Дискусия: „Учи и отглеждай“ - The Malala Fund

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 23.11.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. stafi

    stafi Подрастващ автор

    Да , сега са 8 засети, но подробно обясних , че след 3 влизания и излизания в играта успях да засадя и 8-те семена. Първите 2 пъти засявах САМО 3 и бройката ставаше 0. На третото бране излезнах, без да засадя зелето. След това отново влезнах семената си бяха 8 незасети и успях да ги засадя най-накрая и 8 семена. След новото обиране на зелето ще пиша, ако имам пак проблем. Доматите обрах и засадих без проблем в 13,32 часа.
     
  2. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Отварянето на реда Облаци автоматично ли става,когато завършим всички задачи? Защото не го виждам като награда.
     
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    Оф, тук зор си не давам, щото и реда няма да им купя и докъдето го докарам - до там.
    Дърветата - пълна скръб. Дъб XXL, 2 трънки XL, финикова палма XXL, яп. мушмула XXL и скоруша XXL.
     
  4. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Т.е. реда се купува?
     
  5. staneli

    staneli Старши болярин

    Да, трябва да купиш третата кошница - "Най-добрите в класа". Там е редът.
     
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    По-спокоен куест няма да намеритеxD, садя, бера, вземам чакълчета, давам ги на лисицата, тя ми отваря по едно, две поленца и почти съм до стикераxDxDxD.
    Ред няма да видя, но здраве да е, може пък до края да решат да подарят реда, но ако не и без петел ще съмне.
     
    kismit, mell, маринката74 и 3 други харесват това.
  7. eeeeeeeve1

    eeeeeeeve1 Стажант

    Погрешка предадох всичките домати. Откъде мога да си набавя други?
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Надникни в менюто с вазичката докато си на игралното поле. Там ще откриеш цъкалка Семена за домати. Извади я на полето и след 3 ч. ще обереш 4 бр. семенца.
     
    маринката74 харесва това.
  9. petaar1

    petaar1 Младши експерт

    xD няма да стигне чакъла до края:cry:
     
    MARV3000 и маринката74 харесват това.
  10. Tayra_Ferone

    Tayra_Ferone Стажант

    Има ли начин да се подарява чакъл и/или компост?
     
  11. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    За съжаление няма начин. :( :cry:

    Аз приключих с доматите, преполових зелето и почвам с тиквите. :)
    Успех на всички с този лесен евент! :)
     
    MARV3000, kismit и AIDA_78 харесват това.
  12. ma1957

    ma1957 Активен автор

    Имам въпрос - биозеленчуците ще останат ли в играта след приключване на евента?
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Според мен няма да останат. По логиката, че във ФАЯ на събитието е записано срещу какви то и мп ще бъдат обменяни след приключването му.
     
  14. ma1957

    ma1957 Активен автор

    Благодаря - вероятно ще остане само цъкалката - дарители на семена
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, да четирите вида дарители на семена остават като цъкалки, даващи само то след края на събитието.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Полезна както винаги! :)
    Таман си пренареждах цъкалките, та ще трябва да оставя място и за тия или поне за патладжана и зелето.
     
  17. Мая

    Мая Младши експерт

    Завърших и 4 задачи, но има още 2 подаръка и зелени полета. Как да ги отворя и тях?
     
    MARV3000 харесва това.
  18. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Останалата част от чакъла може да бъде получена от кошница.
     
  19. petaar1

    petaar1 Младши експерт

    Да нправим бартер
    домат,зеле,тикви,патладжан за чакълxD:p
     
  20. hristova03

    hristova03 Прохождащ

    Моля ви кажете от къде да си взема един био домат за семе ,че ги вкарах всички в изпълнение на мисията и не ми остана за сеене.... от къде да си намеря поне един домат!!!???