Дискусия: „Учи и отглеждай“ - The Malala Fund

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 23.11.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    А какво търсиш?
     
  3. rumi74

    rumi74 Подрастващ автор

  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Нямаш закупена кошница.Прочети добре Фая.
     
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    не е проблема в търсачката а че всичко е нахвърляно без никаква подредба.като има нещо ново трябва да се показва примерно в самото начало.па ся ровя половината обори за да намеря товара
     
  6. gisnt

    gisnt Прохождащ

    Много глупаво ми се получи.Предадох си всичките семена от домат на оная коза :mad: без да искам и сега не мога да го засявам повече:cry:.Поне по 1 бр. да даваха ,като останеш без нищо:cry:.Гадна работа!
     
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Допълнителни семена за посеви, можеш да използваш специалните Дарители на семена - "Семена за зеле" "Семена за домати", "Семена за патладжани" и "Семена за тикви". Тях можеш да получиш като награда от някои задачи.

    4 орг.тикви + 560 ТО ... 4 орг.зеле + 1120 ТО ... 4 орг.патладжана + 1120 ТО .. 4 орг.домата + 560 ТО
    2*2 / 3:00 ч. ................ 2*2 / 6:00 ч. ................ 2*2 / 6:00 ч. ................ 2*2 / 3 :00ч.
    След края на събитието ще могат да се поставят и на останалите полета. Ще дават само ТО при обиране.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  8. gisnt

    gisnt Прохождащ

    Не съм разбрала за тях. Хиляди благодарности Каспаретка! :D:D:DБях се отчаяла вече.
     
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Успех.:)
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От първите загадъчни дървета в задачката - 2 круши анжу и захрено кленче ХХЛ. Няма глициния, но и от това съм доволна.
    :p
     
    [[Fermerkaa]], milena7004 и jundra харесват това.
  11. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    какво ще стане с излишния чакъл
     
  12. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    След края останалите ще се обменят за: 10 ТО + 10 МП
     
    aylakz харесва това.
  13. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    благодаря
     
    Каспаретка харесва това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз току-що направих откритието, че сергииките поставени на полето ще дават реколта, е водата тук не върши работа и зеленчука е само 4 броя, но пак е вариант.
     
    Каспаретка харесва това.
  15. bim177

    bim177 Редовен

    извинете ме за въпроса но аз и очила сложих и не откривам тези сергий
     
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    във вазата
     
  17. riomde

    riomde Активен автор

    И аз току що открих АмерикаxD.
     
  18. bim177

    bim177 Редовен

    аз още не я откривам ,нищо че Колумб я е открил
     
  19. stafi

    stafi Подрастващ автор

    Имам ПРОБЛЕМ със засаждането. След обиране има 8 семена от зеле. Засаждам 3 и ми стават нула. Излизам от играта и отново влизам в играта, полето ми стои необрано , пак обирам и засаждам 3 броя и отново семената стават нула. Излизам, пак необрано поле, обирам без да засаждам и излизам от играта. Влизам отново в играта , семената са си вече 8 и засаждам всичките 8 без проблем. Така ли ще е до края на събитието? Моля , за отговор и решаване на проблема.
     
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Аз виждам 8 засети семена от зеле.