Дискусия: „Учи и отглеждай“ - The Malala Fund

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 23.11.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Компос да ползват богаташчетата, на мен водичката ми е достатъчна :).
     
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    А това какво е според теб ?

    Доброволно, принудително или доброзорно? Защото това за мен си е чист рекет, под формата на дарителска кампания. Смисълът на дарителството е по - собствена воля, желание и възможности и не означава задължително плащане нали?


    Милко миличък, дано не излезеш прав само....
     
    mi6elina84, MARV3000, slaytanic1878 и 3 други харесват това.
  3. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    И колко смяташ,че са БГ играчите? Ще може ли да напълнят един автобус?
    И защо смятате,че някой е длъжен да ВИ забавлява -БЕЗПЛАТНО?! Не забравяйте,че за да я има въобще тази игра са нужни ресурси,които не са безплатни.Правят я хора,които трябва да се обличат,да се хранят,да гледат семейства.Да създават НОВИ ОБЛАЧЕТА И ДРЪНКАЛКИ по които така сте зомбясали,че ако не ги вземете..... Във вас избухват- огромни душевни терзания и желание за революции,бойкоти....
    Ако бяхте прочели внимателно,най-вече осмислили- ИНФОТО за даденото събитие щяхте да си спестите излагането.

    Защото там пише : "Всички приходи, които бъдат събрани от събитието „Учи и отглеждай“ през периода от 24 ноември до 9 декември, както и средствата, които ще събере кампанията, посочена по-долу, ще бъдат предоставени на организацията с цел подкрепа на образованието за момичета в целия свят. В допълнение на това, Bigpoint ще поеме по време на събитието всички разходи, свързани с транзакциите......."

    Лека Ви вечер !
     
    kossebosse, MARV3000, маринката74 и 2 други харесват това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Можеш да прочетеш поста на tani1980
    точно преди твоя,най добре го е казала,цитирам"Смисълът на дарителството е по - собствена воля, желание и възможности".И вярвай ми доста по вече сме от един автобус.Също така за "издръжка"има достатъчно платени опции.Пък дали се "излагаме" или не,мисля че не е твой проблем нали?
     
    lion8080, mi6elina84, MARV3000 и 4 други харесват това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ъъъъ...амиии...всъщност е компост :music: Ама и вие сте ми едни пишман земеделки :p:)
     
    MARV3000, .water. и маринката74 харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В мое село кой ти е чувал такива модерни слова, караме си с оборска торчица и толкоз. Био-мио-земеделие к'во е туй?
    :p;):p
     
    MARV3000 и маринката74 харесват това.
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Всъщност явно акциите явно падат,за бога братя и сестри купувайтеxD а да и правете ферми колкото повече толкова по добре,че преди БП беше немски па ся е китайски то повече народец саxD започва се май ерата на безумията,настоящият куест добихме 50 пъти в повече излишни растения в тоя вече се плаща за да изкараш до край нещата ,вярно никой не те кара да платиш аз лично ще си почивам не толкова за парите ами то куестът ми е слаб вариант дотолкова че даже не си струва усилията да препрочиташ завъртяните условия все едно разгадаваш стар папирус или карта на пиратско съкровище.!?Не разбраха БП че смислените неща са в опростеното,сложете 12 хил растения засявани на всички полета и 400 изкачащи лесно постижими,кво го осуквате ,ако някой му е интересно да се кьори кат улав за да изиграе нещо виртуално, аз не си падам....забавлението било с пари вика колегата,той де е видял забавление,по скоро зависимостта се плаща но и тя не е вечна :)
     
    bubolina8, SULIO_PULIO1972, milkoga1 и 2 други харесват това.
  8. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    :( Отново влизаме в полемика дали яйцето или кокошката е първо. Медалът винаги има две страни, а истината е някъде по средата.
    Абсолютно точно казано. Ако погледнем от друга страна, събитието ни е представено основно като дарителска кампания. Тогава би следвало да приемем , че тъй бленуваната редичка е подарък за нашето участие. Нашето НЕучастие няма да бъде възнаградено. Случайно или не платформата е изнесена извън нормалното функциониране на фермата, на допълнително поле, с ресурси които са независими за тази част на играта. Облечена като евент дарителската кампания леко изкривява основната си цел и фокусира вниманието върху възможността да спечелиш нещо. Това е грешката! Дали е в превода, дали е в мениджмънта ...
     
    milkoga1, MARV3000, Valkaaa76 и 2 други харесват това.
  9. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    xD не нахоквай отрудените лелки
    че туй компост е сложна дума
    и някой може в бързината
    компоТ да лисне на тревата.
     
