Дискусия - евент "Агент Пънки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. azlk54

    azlk54 Прохождащ

    Пише се ОПОЛЗОТВОРЯВАМ - щом ще се поправяме на правопис Мис КозиРог!
     
  2. Приемам забележката, благодаря. Човек се учи докато е жив...
     
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Привет,
    ей сега видях новостите около кукувиците и съм пас отвсякъде - временни, постоянни, а за звездите да не говорим (майчице, тея в БП май хептян за изкукали покрай тези куестове с кукувиците :eek: ).
    Имам около 30 бр. супер-храна и ще я оползотворя на бейби бума за други селекции, пък дано от там ми се падне нещо интересно. :)
    Успех на всички които смятат да ги играят тези куестове! :)
     
    черешка, -helixme4o- и Торнадо73 харесват това.
  4. desi232

    desi232 Посланик

    какви звезди,какви 5 лв :oops: нещо не мога да схава:eek:
     
  5. lekence

    lekence Активен автор

    И по добре ;)
     
    Kalina_A, MARV3000 и azlk54 харесват това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Бре,то звезди то кукувици,то чесане на езици,то верно тук е дискусия,но твърде често тези дискусии вземат някакъв странен обрат.Обичайте се бе хора,не се заяждайте толкова един с друг,то и без това всичко ни е изкукало,дайте тук малко по весело.Все пак е игра за забавление.Винаги ще има грешки,винаги ще има недоволни(включително и аз де),ама такава е чиляшката природа ;)
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 4 други харесват това.
  7. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Искам само да попитам кои производства дават Фалшиви мустаци и кои Златни мустаци? o_O
    Четох инфото и нищо не схванах за тези Златни мустаци.
     
    черешка харесва това.
  8. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    наложило се е промяна в наименованието.Златните мустаци стават Фалшиви.:oops:
     
    Мариана07 харесва това.
  9. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Каспаретка, много ти благодаря за изяснението! :) Желая ти лека и приятна вечер! :)
     
    черешка и Каспаретка харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хахаха, златото на БП било ментак! ;)
    Що ли не съм изненадана?! 8)
     
    MARV3000, -sindi9-, fermer4o888 и 3 други харесват това.
  11. .[angel].65

    .[angel].65 Прохождащ

    тъкмо си събрах 75 звезди и реших да взема селектирано животно и хоп искат се 280 звезди за кукувица,тия в ред ли са, досега са били все горе долу нормални звезди да искат,но явно изперкват напоследък ,никакъв стимул не виждам да го взема проклетото животно
     
  12. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    направи като мод Капри.....слагаш едно еленче дава по 1 звезда на седмица и след 5-6 години ще вземеш кукувицата,хех
     
    Kalina_A, разпрод14, desi232 и 2 други харесват това.
  13. lekence

    lekence Активен автор

    Да да,по бързо и по евтино ще стане с Хербария ......:music:
    По добре,наблегни на селекцията през уикенда ;),доста по лесно ще се добереш до гадината........имаш време ще я вземеш някой ден ако решиш.......сега не е момента..... ;)
     
    Kalina_A харесва това.
  14. Styx

    Styx Guest

    здравей, тъй като селектираните животни до сега които са пускани на дървото са от 5 ниво на селекция, а кукувицата която дават "работна кукувица" е от 6-то ниво на селекция/ дано не съм объркала докато броя нивата:)/ с две думи едно ниво по-висока селекция и поради тази причина е с по-голям брой звезди искани за нея.
     
  15. desi232

    desi232 Посланик

    абе нещо са откачили 280 звезди за една кукувица,да не ги е изпила чавка мозъка:mad:аз сума ти време събирам тея звезди,няма начин да ги дам за една кукувица>:(
     
    Valkaaa76 и разпрод14 харесват това.
  16. Преси

    Преси Прохождащ

    A какво стана със старите 4ри куеста с кукувиците.Нали щяха и тях да пускат.
     
  17. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    на 25 когато свърши временния евент,ще бъдат въведени в игра с другите постоянни куести.
     
    Valkaaa76 харесва това.
  18. Преси

    Преси Прохождащ

    Благодаря за отговора.
     
    Каспаретка харесва това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Като пуснат селекция на Слонове , ще искат по 200 банана,за селектиран Слон:cry::cry:така че събираи те бананиxDxD.
     
    черешка, Valkaaa76, desi232 и още 1 човек харесват това.
  20. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Не забравяйте и чукове и лопати да събирате,че нищо се не знае xD
     
    пионерче, -фермер-, stefi и 3 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.