Дискусия - евент "Агент Пънки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:не мога да имам лични нападки към когото и да било и нямам такива намерения
    ;)но мога да дам разяснение за мой пост, щом ми се поиска, няма проблем;)
     
    Последна редакция: 22.5.15
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    sm0uk3r71, Нали не си мислиш, че Варун се допитва до нас - форумните екипи за колко звезди да пусне някое пиле?!!
    Тук съм като член на екипа, но също и играч. Квалификация на никой в поста ми няма. И моля те, не ми казвай за кое ми се плаща, плаща ми се по договор за работата, която работя и тя не е тук във форума. Във форума мога да бъда, да се изказвам и като играч, какъвто съм, а който има нужда от психология знае къде да иде!

    Решението относно цената на пилето на никой не се е харесала, нито на екипите, нито на играчите, извън логиката е такава цена, но кой ще я купува и какво ще си прави звездите си е негова лична работа. Не може да нападаме някой, осмелил се да каже, че ще даде толкова звезди за едно пиле, да подиграваме други по същата причина.
    Наистина ли сте сериозни, бе хора, възможно ли е виртуална игра да ви доведе до такава степен, че да се карате за подобни неща - виртуални?!
    Изкажете си мненията, оплакванията, недоволствата от играта....
    Аз съм до тук по темата, повече няма да участвам в тоя разговор! И пак ви желая приятен ден и добро настроение:)
     
    -helixme4o- и Valkaaa76 харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не мисля, знам със сигурност, че се допитват до вас за различни неща в играта и така трябва да е:)не съм казала, че това предложение е излязло от БГ екипа , но е дошло от някой и най-вероятно по време на запитването за звездите :)айде да са маам,че за една гарга стана голям циркxD
    лек ден
     
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Удивително, нали? Как тъй да са "лични"?!
    Та всичките ние сме толкоз различни!
    И pif4o335 e права - да, не се познаваме,
    тук вижда се само каквото показваме!
    Не казвам, че трябва навред да са рози,
    повярвай обаче - не ща и неврози ;)
     
    tutifruti9, milena7004, MARV3000 и 4 други харесват това.
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    а аз още по- малко диагнози:p
     
    MARV3000 харесва това.
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    да, допитват се най-вече за мнението на играчите, но дори и да не ни питат, всеки екип си изказва негативното или позитивното виждане за всички нови неща, не им се спестяват никакви отрицателни отзиви от форумите, но за вътрешни разпределения на ресурси и подобни, те взимат решенията. Искам да ви споделя, че всички екипи /вкл и ние/ застават на страната на играчите и предават всеобщото мнение за всяко едно нещо. Така, че изключвам това недоразумение със звездите да е излязло от някой екип.
     
    Valkaaa76 харесва това.
  7. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Това със звездите не е недоразумение. То ще се чуе като пуснат рифа... Нека да позная, тогава няма да минавате седмици през форума.

    Апропо, "плащане" си е щом става въпрос за нещо което аз придобивам с кредитна карта :p
     
  8. desi232

    desi232 Посланик

    имам проблем с развъдниците не мога да ги заредя Играч: desi232 ID: 32262437
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    виждам, че в момента мотелите са заредени, успяла си, има ли все още проблем с тях?
     
  10. desi232

    desi232 Посланик

    защото ги пуснах чрез мозилата,а от google chrome не мога да ги заредя
     
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ако имаш проблем в играта или другаде ще помогна,драсни ми да знам.!!!
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не е изключено;)някъде мож да са искали да речем, да се разменят звезди за най- високия клас гадина ;)едва ли водиш на отчет колегите си кой какви отзиви е дал-.-
    тоз риф все повече ми са види миражxD
     
  13. sahara83

    sahara83 Познавач

    Куеста почти е изпълнен не е зле от обикновени кукувици два пъти пънкар се падна:D
     
    черешка харесва това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Добре де, на 99% сигурност да е .
    също и при мен днес, а вчера нищо не даваха, нито едно прескочено нямаше...
     
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Забелязах,че Рошко Барабошко взе все звезди нещо да дава,поне при мене де.От многото рев може и малко полза да има,току виж ги пуснали и от полето да изкачат ;)
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 2 други харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Да се похваля ,4 обикновени маймуни,маймуна пират:):):):):)
     
    Последна редакция: 23.5.15
    krassimira, bayVasil, AIDA_78 и още 1 човек харесват това.
  17. sersemche

    sersemche Прохождащ

    Нищо и половина днес [​IMG]
     
  18. baiete

    baiete Болярин

    От обикновени ми даде кукувица за 280 звезди :p
     
    черешка, metalABV.bg, -helixme4o- и 5 други харесват това.
  19. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    от обикновени -маскирана
     
    metalABV.bg, bayVasil и krassimira харесват това.
  20. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Слагай я баце на дървото и си взимай звездите;):pxD
     
    metalABV.bg, baiete, -helixme4o- и 4 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.