Дискусия : из/вън темата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от desi232 на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Колега,ти не ми давай акъл къде да се напъвам и къде не
     
    пионерче, черешка, stefi и 2 други харесват това.
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    А давам безплатно ни бой са,па ко тай срам и искаш да платиш.....мой ми обереш фермата няколко пъти,хохохоооо.....само да вметна че фотошопът действа на снимки,сетни да ни ми ривеш че си ловнал дископатия от тежки предмети,хех
     
    pif4o335, bayVasil, -sindi9- и 2 други харесват това.
  3. anych

    anych Младши експерт

    Всяко нещо трябва да е с мярка, включително и чувството за хумор. В тази тема мярката замина преди близо 3 страници. Мисля, че вече се прекалява. Все пак тук е за дискусии свързани с евента, а не за лафчета. Кой какво чувство за хумор има, няма лошо да разберем, но мисля че можете спокойно да си мерите хумора с други начини за комуникация. Темата се разля толкова много, че стана безсмислено да се следи... Дано наистина от екипа обърнат внимание!
     
    raycheva75 и milkoga1 харесват това.
  4. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Не се коси ич! Направи ни вечерта. Утре пак да пишеш, ще сме тука и ще те чакаме като топъл хляб :inlove:
     
    desi232, mimenceto1978, pif4o335 и 6 други харесват това.
  5. Борко

    Борко Подрастващ автор

    Отдавна не е било толкова весело във форумаxDxDxD И постовете са точно по тази тема ( макар и на ръба на спама):p
    Като започне евента заедно с бъговете, няма да ни е до смях;)
     
    desi232, bilq76, pif4o335 и 5 други харесват това.
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    а ти не мислиш ли че някой да го правят за смях толкова хора сигурно има защо,защо не попиташ нашата ЧЕРИ стар защо не спре да пише за каквото и скимне та да не се налага после да лъже че се е объркала,да ве 10 поста ще обърка някой как екипът трябва да аргатува на играчите,който вика ела мечко изяш ме не е за съжаление.!!
     
    desi232, bilq76, pif4o335 и 2 други харесват това.
  7. anych

    anych Младши експерт

    Наистина не съм във форума от много време, но това което аз съм видяла от черешка е било само добро. Помагали са ми нейните постове и коментари, не ми е правило впечатление да пишe за глупости / но все пак не следя всички теми във форума/. Без да искам да обидя Торнадо73, му разбрах черното чувство за хумор преди много време. Надявам се с този пост, да не го предизвикам аз ;)
    А относно поста на черешка - да си призная ми мина през акъла да предложа подобна помощ на Деси, тук във форума, но се отказах, мисля че е ясно, поради каква причина ;)
    Няма лошо да се забавлявате, щом ви е весело и ви е приятно, но мисля че не е тук мястото. Безсмислено е да се спами в темата. Най-малкото е неприятно за хора като мен, които четат форума, за да се научат от по-старите играчи. От всички постове, колко са по темата? В това число, включвам и моите - и те не са по темата :)
     
  8. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Ехеееей добре, че Чери ми отвори очите и на мен. Ша ма извиниш и мен ама утре и следващите дни до края на куесття ша имам значи проблем с браузюря,щот ша съм и аз на работа и нема как да влезна у фермата.Та значи ма имайте и мен впредвид с копането. И първо на големи полета , че да ни ми фърлите всичкята тор значи.И не бойте се - нищо безплатно нема , вий копате във виртуалнята ми ферма пък ази после ще ви черпя екипа -виртуално.:D:D:DА и чатниту само за два дни - до тогава требе да сте обрали нужното.:p
    П.П. Ади останете си със здраве и легайте да се наспите убаво , че утре.......xDxDxD
     
    Кобрелия, Kalina_A, baiete и 4 други харесват това.
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    хехехеее,постове коментари.....вероятно няма да ми повярваш не ми и дреме де но постовете на черито могат да са от помощ на играч с 3 дена регистрация,я се замисли....вярваш ли наистина че можеш да научиш най важното за играта от форумът,или си мислиш че майсторите в играта ще седнат да ти държат ръцете заради хубавите ти очи ли.....на много играчи съм помагал ама не бия постове от сортът...НЯМА ЗА КАКВО,АЗ СЪМ НАСРЕЩА,ПАК ЗАПОВЯДАЙ,РАДВАМ СЕ ДА ПОМОГНА....тия похвати за събиране на внимание не са ми нужни,хубава вечер.!!!
     
    desi232, bilq76, nikola2014 и 6 други харесват това.
  10. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Имаш оправдание само ако Чериту ти е сестра... но то с такава сестра да те е срам да си го признаеш... Според ОУП не е проява на добър вкус да коментираш екипа и защо са тук, а съветите към екипа са за друг раздел на форума... Но то пък е излишно, защото вече стана ясно екипа защо е тук: да сее и да жъне, докато сме на работа :)

