Дискусия - евент "Агент Пънки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ат тъй вземай гаргата,за другия път си наготви 400 звезди че ако пуснат селекция на слонове най малко толкова ще искат хехехе,ма що не пуснеш дискусия направо, мож да я прекараш нагоре,предложи за златно животно да даваме по 1000 звезди,хехехее,като чета как не могат да спят хората кво да ги правят звездите ко знаиш как ще им заблести хамбарът у златни гадини.................
     
    -sindi9- и разпрод14 харесват това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    каква съм аз...!!! Моля, не ме квалифицирай ако нямаш нужната квалификация за това!8)

    не казвам че е смислена гаргата, но и е безмислено да си стискам звездите след като ги имам. И добре си се ориентирал, няма да я взема гаргата сега, но ще я взема по-късно, ей така, за да си виждам дървото с изпълнени руни. На мен и другите селекции не ми трябваха, но ги взех,защото да си трупам звездите също не ми е нужно.:p
    Нека всеки сам си решава какво да си прави ресурсите! Толкова безмислени неща има, извлечи за теб смисленото!;)
     
    Торнадо73 харесва това.
  3. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Айде сега пак неподготвено изказване :) Не знам каква квалификация трябва да имаш, че да прочетеш "Board Administrator", вече в детската градина се учи английски... но дори да не можеш да го прочетеш, като видиш аватара ще познаеш, че поста е на човек от екипа. Нищо лошо не е имала предвид Ваня, предполагам де - тя сама ще си каже... аз си го тълкувам, че "такива като теб" = хора от екипа :)
     
    sm0uk3r71 и Торнадо73 харесват това.
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    [QUOTE="Кобрелия,

    не казвам че е смислена гаргата, но и е безмислено да си стискам звездите след като ги имам. И добре си се ориентирал, няма да я взема гаргата сега, но ще я взема по-късно, ей така, за да си виждам дървото с изпълнени руни. На мен и другите селекции не ми трябваха, но ги взех,защото да си трупам звездите също не ми е нужно.:p
    Нека всеки сам си решава какво да си прави ресурсите! Толкова безмислени неща има, извлечи за теб смисленото!;)[/QUOTE]

    А не знам дедо едно време казваше че ако трябва да забиеш пирон просто замахваш с чук.....тук чувам теории за Хербарии за елени за излишни звезди....за мен далеч по лесно и елементарно е да я купя не бих си хабил даже супер храната.не е до това кой какво има кой го дразнят руните кой е упорит да играе куестове без звезди и да слага елени,въпросът е там че постепенно взеха да се оливат немците,не знам кво го хвалят малцината играчи варунчо но тоя хаус и безсмислие дойде след неговото появяване,едно е да вземаш от скука друго е да навеждаш глава но......как беше примирена глава сабя не я сече.!!!
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тук май стана кой за квото си мисли:D

    ам прочети са маxDаз чета "Board Administrator"-.-каква квалификация ми трябва да го видяxD
     
    Последна редакция: 21.5.15
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Винаги съм отваряла руната за селекции с надеждата, че ще ми дава по-добри селектирани животни, с една дума по-висок класxDxDxD, за съжаление не ми се случва от обикновени животни да ми даде златно, но аз продължавам да се надявамxD, но сега много ме объркахте: да отворя ли руната или да я оставя така???
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ко си падала по врат скоро отваряй я,хехехе
     
  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    бреи голям проблем стана с таз кукувица,вземете сменете темата чевече почвате дасе повтаряте и потретвате,ставате досадни
     
    sahara83, fermer4eto77, feniks160 и 3 други харесват това.
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    на моя пазар прословутата гарга е 1 мил. и 400 хил. пенита,всеки сам да си прецени да дава стинки или 280 звезди за нея,хех
     
  10. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Най-добрия вариант е да се вземе кукувицата със звезди, а после ако ви затрябват по системата на Козераторица зачесвате Хербария и така докато качите 280 нива за да си възстановите звездите:music::pxD
     
    снукърʁбг и Торнадо73 харесват това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    я раздуй чи не съм у час,да не умъкнаха звезди вечи у сандъцити,чи да го зачесоом и аз,хех
     
    bayVasil харесва това.
  12. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Начи чешеш си Хербария и минаваш ниво, при минаване на ниво получаваш по цяла една звездичка и те така само 280 нива;)
    п.п. Ако не можеш ги сметна колко рестарта ти трябват за минаване на 280 нива, остави си нивото и ЧУрешка ша та сметне фриии;)
     
