Дискусия : из/вън темата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от desi232 на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. desi232

    desi232 Посланик

    ще се справя някак си,мерси за съвета :) надеждата умира последна все пак,лека вечер
     
    черешка харесва това.
  2. -Сasper-

    -Сasper- Стажант

    ха здравейте гледам пак дъъългааа тема

    може ли верно така аз също рядко съм тука не знаех че може така. утре ще видя да пиша на екипа кое как искам да го правят мерси за съвета
     
    esz102 и черешка харесват това.
  3. desi232

    desi232 Посланик

    не знам,до сега не съм ползвала услугите на екипа,предпочитам сама xD
     
    черешка харесва това.
  4. Taira

    Taira Стажант

    xDxDxDЧерешка кои чужди екипи ти сеят на теб,мале недей че отново заблуждаваш хората.Нашия екип за фермата е помагал ако има проблем с логването,но да разсяват фермите xDxDxD
    ау пак колко хора ще заблудиш.И по кои правила ги съветваш да си дават паролите.Не оставам без думи :(8)

    ПП:хехе екипа може ли и на мен ,не знаех за тази услуга
     
    bilq76, sm0uk3r71, ludfen3 и 3 други харесват това.
  5. -Сasper-

    -Сasper- Стажант

    аааа паролата си не давам да вземат да ми вземат нещо имам си аз какво да си скрия
    а за утре като почне евента много моля екипа да ми посее ама да не забрави всички бонуси да нпарави аз трябва да се прибера сутринта че да има вече за половината куест готово и внимавайте да не ми е изчезнало нещо ааааи да ми купят малко от зелената тор че не ми стигнаха жълтиците
     
    desi232, ludfen3, Торнадо73 и 2 други харесват това.
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Какво е това нещо? За първи път "чувам" за това. И аз все съм на работа. Може ли и на мен да ми берете, моля? Черешке,... ехо... тук Земя... Ти май си в някакво междугалактическо пространство...
     
    desi232, bilq76, ludfen3 и 5 други харесват това.
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За малко да падна от стола пет минути ей така стоя вече o_Oo_Oo_O.

    Едно е да се бере или засява когато има проблем с играта и само ние можем да влизаме, но да разсяваме за куестове понеже някой не е на линия малко, като че ли на друго избива?
     
    bilq76, sm0uk3r71, baiete и 9 други харесват това.
  8. Taira

    Taira Стажант

    черешата пак фърли бомбата и ся чакаме защитниците xDбавят се
    вероятно снимката от вчера дооправят
    :D:D:D
     
    ludfen3, Торнадо73, sabchooo и 2 други харесват това.
  9. -Сasper-

    -Сasper- Стажант

    :cry: и ся ко няма да ми посееш семената ли и аз как ще изпълня задачата аааааа казвайте кой е тоя екип дет сее като те няма
     
    ludfen3, Торнадо73, sabchooo и 4 други харесват това.
  10. черешка

    черешка Старши болярин

    О,съжалявам,грешката е моя, писах на грешна страница. Съжалявам. Ще изтрия. Сбърках,съжалявам,поста ми не бе за този форум! Писала съм по погрешка и на бг и е станала неволна грешка.
     
  11. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Лелееее, ти цепиш мрака просто. Ден след ден, растеш. И тамън си мисля, че си достигнала върха и вземеш та се надминеш xD

    Ма разбира се, че може! Дайте една тема да спретнем - оставяте ид, казвате кое как искате, те да си шетат, че каква им е работата я! Да не би да имат семейства или да работят? :eek:
     
    bilq76, MARV3000, ludfen3 и 5 други харесват това.
  12. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Никво мърдане от стола и най-вече утре като почне куеста, че до тогава наш колко ша са наредим да на копашxDxDxD:p:p
    п.п. Сигурно и другите от екипа ще се наложи да ти помагат, та ша та замола, мойта да не я копат Козераторица и рунтавия, че на тях им нямам довериеxDxD:p:p
     
    desi232, sm0uk3r71, baiete и 5 други харесват това.
  13. Taira

    Taira Стажант

    Много просто - помоли някой от екипа да ти поеме сеене и обиране и решаваш нещата изцяло! :)
    Приятна вечер!Пожелавам ти успех, лично аз винаги разчитам на екипи!!! Иначе съм си патила доста... пишеш кое какво искаш и ще ти се помогне. Растението е малко часове, този куест е лесен, за сметка на следващия! :) А , жалко не може да се играе избирателно...а и Байет мн хубаво те е посъветвал, аз лично торя със супер тор доста пъти, така става по-бързо.

    дай си паса на черешка буди и аверче всичко става :p
     
    desi232, ludfen3, Торнадо73 и 3 други харесват това.
  14. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Какво значение има на коя страница, съдържанието има друго значение ли?
     
    Торнадо73 и bayVasil харесват това.
  15. -Сasper-

    -Сasper- Стажант

    ама казвай за къде е че излизам сутринта трябва някой да ме посее да ходя да пиша кво да поръчат и купят и кво само на теб ли ще сеят аз имам познати в другите старни мога да се разбера с другите икипи
     
    bayVasil харесва това.
  16. черешка

    черешка Старши болярин

    Съжалявам, просто ми стана грешка в писането, не бе за тук, сляла съм няколко мнения и погрешка съм писала. Малко късно видях, случва се.
     
  17. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    А да после върви обяснявай че нямаш сестра, ама сега адвокатската сметка за нас остана xD
     
    sm0uk3r71, Торнадо73, MARV3000 и 5 други харесват това.
  18. Taira

    Taira Стажант

    o_OxDxDxDизвинявам се на екипа за спама но вече минахме и господарите
    моля златен скункс за Черешка
    да дойде следващия моля xD
     
    tutifruti9, Торнадо73, ludfen3 и 6 други харесват това.
  19. черешка

    черешка Старши болярин

    Съжалявам... някак неволно съм сляпа мнения в един пост, по- добре да се изтрият последните мнения, просто съм сбъркала и е станало в един пост всичко,поради други преводи и не съм разбрала,че пиша тук,дори не обърнах внимание,съжалявам!!! Случва се човек да обърка, просто съм писала три изречения в едно и не съм усетила,че съм поставила тук и от там е станала грешка,правя преводи и съм объркала нещата в един пост, вместо да пиша само за съвета,който бе отправен от играч съм писала и за други неща,които нямат общо и не са за тук, това е просто превод,който е за друго място,смесила съм изреченията в едно без да видя,късно видях мненията и се усетих, можеше просто да напише някой какво съм объркала в поста си и щях да махна веднага,а не да пишете сумати неща, случва се да сбърка човек,правя мн преводи неусетно съм писала слято. Съжалявам за неволната грешка! Стана грешка, неволно съм поставила превод на грешно място, не се отнася за този форум!
     
    Последна редакция: 26.5.15
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Черешке, не сме марсианци.
     
    tutifruti9, ludfen3, Торнадо73 и 4 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.