Дискусия : из/вън темата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от desi232 на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. dimitrinkani1

    dimitrinkani1 Подрастващ автор

    Абе добре ..колко да му е добрееееxDти се радвай ,че не ти иска агне на чеверме да му изкараш от там:Dщот моя с туй ме гаврииии>:(Хич не го е... за мойта ферма,той си прай там некви войни в галактиката ,че го и мързи понякога да удря по едно рамо и на мен тц тццццц....А за топа никога не съм се стремяла:(Кат ме фане и мене мързела мога и с дни дан влизам...;)
     
    tani1980 и desi232 харесват това.
  2. desi232

    desi232 Посланик

    повечето аз на него помагам xDот колкото той на мен,като е на работа само ми казва кога да влезна в фермата му хахах,а аз като искам ,казва трябва да свикнеш да се справяш сама хахах
     
    dimitrinkani харесва това.
  3. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    -.--.--.-тц тцццц мъжкааааааа му работа еййййo_Oако има как ний всичката им работа да свършиме барабар с наща xDами на мене досега не ми трябваше помощ,ама от както се правя и аз на работна се налага ....ама ьоккккккккк....се едно говоря на дървото8),че и малката и тя се ослушваxDНикой неще да ми хрантути животинчетата:DЗатова се принуждавам да обръщам на растения ,че мога да си ги глася докат ми свърши работния ден:p
     
    desi232 харесва това.
  4. desi232

    desi232 Посланик

    и аз съм предимно на растения,за обори и дървета нямам място-.-но понякога се налага да ги зареждам.мъже какво може да се очаква от тях,е поне той ме обучи как да се справям със събитията:inlove:.и това си е помощ :)
     
    dimitrinkani харесва това.
  5. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Оффффф,абе аз не обичам баш растения да цъкам:)по принцип съм си животновъдка ,заради куестовете...имам доста затрупани ,ама явно скоро неще ги изкарамxDда фащат пайжина там хахх....o_Oа за събитията направо си е помощ...аз до преди няколко месеца не ги завършвах..играех донякъде и като ми омръзнеше ги зарязвах и почвах да разпродавам от квот мога да изкяря повече:DДобре,че беше Харито ,че да ме светне закво иде реч с тея събития:inlove:Доста го изтормозих с обясняния ,ама не беше напразноооо:p
     
    desi232 харесва това.
  6. desi232

    desi232 Посланик

    от година насам нямам незавършено събитие,дори и да не си заслужава аз го играя,а торнадо не е като мен,той ги подбира.е понякога ми омръзва,но ако ги няма ще е скучна играта,за мен всеки ред,дори и с малко точки е важен за да вдигна по бързо нивата за да стана ментор,това ми е следващата цел
     
    dimitrinkani харесва това.
  7. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    А пък аз сега се закрастих с тея редове...мн закъснях с небесната градина ,ама сега си късам зад..ка от копане да ги изкарам докраяxDА за менторството и аз кандидатствах ,ама не ме огря-.-кат гледам бая ще чакам:D
     
    desi232 харесва това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDтуй не е профил на бурята xD мож да го питаш;)буря либов моя обесни и някои неща например как са залибихме;)
     
    Последна редакция: 29.3.16
    agronoma22 харесва това.
  9. desi232

    desi232 Посланик

    само е един торнадо,няма друг профил с подобен ник в форума,много добре му зная профила
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:да опитам пакxD
     
  11. desi232

    desi232 Посланик

    хахах баш с теб ли,няма начин да ме ядосаш за да се скарам с него,аз съм при него ,а не ти
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:десо, добре ли си мъo_Oде тъ чукнъх де са пукнаxD
     
    xari_myri харесва това.
  13. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    xDxDxD еи това деси бре,много ревниво излезе хехех
     
    anti4_123, feniks160, agronoma22 и още 1 човек харесват това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD
    пп буря, де та бреxDщо не си почерпилxD:pей, голяма пинтия .....
     
    Последна редакция: 29.3.16
    iwalenano харесва това.
  15. desi232

    desi232 Посланик

    от нея хахаха,няма начин
     
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:айде пак
     
  17. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    деси деси изгоре осана без мъж xDxD
     
    anti4_123, feniks160, agronoma22 и още 1 човек харесват това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDкак го зех не разбрах да му са невиди xDи което е по жалкото ко шъ го праяxDоф, тъз деса мъ застреля направоxD
     
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    е как какво шего правиш,шети копа фермата,щети шета у вазе
     
    anti4_123, feniks160 и agronoma22 харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    а мерси един ми стигаxD
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.