    MARV3000 и снукърʁбг харесват това.
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    а тц мерси,Чери пай както ма убича ш ми откажи,ш чакам да са навият да пуснат звездити кто инструменти,хех
     
    bayVasil харесва това.
  14. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Споко байо, тя нали е профи (не кат нас) направо ша скочи с таблица;) За ниво ....... за събиране на 280 звезди ви трябват ....... рестарта;) и да ти кажа под секрет, сигур за това е няма тея дниxDxDxD А Козераторица може и да я надцака с екСелска таблицаxDxDxD
    п.п. Трябва да пуснат още един подобен куест като Хербария (може малко повечко стикери да му сложат:music:), че няма да е честно спрямо колегите от високите ниваxD
     
    MARV3000, снукърʁбг и Торнадо73 харесват това.
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ей ш получа световъртеж и ш ловя звезди у въздохо,кат ми замятат тез ми ти таблици и сметки...то каприту то чариту гледам и жанетка са активизира,ма хитър е ораколо скри са у миша дупка от кункуренциита,хех
     
    bayVasil харесва това.
  16. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Ахъ, сайде рунтавия го няма от комплекта видни разбирачи;)
    А оракула наказан бре, не поставя източника на инфото:music:
     
    Торнадо73 харесва това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    за мен твоето изказване е неподготвено. Така написано звучи многозначно и само Ваня знае какво е имала предвид, но пък оправданието е "за завиждане". Малко от малко все пак можете да се съобразявате с изказванията си, всеки е някой и някакъв! Както аз показвам уважение към всеки един от вас, без значение кой ми е симпатичен и кой не, така можете и вие!
    Грозно е да четеш във игрови форум подигравки и нападки на мнения, различни от вашите. Има много по-културни начини да оборите нечие мнение!
    Умолявам ви да спрете с подобни постове! Човек в крайна сметка иска да се разтовари, да поиграе и да напише или прочете нещо забавно у форума, като изключим бъговете по играта и оплакванията на играчите от всички грешки, нямаме нужда от допълнително психично натоварване.
    Всички грешат и ако вие си мислите, че никога не грешите, мога да ви убедя, че това е вашата най-голяма грешка!
    Приятен ден на всички!:)
     
    milkoga1, Valkaaa76, xari_myri и още 1 човек харесват това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    отново мандибулата ми увиснаxDкакви оправдания сънуваш, кви 5 лева:eek:какви други претенции мога да имам спрямо теб,:eek: освен като към админ в играта :eek:за какво да ти се оправдавам, да не би да съм ти обещала да се оженя за теб8)нали вие сте връзката между нас и БП-.-говорехме за звездите, че са много за туй пиле, преди време имаше запитване за звездите8)пак ти казвам, тез 280 звезди са дошли от някой, като теб8)едва ли варун еднолично решава какво да пуска 8)
    не знам какво забавно търсиш в тема за дискусииo_Oма много чувствителни станахте беxD
    пп как пък един път не на разбра какво пишем, все търсиш под вола теле и газ с бутонките 8)и после дрън, дрън да живее културата8)
     
    Последна редакция: 22.5.15
  19. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Ами ти започна... Сега ти даваш квалификация на играч без да имаш нужната квалификация за това. С няколко думи ще ти кажа, нито ме знаеш, нито ме познаваш. Тук си не да правиш психологически профил на играчите, а да отговаряш на въпроси относно играта (за което ти се плаща). Ако някой мой пост не е по правилата, бършеш и наказваш, само не ми говори назидателно и не ме карай да се срамувам в ъгъла, достатъчно съм голяма и разумна, че да мога да преценя какво пиша.

    П.П. Понеже поста ми по правила е откровен спам и трябва да го изтриете да не пропуснете да изтриете и другия спам.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  20. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Уф! Не мога да не взема отношение, въпреки, че дълго се чудих дали има смисъл, пък и кой знае как ще бъда разбрана...ама нали е форум, а и разделът - дискусии! Не съм съгласна на 100% с мнението на администратора, но пък с това на smOuk3R71 - още по-малко! Всеки може да има "пиперлив" език, но как и кога ще го използва...Дали тук е мястото за лични нападки, макар и виртуални?
    Едно е сигурно - да се искат толкова звезди за селектирана животинка, наистина е прекалено!!! Кой и защо е взел това безумно решение едва ли ще разберем, пък и няма такова значение...а дали ще има отзвук нашето недоволство - времето ще покаже. Дано! :)
     
    Valkaaa76 и AIDA_78 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.