Дискусия : из/вън темата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от desi232 на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Натресоха ва и мърдане няма, ша копате без да са офлянкватеxD:p:p
    п.п. Мен няма да ма има три дена, кат са върна да си ми наредила цъкалята в небесната:p
     
    tutifruti9, bilq76, baiete и 6 други харесват това.
  2. -Сasper-

    -Сasper- Стажант

    и кво сега няма ми кажеш къде да пиша ама много некултурно така предлагаш пък после ааааа няма да кажа къде и аз кво ше правя :(
     
    ludfen3, Торнадо73, metalABV.bg и още 1 човек харесват това.
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :eek: автоцензура?! Найс, а? ;)
    Но...следите остават 8)
     
    tutifruti9, Торнадо73, esz102 и 2 други харесват това.
  4. Taira

    Taira Стажант

    май често го правиш това
    те всичките ти постове като за друго място вероятно в си постоянен превод.
    ало дружината пращате ми един смс сея няма проблеми :D
     
    tutifruti9, bilq76, ludfen3 и 5 други харесват това.
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ай ся притенций тема тема тряя да отворим да ни са потриват ми да ни сеят тез ми модки,бе що няма руна на дървото срещу 300 звезди 1 седмица да на обгрижва админкъ,па ЧЕРИ паша паметник ш и издигнем за хубаата идея,тя е нашта гордост,предлагам да я канонизирами за свитицъ,хохохохохо
     
    Последна редакция: 26.5.15
    tutifruti9, desi232, MARV3000 и 4 други харесват това.
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Въобще не се тревожи. Отвори ни очите.
     
    ludfen3, Торнадо73, esz102 и 3 други харесват това.
  7. черешка

    черешка Старши болярин

    Съжалявамммммммммм, писала съм три неща в един пост без да искам, правя превод на някои играчи и мисля,че пиша на точния сайт,сбъркала съммм, извинете ме за което,случва се човек цял ден работи и вечер също да стане грешка!
     
  8. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Ако може и с паунови пера да ти веят докът те разсяват, ехееееееее
     
    tutifruti9, MARV3000, bayVasil и 3 други харесват това.
  9. Taira

    Taira Стажант

    кво си говориш мани ся няма заспиване xDтъкмо задрямах и оп черешово време дошло:music:
    по темата:екипо ко ме засее ше успея иначе свърши се пак без чатни оставам:p
     
    tutifruti9, bilq76, bayVasil и 3 други харесват това.
  10. -Сasper-

    -Сasper- Стажант

    ариии веее кажи кой екип сее че да одя там може и в друга игра да е мола та веее веднага зарязвам тея тук
     
    tutifruti9, bayVasil, ludfen3 и още 1 човек харесват това.
  11. Taira

    Taira Стажант

    абе ти как видя като гракна пак целия форум че станало грешка
    и аз цял ден бачкам и превеждам и сея и плевя между преводите ,ама си записвам къде кво ше ръся бе:oops:xDправи го и ти
     
    bayVasil, ludfen3 и Торнадо73 харесват това.
  12. Taira

    Taira Стажант

    ко да ти каже като и тя не го знае xD
     
    bayVasil, ludfen3 и Торнадо73 харесват това.
  13. anych

    anych Младши експерт

    Начесахте ли си вече езиците или ви сърбят още??? Оспамихте темата, което е напълно излишно. Жената се извини 15 хиляди пъти, ама не - чешете се още, със сигурност ви сърби...
     
    lyd_s_motika, raycheva75, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ами вземи спри малко да пишеш а,или си мислиш че екипът са ти слуги,не стига че се пробооош да ги заместваш дето не ти е работата ами и настройваш играчите с неоправдани липсващи действия от тяхна страна,пък стига се изплъзва,дете в 3 клас не би сторило такава грешка,вземи се поспри да биеш клавишите че ставаш не само за смях ами вече и за съжаление.!!!
     
    tutifruti9, desi232, bilq76 и 3 други харесват това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То ако вземем да броим постовете някои май я надминават...
     
  16. черешка

    черешка Старши болярин

    А вие спрете да ме нападате и обиждате !!! Случи се да сбъркам, извиних се! Превода е чужд, обърках сайта, какво толкова се заяждате постоянно с мен? Аз съм се извинила за объркването!
     
    raycheva75 харесва това.
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    то глупост с няколко удара се трепе колега,тъй като те чета май не си ме разбрал да не са напъваш мноо пред момата,хехехеее
     
    desi232, bayVasil и ludfen3 харесват това.
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ти цялостно си объркана,дай да видим тоя чужд превод,поне фотошоп на текст лесно ще направиш,хохохо
     
    bayVasil и ludfen3 харесват това.
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Струва ми се,че темата е дискусия:Творци във фермата?Поне 40 поста изобщо не са по темата.Мога ли да попитам екипа защо са тук все още тези постове?И ако може един съвет(пак към екипа)погледнете къде го има това из чуждите форуми някъде?Защото аз лично съм поглеждал тук и там и честно да ви кажа такова нещо не съм виждал-спам след спам,никъде го няма това освен тук.
     
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    аз ще ти отговоря,екипът си е дал отдих че утре колкото ферми имат да сеят.....хехехеее
     
    desi232, bilq76, baiete и 5 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.