Дискусия - евент "Агент Пънки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:абе защо всеки дебат се минава през тази призмаo_Oами това е форум и сме в раздел дискусии, всеки може да си напише мнението по даден въпрос-.-и е напълно естествено мненията да са различни ,затова е дискусия-.-
     
    -sindi9-, MARV3000, -helixme4o- и 2 други харесват това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    и аз се чудя същото...o_O

    напълно съм съгласна с теб:)
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ма ко различно мнение ма булка яяя заплющявай Хербарият,то всъщност ощи нидей да моат да фкарат звездити у сандъцити,хехехее
     
    MARV3000 и desi232 харесват това.
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    еее добре де, изискай лично извинение за пропуска:p а за събранието - веднага ще го включим в програмата ни, още днес;)
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    мен няма ли да ма поканите за коректив че все пак да има обективна позиция,ако трябва ще си взема камшикът,ама ще наложа който трябва да уточня че то един гафи друг замазва при вази,хехеее
     
    MARV3000 и desi232 харесват това.
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ще те имам предвид, а ако няма свободен стол ще ти отстъпя моя:p

     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ей ти кто чу за камшик и заряза и стол и събрание,и да няма кто съборя някой да го наложа....сетни няма да му трябва...поне 3 месеца нимой си седна на Д-ту,хех
     
  8. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Па тъй да споделя, че едно време, по - често се падаха рядките обори и дървета от сега. Падна ми се лалово дърво с 5 стръка само, та не знам, сега е по - трудно, и единствената гаранция, че ще ти се падне нещото рядко е, да купиш пакет, който струва майка си и баща си взети заедно. Истината е, че сега играта става все по - комерсиална, финансово зависими играчи и нищо безплатно вече. Ма на, играем, щот то е като наркотик, зависими сме вече. Писва ми спирам за почивка, като ми премине - пак почвам да играя и т.н.
    Всеки си има стратегия, аз имах щастието да се уча от играчи, които ми липсват безкрайно много тук... Научиха ме на много неща, по цели нощи четях форума и открадвах по - нещо, благодаря им...
     
    amira, pif4o335, MARV3000 и 3 други харесват това.
  9. ahinora_10

    ahinora_10 Прохождащ

    Гребените, които са нужни за построяване на салон за мустаци, само при изпълнение на задачите от новия куест ли ще можем да се снабдим? Щото при завършване на 6-та задача, ще разполагам с 4 гребена, но за построяване на салон за мустаци са ми необходими 5 бр., та петият гребен откъде ще ми дойде?
     
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Гребените се падат и от съндъците с инструменти и като изскачащи от полетата, като другите инструменти.
     
  11. fluffy__

    fluffy__ Стажант

    Интересно кога ще могат да се търгуват селектираните кукувици. В момента на пазара ги няма като опция, не пише и нищо за по-късно въвеждане на тази екстра..
     
  12. >:(>:(>:( не се замислих, че е така. Оставам на варианта да си извадя еленчето за звездичка/седмично, ако я окъсам за звезди, и да се скъсвам от изпълнение на всичко даващо звезди.

    А относно ГЛУПОСТТА - ако не я направя няма да разбера, че е било глупост. Времето ще покаже.

    Има информация, че ще се появят на пазара, но няма информация кога ще се случи това.

    Аз съм от щастливците, спечелили го от стръкчета. И то от 2-3, не помня, максимално 5 да са били. Но 1 лг дневно не решава финансовите проблеми на фермата от към лг. Е да, повече е от нищо, но наистина с едното лало дневно не прокопсах и не си напълних фермата с интересни неща.
     
    Последно редактирано от модератора: 19.5.15
  13. fluffy__

    fluffy__ Стажант

    Оставаше и да не се появат, след като им публикуваха и базовия ценоразпис. Да питаме а? Ако е удобно, разбира се :)
     
    Последна редакция: 19.5.15
  14. Базова цена имаха и преди това (видовете, които участваха), виж тук - клик.
     
  15. fluffy__

    fluffy__ Стажант

    Това все пак не ми отговаря на въпроса/молбата дали някой ще си направи труда да попита, аджеба кога ще ги видим на пазара.
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ай ся нидей скромничи.....начи еленчето даващо 1 звезда на седмица решава проблемите на фермата откъм звезди пък лалодървото даващо 1 монета на ден не решава фермата откъм гулдени,такова противоречие събрано в един пост не бях срещал,май стана ясно кой е за камшик,хехехеееее
     
    Последна редакция: 19.5.15
    -helixme4o-, pif4o335 и MARV3000 харесват това.
  17. Ами въпросът е зададен, отговор все още няма. Затова по-горе казах, че няма все още информация кога това ще се случи.
     
  18. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Половината куест е изпълнен, а за другата половина мисля да чакам бейби-бума, че манджата нещо много бързо хвърчи.
     
  19. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Поне селектираните кукувици са вече на пазара, при затегнато кранче, ще се купува! :inlove:
     
    черешка, -sindi9-, IceAge и 2 други харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    мерси за урока по правописxDлеко си сбъркала адреса-.-
    Глупавия се учи от собствените си грешки, а умния - от грешките на другите!
    пп не ми слагай пълен член, ако обичаш:D
     
    Kalina_A и Торнадо73 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.