Дискусия - евент "Агент Пънки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. desi232

    desi232 Посланик

    към 2300г белким ги събераxDxDxD

    ама като знаем колко бързо се минават нивата на бахамата,се съмнявам че ще ги събера хахах
     
    Последно редактирано от модератора: 20.5.15
    milkoga1 харесва това.
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    оооо,то тогава фермата ще е поне 6-7D измерна,ще е много якоооо,хихи
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 6 други харесват това.
  3. desi232

    desi232 Посланик

    м да, и може дори да се телепортираме в нея хаха
     
    -niksan- харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще е завeщаеш като наследство на внуцитеxDxDxD
     
    Последна редакция: 21.5.15
    черешка, radka7171, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  5. desi232

    desi232 Посланик

    хахха чак пък на внуците,малко вероятно
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ще извинявате,че не е по темата ама се сетих за този виц:
    Умираща баба казва на внучката си: “Искам да ти оставя моята ферма. Това включва вила, трактор и друго оборудване, чифлика и $ 22 398 750 в брой.” Внучката, виждайки себе си богата, казва: “О,Бабо! Tолкова си щедра! Аз дори не знаех,че си имала ферма… Къде е?”
    С последния си дъх, бабата прошепнала: “Fа.....ок" …в нашия случай БП.xD
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 4 други харесват това.
  7. desi232

    desi232 Посланик

    хахха срещала съм го тоя вицxD
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    само не прочетох мнението ти мани 6 7 8 ниво на селекция кажи си тежката дума ти лично ще броиш ли толкова звезди.....
     
    Kalina_A и -sindi9- харесват това.
  9. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    аман бре,колежката ти млъкна8) са ти зе да ръсиш глупости:oops: стига с тея тъпи обяснения >:(с две думи, колкото и звезди да имаш и стада с еленчета(цъкалката) просто си не заслужава 280 за тая гарга
     
    lekence, Kalina_A, -sindi9- и 4 други харесват това.
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    бе то смешна история помня да отворим руната за купите ни искаха 300 звезди и сме се изпотрепали да ги събираме па ся за едно оскубано пиле 280 звезди,напрао сами се докарват до смехотворни ситуации тия немци воглаве с бай ти баш варунчо.!!!
     
    mell, MARV3000, -sindi9- и 5 други харесват това.
  11. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    относно руните който не ги е отворил да обърне внимание на теа куковици цената е добра;)имам предвид купите
     
    Последна редакция: 20.5.15
  12. Styx

    Styx Guest

    тъпо, умно обяснението защо за тази кукувица се иска такъв брой звезди е това - защото е едно ниво селекция по-висока от другите пускани до момента. Беше зададен въпрос на който отговорих за да се изясни, че не е някаква грешка в информацията, от там насетне как са преценили, че трябва да искат 280 звезди, а не 90 или 100 примерно нито мога да кажа, нито е мое решение.

    мнението ми при все че имам бая звезди седящи си неизползвани е, че нямам намерение да давам 280 звезди за една кукувица. за мен са нереалистично много, несъотносими като ниво на кукувицата и искани звезди и не си заслужава. ако ми искаха 280 звезди за последно ниво селекция бих се позамислила дали да ги дам.
     
    MARV3000, Мариана07, Valkaaa76 и 4 други харесват това.
  13. -мимито-

    -мимито- Подрастващ автор

    не се косете за тези звезди всичко е резултат от нашите действия , върнете лентата назад и си спомнете как се жалвахме колко много звезди имаме , и как искаме да ни ги заменят за златни банани е тези у немско го измислиха как да ни вземат звездите без да ни дадат бананчета. Затова трябва да внимаваме за какво се жалваме и да не се хвалим много , защото ние го отнасяме.
     
    slaytanic1878, -sindi9-, разпрод14 и 2 други харесват това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, а ти ми кажи ако имам отворени всички руни на дървото /освен почивния модус/ и имам още 500 звезди за какво да ги държа и защо да не ги похарча? След като имам и още неизпълнени куестове в читалището и ще събера още звезди!!!
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    точно тъй, дай ги за гаргата-.-то тез 280 звезди от такива като теб са дошли8)
     
    MARV3000 харесва това.
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ми щом за теб е супер смислена гаргата давай ги,не 500 ми 5 хил. да имах пак нямаше да ги дам,не разбирам защо хората вършат неща само заради самото действие,ама бас ловя че няма да ги дадеш де просто ми искаш съвет най вероятно хехехе,личи си страх ти от камшикът.!!
     
    -sindi9- и разпрод14 харесват това.
  17. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    При мен много рядко се получават големи прескачания при селекция. За да получа проклетата "гарга" предполагам, че ще ми отиде поне 600 супер храна. И аз ще я взема. Има много нови куести , които не съм завършила, ще си възстановя звездите.
    А и "гаргата " ще върви над милион и половина на пазара, не ви трябвало да се взема много лесно.
     
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ако реша че ми е притрябвала и 3 мил. ще дам вместо 280 звезди и ще си я купя,ма де се засили бре жанетке с 200 храни златни животни се ловят,хех.!!!
     
    разпрод14 харесва това.
  19. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не съм съгласна с теб. Както се знае, селекциите са на случаен принцип. При мен ме прекача. Ако играя комбинация, пада ми се по-ниската селекция, пак съм на загуба. Селекциите от последните 2 нива ги купувам и имам завършени само 2 куеста.
     
  20. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Е то не се играе с една селекция... За да имаш успех и възвръщаемост зареждаш повечко селекции... Не ми казвай, че слагаш 4 еднакви за да получиш едно от горната селекция, това си е чиста загуба по-добре ги продай на пазара и с пенитата си купи по-горна селекция. Гаранция, че ако заредиш четири селекции с три обикновени и едно селектирано, поне в две от селекциите ще ти се пръкне каквото чакаш :p
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.