    Сега ще те открехна на стратегия: големи полета за разсяване, с тор, вода, супер тор, Мими, чатни, и всякакви есктри с каквито разполагаш и можеш да си позволиш, и така 2 пъти, после до края сееш на малки полета с чатни, като направиш бройките слагаш дългорастящо за излитащите предмети, ден преди края почваш да ревеш у форума, че ти трябват още 200 броя, чериту ти праща от 20 ферми, като всеки път ти напомня, че трябва да ти е приятен деня и играта, от 21-вата ферма, започва да тръби у форума, че си затрупан и пак ти пожелава приятна игра. Тази стратегия си я запомни или да ти я поствам в началото на всеки евент :p

    Айде сега, в изречение от 5 думи си сляла три мнения и 6 превода в един пост, който е за бг мама, а не за тук 8);):p
    И защо да се изтрият последните мнения, нека си стоят, че да се срамуваш...То в този форум ако се изтрият твоите постове ще останат 5 страници, но това е друга тема...
    Диване, да знаеш, че в следващите 9 месеца ще имам технически проблем да ми играеш у фермата всички куестове, да ми купиш всички редове и домашни любимци, да ми събереш 30 харита на ПиТ, пък аз като ми мине техническия проблем ще те поканя 10 дни на собствени разноски в Ловеч, града голяма, то почти като Лом, но какво да се прави - такъв ти е късмета :p
     
    lekence, bilq76, tutifruti9 и 4 други харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тук нямаш грижиxD
     
    bayVasil харесва това.
  12. baiete

    baiete Болярин

    Колееееееги стига сте се гъбаркали с Чери женицата може да е искала да го пусне в темата Актуализации и идеи толкоз ли не можахте да са досетите . Моля да са направи референдум и екипа да за заеме с задълженията си !


    Люси а ти не са оправдавай със стола може да направиш тоа жест поне към съседите си ша си затворя очите , че си част от екипо :p . Винаги си помагала в трудни моменти . Я помним кога бяха ограбили на жената фермата ;) . Макар ,че хубавите неща се забравят . Записал съм си го да не ме барне склерозата .xD
     
    Последна редакция: 27.5.15
    desi232, [[Fermerkaa]], sm0uk3r71 и 3 други харесват това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    викаш да наредим ИДтата да могат да са разпределят xDдиване не са дърпай:p
     
    bayVasil, Торнадо73 и baiete харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тъй, черешка се издъни със снощната си изцепка за "услугите" от екипа, стана весело, посмяхме се.
    Ама май вече се присмиваме.
    Е, това вече лично на мен ми идва в повече, минава се една граница, всичко прекалено според мен е безвкусно.

    П.П. Искрено се надявам да изскачат достатъчно флумастери и за по-новите фермерски попълнения.
     
    Последна редакция: 27.5.15
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    язък, че го няма парцала папер нямаше да останеxD
    тц жанетка каза, че няма да излизат:)
     
    bayVasil, Kalina_A и [[Fermerkaa]] харесват това.
  16. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Първо - да помоля екипа, ако е удобно разбира се, да сложи начален час на събитието и във ФАЯ.

    Второ - съвет към Черешка ( не налагам мнение ), не пиши постове с които да заблуждаваш играчите. Екипа на форума не е длъжен да копае и обира ферми дори, когато има проблем с играта, правят го от чиста доза добра воля.

    Играчи от самото създаване на играта, да правят забележка, че с такива постове ( като кукувиците и брането на екипа ), е само защото по този начин може да предотвратят подлъгването на такива с малко опит. Когато пишем тук стратегии и мнения, малко или много трябва да се съобразяваме, че има такива играчи, които се лутат нещо да научат, не да бъдат подхлъзвани.

    Извинявам се за спама, ма вече си отговорих на въпроса, защо знаещите и можещите вече не пишат във форума, само искам да им кажа, че ми липсват.
     
    -sindi9-, bilq76, baiete и 4 други харесват това.
  17. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    То да беше само снощи с мед да я намажеш xD Сега теб няма да те питам какво си се издънила... само ще ти кажа, че на мен черешка ми идва в повече, но можеш ли да спреш гората да се разлиства xD

    П.П. Да те питам, като екс..., значи не е спам по 5 страници постове в дискусията на евент от общо 10 страници: "Моля", "За нищо", "Пак заповядай", "Приятна игра", "Успех с куеста" и това през пост o_O и това го търпеше и не те дразнеше...
     
    bayVasil, bilq76, tutifruti9 и 2 други харесват това.
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    То са е видело чи тряя да стаат поетапно нещата,май до копани от екипо няя да опрем засега маа барем да ги строим да фъргат изкачащи,и туй агаля агаля ш ги свикним да пирдашат с мотикити и нашти ниви хохохохооо
     
    aylakz, bayVasil, desi232 и 2 други харесват това.
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    има написан начален час във ФАЯ -
    Ще е достъпно за всички играчи над 2 ниво.
    Начало:27 май 2015-15:00 часа
    Край:02 юни 2015-15:00 часа
    Ниво на сложност: средна​
     
    tutifruti9 харесва това.
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    МИсля че всички доста сме се поувлякли извън темата на заглавието. Всеки прави грешки, нека да простим, нищо че можем да се забавляваме, но нека не е на нечий чужд гръб.
    Много често с желанието си да правим добро се стига до обратното, понеже всяко нещо си има мярка.
    "Много добро не е на добро!" - да си извадим поука!

    Всички постове извън темата ще бъдат отделени!
     
    baiete и metalABV.bg харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.