    BUTTERFLAYS, eva-mina, MARV3000 и 2 други харесват това.
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    От толкова смени не може да се проследи вече.....още ли шефче е г-н индиецът,не знам де е завършил(ако изобщо е) но да вземе да си преговори що е туй маркетинг,с тия наградки да поощри ли иска хората да дарят нещо да ги ядоса за ултимативното събитие,ве г-н баш бос сложи нещо тлъсто за стръв кой знае може и мен да излъжеш :)
     
    mell, MARV3000, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  11. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Е не се сдържах, изчитайки всички коментари. Исках да си трая вече повече и да не раздавам критики, но не можах.
    Каква стръв бе Иванчо? :D
    Това е дарителска кампания! Какво поощрение търсиш?
    Или искаш да помогнеш на някой, който има нужда или не искаш! Няма поощрения!
    Да търсиш поощрение, за да помогнеш на някого, е ..... не знам как да го кажа по-точно, затова ще го кажа по-неточно... е като да имаш 100-200+ пушващи акаунта за една и съща игра и да се кефиш на резултатите си и на това колко си добър на тази игра ( не знам защо го плеснах това сравнение, но някакси ми идваше на място)

    Да, за да вземеш реда трябва да дариш пара и това е смисъла на този евент (много по смислен от всяка друга глупост, за която сеем тук по евентите - стига наистина да дарят всичко както казват, а не част или нищо)
    Повечето евенти са изнервящи и не балансирани с лек - на места по-тежък- наклон към това да постигаш резултати с истински пари. И заради това вече почти не се занимавам с тях, а вместо това продавам каквото се търси (въпреки че и с пазара има разни шашмалогии, които ме изнервят от време на време, но карай)

    Въпреки че вече фермата започва да ми става леко досадна ( нямам нерви вече да блъскам по 1000-2000 пъти с мишката - ако не направите промени с начина на използване на помощната техника и начина по който изтича безполезно - ще губите постоянно играчи - в момента имам плевели по нивите и нямам особено голямо желание да ги махна.) , ако можеше да се дарява със смс - бих пуснал 1, но за жалост няма, а на този етап не бих ползвал карта да плащам на каквито и да е онлайн игри. (Ако добавите повече начини за плащане -> ще имате повече хора, които да ви плащат! има един тон опции за плащане, а има и възможност за по-скъпи смс-и! Ограничавате си приходите с ограничените методи за плащане)
     
    MARV3000, .water., ..koni.. и още 1 човек харесват това.
  12. dcpm

    dcpm Подрастващ автор

    хахахаах ,е тогава няма да се играе ,това е задължение за плащане ,а не е забавление
     
    mi6elina84 харесва това.
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Е па...био - баш си е л...а xD:p
    Но с т'ва мио ме изненадА :eek:o_O:oops:
    Сложна дума - малка сума :p
    Пак добре, ако е лесна - банката ще ни се види тЕсна xD

    Тука вече хвана ги натясно -
    меринджеят им е млад, то ясно ;)
     
    маринката74, eva-mina, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Абе на ударена се правя,
    трябва спам да бълвам дето сваря.
    И да не се червя за едната грешка,
    дето ставам за посмешка.
    ;):);)
     
    маринката74 харесва това.
  15. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Ами всичко е чудесно! От известно време си почивам от играта и ще продължа така 8)
    А ако река по дарителската сметка директно ще им внеса 5 евро, без да ми се налага да си купувам кошници и глупости :wuerg:
    Щото и мойте деца вкъщи трябва да отгледам и изуча... :oops:
     
    mi6elina84, Valkaaa76, ..koni.. и 5 други харесват това.
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Тъй първо не съм Иванчо,критика позволявам на хора с повече от 5 грама сиво вещество тъй че твоята такава нали знаеш де да си я завреш,а като толкова напъваш да даряваш недей ми се оправдава че не става с есемес все "гений" като теб ще намери начин,и да малко повече пари съм вкарал от теб в тая игра но няма да дам и цент поставяйки ми правила и условия,хайде усмихнат ти ден прерови си стотинките и търчи да пращаш помощи :)
     
    pigi102 и Valkaaa76 харесват това.
  17. bai_mile70

    bai_mile70 Стажант

    Оо този път направо мутренско рекетиране за да се разшири човек и да напредне чакъла в кошницата супер или си купуваш или се напъваш за някое камъче от задачите следващият незавършен куест сякаш играта е в парламента:wuerg::mad::(:(
     
  18. Фил78

    Фил78 Подрастващ автор

    От глупав, по-глупав, кой каза, че по-гаден куест от миналия, не може да има?
     
    pepa551, tqnko01, mell и 3 други харесват това.
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Тук в шамарите ще се навра, с риск и тупаник да отнеса :oops:

    На твое място тез слова, май че щях да ги спестя :)

    Ех, ирония излишна, мисъл вложена...уж скришна...

    Ясно е - не си Иванчо, ни Драганчо, ни Петканчо, но за другото, уви...как пък не се изчерви?!

    Всеки различно разбира нещата (виртуални, та и реални дори), всеки различно си играе играта (и голямата, житейската, нали?), всеки спазва (и не спазва) правилата (като че ли)...
    Я ръце по мъжки си стиснете и личните нападки забравете!:)
     
    milena7004, Valkaaa76, kromid4o и 2 други харесват това.
  20. didenceto666666

    didenceto666666 Стажант

    Не мога да предам доматите.вие можете ли?