Дискусия : из/вън темата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от desi232 на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. snejankatasnej

    snejankatasnej Стажант

    моля някой да ми каже как да изляза в отпуск за 5 дни и да не загубя подаръците и цялата ферма
     
  2. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Можеш да активираш почивен модус. За повече информация виж това:

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Горска-поляна-и-дърво-на-уменията.2416/#post-36095

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Технически-проблем.13423/#post-77393
     
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    И без да активираш почивният модус от дървото на мъдростта няма да загубиш фермата си, но подаръците си искат ежесдневно влизане и обиране от Рошко.
     
  4. saharina57

    saharina57 Подрастващ автор

    Повече падащи - как? Какво трябва да има на полетата, за да се получат максимален брой падащи в началото на нов куест? Моля споделете своя опит!
     
  5. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Бавнорастящи.
     
  6. snejankatasnej

    snejankatasnej Стажант

    може ли някой да ми каже от кое ниво ще се получи морското грозде за да не го търся на пазара там го няма и не мога да приключа куеста замъци
    благодаря предварително за разбирането и отговора
     
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    трябва да е отворена статуята за Коколоба(плод морско грозде)-Всичко за Бахамарама
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Морското грозде е плодчето на бахамското дърво Коколоба. А него можеш да отключиш срещу златни банани в 9-тата стая в Храма на маймуните, след дървото Палма пандан.
     
    маринката74 и Пума~` харесват това.
  9. мариела76

    мариела76 Прохождащ

    Може ли някой да ми каже от къде да си купя или отворя работилница за бахамски тотеми?
     
  10. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

  11. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Искам лалогулденово дърво. Хайде всички да протестираме, за да пуснат евент с награди, в които да има това дърво. НЕ Е ЧЕСТНО! Искам това дърво! Искам шанс и за новите играчи да имат от старите готини дървета даващи супер тор, лалогулдени и други привилегии. Хайде помислете вече върху това. Направете по един ретро евент всеки месец.............. или един на два месеца. Няма тръпка с тия глупави и еднообразни игри>:(
    Преди е било по-интереснода се играе.
     
    -georgi88- харесва това.
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Някой не ще ли да ми бере ябълките у фермата,пък аз да отивам на море вече?Пък аз ша са реванширам,ша пратя картичка от плажа.xD:p
     
    [[Fermerkaa]] и DILQNADELI харесват това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, аз се обаждам, но само за да ти кажа да не разчиташ на менеxD:p
     
    .water. и milkoga1 харесват това.
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Еее,Тони,и снимка на коктейлче ша пратя...
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ма ще трябва да потопиш снимката в коктейлчето преди да я пратиш, пак няква файда ще има...:D
     
    .water. и milkoga1 харесват това.
  16. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    как е възможно от 2 масеца нито един дървен чук да не ми се падне какво трябва да сея зада изкачат тези дървени чукове
     
  17. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Виж тук.
     
    uncleRex харесва това.
  18. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    2 или 3 пъти се опитах да го култивирам този карфиол но не ми се получи мерсаж за напътствието
     
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ако може БП....много моляяяя xD
    [​IMG]
     
    БашФермер, DILQNADELI и tani1980 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.