Дискусия : из/вън темата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от desi232 на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    сложи на при идеитеxDи не са измъквай и за теб имаме ниви за копан:p
     
    bayVasil и baiete харесват това.
  2. bilq76

    bilq76 Познавач

    въх че си бърза с парцала не успях да прочета 5-та страница от снощната дискусия може ли фотокопие:music::music::music:
     
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То в ОУП има и други правила,ако не можеш да ги прочетеш,не е срамно да поискаш помощ..
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 3 други харесват това.
  4. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    То трабваше Черешка да поиска помощ, преди да пише врели некипели... На мен лично, екипа ми е сял и копал, но е било на добра воля, в момент на срив, или при три месечният ми проблем с играта, който за щастие сега изчезна - пу, пу, да не ми е уроки.
    Когато направи поста с кукувиците, аз си помислих, браво на момичето, скри в малкия си джоб старите опитни кучета, ма като се дръпна и снимка не сложи, това на 100 % доказва, че си измисля и лъже.
    Такива постове не трябва да четат тези, които тепърва започват да играят.
    То вярно, деца вече отдавна не са останали в играта, ма на, сакън, може някое да се излъже, па тогава какво правим?
    Влиза дечкото, чете, прави това дет го съветва Черито и айде, излъгано остава горкото.
     
    Последна редакция: 27.5.15
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    къв ОУП-моуп хората от преводи и постове свят им се вие......сигурно у немския форум ОУП е под друга абривиатура и затова са го пропуснали,хохохо
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Вии май пишете без да мислите,а?И кво ще стане като дечкото направи това което е прочел?Може да му се падне,може и да не му се падне такава селекция,като при всички.Дали ще заредиш 4 еднакви или 4 различни,едни и същи ресурси принципно се изразходват,какви глупости дрънкате не мога да ви разбера.Напротив,точно вие сте тези дето обърквате новите играчи,защото само злоба и оплюване от постовете ви,нищо креативно не излиза от вас(визирам десетина всеизвестни пророка тук,дето само никовете си променят,ама всички ги знаем кои са,още от време оно)
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 3 други харесват това.
  7. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Принципно, случва се човек да сбърка, аз днес кви ги сътворих, в опита си да помогна на колега фермер, оплесках всичко, като обърках пенита и лалота, ма на админите видяха и бързо се поправиха нещата, за щастие няма пострадали, надявам се.
    Да си призная, ОУП никога не съм го чела от край до край, дори когато имаше едни времена, екипа знае кога говоря, че и много от тези, които играеха по същото време, скучно ми се виждаше тогава, скучно ми е и сега, не мой запомня всичко. Ма на, старая се по моите си правила, кат не мой помогна да не се бутам у шамарите да преча.

    Ника ми е този, от създаването на фермата още, това първо и второ, аз искам снимка на завършен куест за кукувича селекциа до края, за да видя с очите си, как точно става тоз номер, че от 5 години в играта, до сега не се е случвало такова чудо, куеста да е приключен преди да е започнал едва ли не, при това с 300 броя супер манджа.
     
    Последна редакция: 27.5.15
  8. desi232

    desi232 Посланик

    леле какво е станало само от един пост,все изпускам най-интересното xDxDxD
     
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    остъй не си струва да си трошим нервите с временни явления,имало ги е ще ги и има,който не привлича внимание в реалния живот се пробва пред клавиатурата,такъв е случая и с някой колеги и колежки.!!!
     
    tutifruti9 харесва това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Хаха,смешник,забавен си иначе....xD
     
    xari_myri, пионерче, -фермер- и 4 други харесват това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    а не знам сигурно трета клавиатура сменяш както от яд я пердашиш хехеее
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз простосмъртния не мога да споря с вас Боговете,хахах
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 3 други харесват това.
  13. aleks62-40

    aleks62-40 Прохождащ

    Как бе Милко,ми той Торнадко е прав,временни явления тук винаги ще има,играта ще е вечна,и той с нея,па дано намери малко време и за реалния живот,щот от толкова злоба и завист да вземе се поболее човека,пък какво ще правим после ако го няма любимото ни форумно богче
     
    xari_myri и milkoga1 харесват това.
  14. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Въпроса е принципен, а не, кой ще е вечен и кой не?
     
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    правилно мерси за титлата личи си кой бог кой м...шок,аз не пиша от сателитки,като набереш смелост с радост ще ти чета хубавите признания за мен,давай в същия дух,наблегни на ФОРУМНО И БОГЧЕ,хехехеее
     
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Разочарована съм че прочетох цялата тази дискусия ! ! ! Не е ли изначално идеята на форума за забавление и взаимопомощ ! ! ! Май вица , че до българският казан в ад нямало дявол, защото всички вътре дърпали надолу всеки ,който надигнел глава нагоре , ще се окаже самата истина и за българският форум ! Аз харесвам Черешка и ентусиазма с който публикува , на който не му харесва да не я чете !
     
    *iovana*, черешка и milkoga1 харесват това.
  17. maurika

    maurika Активен автор

    Добър ден имам един въпрос колко звездички по 300 трябва да се съберат за да се сложат купите на дървото
     
  18. lekence

    lekence Активен автор

  19. maurika

    maurika Активен автор

    благодаря сега вече ги сложих на дървото преди това не се отваряше менюто за поставяне може би е трябвало да рефрешна:):):)
     
  20. desi232

    desi232 Посланик

    добре си ти,моя само ме натяква да се стягамxD за да влезна в топа хахаха ,:sleepy:а на мен понякога ми омръзва
     
    dimitrinkani1 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.