows да има на андроид, защото това е условието за unity :D Това са две различни операционни системи, не мисля, че е възможно да се дублират :p
     
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Стига с тоя уиндоус бе човек! Отвори си пуфина и прави каквото ти написах.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  11. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Не съм сигурна сега къде играя... Дали през Unity или по старому... Индикации има ли някъде, че съм през Unity? Освен, че ми е малко по-тъмен фона и зарежда по-бавно? :D
     
  12. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    сигурно играеш през уиндоусxDxD
     
    .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Топло, топло :)

    ПП Никсъна се уплаши и избега...
     
    .TAINNA., -dd76-, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  14. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Ок. Благодаря на всички. Дано като махнат флаша и каквото още махат там да може да се играе от андроида! Можеше някой, който е наясно с две думи да ми каже - „Не си разбрала - ще може и занапред след промените да се играе от телефона, еди си как...” :)
     
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Мн съм доволен от себе си :music:
     
  16. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    :D
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    xDxD
    тука съм
    Като ти се отвори фермата и започне да зарежда,защото си на флаш няма да стане.Натискаш горе в дясно над рамката юнита и започва да зарежда ,както фермечето ти писа и чакаш.Малко по бавно става но зарежда.
     
    .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сега да почерпи по една такияxDxD
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  19. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    „Малко по-бавно” не е най-точното определение в моя случай, но както и да е, по-добре е от без хич. Да се надяваме, че като нагласят това, с което се занимават сега, ще обърнат внимание и как това бавното може да стане по-нормално. :)

     
    Последно редактирано от модератора: 11.12.20
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Инсталирах клиента, влязох през него и при опит да вляза във форума, се отваря през хром, но съм като гост, т.е. мога само да чета, но не и да пиша. Къде бъркам?
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.