Дискусия: 24-часов тест на Unity и 48-тест на Unity

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    48 часа, че и повече няма да им стигнат. Мисля да не се мъча и да не ми навиват ръкавите, да не ми извиват ръцете. Ще опитвам да играя и да взимам от рошко и календара каквото има (ако мога). А ако не става, катинарчето и почивка. До кога, не знам
    п.п. Виждам десетки хилядисателитки извън строя xD
     
  2. .water.

    .water. Обсебен

    Опитах тва нещо си да го инсталирам ама като му дам RUN и ми показва един голям червен хикс и това ,,точката за въвеждане на процедурата SetDeafultDLLDirektories не може да бъде намерена в библиотеката за динамични връзки KERNEL32.dll,,.Айде сега да ми обясните какво е това ?????
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    сега нищо не инсталираме. Има промяна в датата на пускане :)
     
  4. .water.

    .water. Обсебен

    Ама аз и не мога .
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Някой направи ли си труда преди да започне тези промени, да проучи колко хора играят на компютри и колко на телефони? Мисля, че предстои изненада - броят на хората, които играят на телефони едва ли е малък! Не всеки има възможност да стои на компютър. Сега тези хора просто се режат от играта. Направо „чудесно”....

    Играчите едва ли ги интересуват политиките. Но в днешно време, в този мобилен свят, когато хората вършат всичко през телефона, да се очаква тепърва да седнат на компютър, за да продължат да играят?! Явно няма значение, че няма да продължат!

    Бонуси, които са чакани с месеци, или за които е полаган труд с месеци... Как да им се зарадва сега човек, когато знае, че няма да може да играе повече?! Къде е компенсацията за годините игра? :)

    Това май се нарича загубено време!
    Всичко трябва да зависи от windows?! Да ама такова животно на андроид няма доколкото ми е известно. Така, че само с windows в случая се губят играчи. :)

    Та - не съм наясно изобщо, кое от кого зависи в тази игра! Но ако случайно тези решения как, чрез какво може да се играе играта зависи от българските екипи, е редно да измислят и други варианти освен windows. А ако не зависи - да се предаде на чуждите мозъци...
     
    Последно редактирано от модератора: 10.12.20
    emcho67, dedoto, -dd76- и 2 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    еееее ама че многопостие! 5 поста един след друг! musha_buba79 събери ги в едно, моля те

    Няма да изгубят много, повярвай ми. Всяка операционна система, както и уиндоус, има свои вградени игри. Прегледай твоята. Ще си намериш. Аз снощи си намерих в андроид игри за телефона. Е, няма фармерама, но не е болка за умиране. След НГ ще видим кои от флаш игрите ще останат обновени, както сега правят БП. Много от познатите игри ще отпаднат. Други преминават на инсталиране в РС. Снощи разглеждах. Може би и БП ще имат опция инсталиране в комп или телефон. Ще видим :)
     
    Последна редакция: 10.12.20
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ало мода скучно ли ти е8)
     
    mimi123123456, milena7004, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не :p
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  9. .water.

    .water. Обсебен

    Имат БП една голяма дръжка да не казвам от къде им стърчи.....
     
    [[Fermerkaa]], ka-linka, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  10. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Това звучи като „много важно, че тези, които не играят на компютър, вече няма да могат”
    „Благодаря”
    Говорим конкретно за тази игра! А който иска, включително и аз и сами можем да се сетим, че съществуват други игри...
     
  11. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Добър вечер сутринта опитах да инсталирам новата версия не ми се получи тази вечер чета ,че уж нещо поправили и резултат при мен няма от 3 лаптопа само на единия се инсталира едно малко прозорче все едно е телефон изобщо не може да се играе.Опитах на служебния антивирусната ми полудя и се отказах.Два дена не сме играли в къщи след като прочетохме коментарите решихме да си го спестим.Сега ще спрат играта за почивните дни точно мислехме малко да наваксаме със събитието явно няма и това да ни се получи.С две думи игра не се получава и няма и да се получи.Това ,което правят БП се нарича изнудване.Не може потребителите да реват да заливат форума с негативни коментари и отговора да е ,,ама моля ви се играйте,,и да спират флаша и да ги принуждават да се мъчат .Играем чат-пат и една друга игра мислехме ,че е бъгава ,но фермата ги заби у земи.Ще е жалко след 5 години да се разведем,но се получава ,,несходство в характерите,,.
     
    -dd76-, -niksan- и ZORBA13 харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    https://board-bg.farmerama.com/threads/farmerama-версия-чрез-standalone-client.20630/#post-186976
    Освен това в момента се фокусираме върху операционната система Windows.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Флашът не го спира БП, а неговият "производител", т.е. Адобе престава да го поддържа.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Този отговор не виждам как кореспондира с написаното от мен! Оплакването е, че обвъ
    Този отговор не кореспондира с написаното от мен! Оплакването беше именно, че играта се обвързва само с windows и изчезват алтернативи, които имаше досега!
     
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Какви алтернативи е имало преди, че не се сещам? Ааа, да играеш флаш на различни браузъри...
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Абе то и windows XP и windows 7 спряха да се поддържат, но хората все още си ги ползват...
     
    emcho67 харесва това.
  17. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Точно така! И на други устройства! Аз от години не играя от компютър. А windows върви само на компютър!
     
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Unity се играе на всякакви устройства, естествено с някакви минимални технически характеристики. Аз например искам да играя флаш на Правец 82 или на Нокия 3301 ама не става... Иначе и мен не ме хвърля във възторг резултата от усилията на БП под Unity.
     
    -niksan-, .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  19. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Всякакви устройства? На телефон не става! Досега можеше! Играе се само на устройство, на което има windows доколкото разбрах от обясненията.. Андроидите могат ли да имат windows? Ами тези, които са с линукс и т.н.? Тези промени към момента са стъпка назад - ограничават. Поставят орязани условия за възможност за игра.
     
    Последна редакция: 11.12.20
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Става, става, явно не си доразбрал/а. Какви андроиди, какви уиндоуси са ти в главата не знам, става въпрос за браузъри и какво поддържат те. Браузъри има бол и са за всякакви операционни системи.

    ПП С линукс също няма проблем, може да пробваш. С iOs също...
     
    Последна редакция: 11.12.20
    .TAINNA. и xari_myri харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.