Дискусия - евент "Агент Пънки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Защо не?Как навремето пуснаха лоло дръвче?Е верно и не повториха...хаха
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 3 други харесват това.
  2. desi232

    desi232 Посланик

    аз не вярвам и да пуснат ще е 1 на 1000xD
     
    Торнадо73 харесва това.
  3. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    много от играчите и по 1000 може да дадем,но за тая сврака си не заслужаваo_O а ти се опитваш да ги защитаваш те тва не мога да разбера вярно че си рогата но не бъди и сляпа:)
     
    sm0uk3r71 и Торнадо73 харесват това.
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Къв Хербарий бре Капри тая твойта експонциалност ли беше не ти ли пресметна че куестът струва 10-12 мил. пенита а ще вземеш кукувица за 2-3 милиона,запри се знаем че си упорита но тъй подвеждаш играчите да ти следват нелогичните и безсмислени идей,споко сигурно вече са те похвалили на началниците у немецко къв си им бранител,хехеее
     
    desi232 харесва това.
  5. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Вие голям спор направихте за 280 звезди. И без това по старите играчи само им се чудим какво да ги правим. На които не му отърва да не ги дава и толкоз. Аз лично ще ги дам и даже няма да се замисля.
     
    anych харесва това.
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Хехехех пак неразбрали се явиха,спора уважаема или уважаеми не е кой какво да даде не вярвам ти да можеш да решиш вместо мен какво да правя,който е стар или да се изразя по правилно с опит даже няма да си направи трудът да се замисля за умрялата кукувица ще я игнорира и толкова,става въпрос за насаждане на неправилни действия от уж опитни и уж грамотни хора при това с титла мод.!!!
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    в случая по удачната поговорка е.....ГЛУПОСТА ОПРОПАСТЯВА,хехееее
     
  8. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Такаааа... Спряха звездите, ние ревнахме, че си ги искаме, върнаха ни ги, ама сега ще ни ги вземат здраво - от тук нататък от 300 звезди нагоре /за щяло и нещяло/.
    А куестовете в читалището вече искат такива бройки, дето трябва да се събират с години. С други думи - мъчно се изкарват, бързо се харчат!

    А опитът в играта ме е довел на извода: Не занулявай нищо!!! Винаги имай резерв! Точно като в живота - бели пари за черни дни!
     
    Последна редакция: 19.5.15
    -Защо-, milkoga1, -niksan- и 5 други харесват това.
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxD не е луд този, който изяжда баницата, а този, който му я дава! ;)
    (гледам, че е модно да се използват поговорки, та рекох и аз да съм фешън :oops:)
     
    -Защо-, Мариана07, MARV3000 и 2 други харесват това.
  10. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Виж, проблемът е в това, че ще е такава тенденцията от тук нататък, само и само да ни оберат звездите. Като искат да ни ги взимат, да се напънат малко да предложат нещо хубаво срещу тях - я занаят, я лг, я нов слот, толкова хубави идеи имаше. И сега е момента да викаме за тия 280 звезди, щото остане ли тая тенденция да ги даваме за трохи, следващия път ще са 350 звезди - ей така, да видят колко точно сме изкукали. Аз отказвам да си давам звездите за трохи, че и да съм щастлива, че мога да ги оползотворя за нещо....
     
    -Защо-, MARV3000, Торнадо73 и 2 други харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

  12. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Хербария не дава звезди.Аз поне не видях.
     
    -Защо-, MARV3000, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  13. lekence

    lekence Активен автор

    Не,не дава....
    Упс.......Някой не си е чел урока май xD
     
    -Защо-, MARV3000, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Има два варианта или най логичния Каприто пак да се е изказала неподготвена или го е споменала щото е включен в нейната програма под наслов БЕЗУМНИ НЕЩА ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ,хехехеее
     
    снукърʁбг харесва това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Въпреки че е постоянен, при изпълнението на този куест не се получават звезди, тъй като може да се стартира многократно.
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравейте, не е нужно да нападаме или подиграваме някой /който и да е/ за това, че е решил да играе евента по различен начин от останалите и да си разпределя ресурсите. В крайна сметка тази руна може да се отвори по всяко време, а може и да не се отвори никога. Желанието е на играча.
     
    anych харесва това.
  17. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Звезди дава елена - по една на седмица, ма докато ги докарам 280 бая седмици ще минат. За това количество ще си взема -
    60 - магаре Гонг
    50 - прилеп кръвопиец
    50 - мини прасенце
    40 - летяща коза
    55 - рицарски кон
    Тотал: 255 звезди, пак не са 280, а ще имам 5 вида добичета от селекциите...
     
    MARV3000 харесва това.
  18. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Виждам спорите на няколко фронта:
    1. Звездите, ах звездите... на дървото има неща които си заслужават за около 3000 звезди. Всеки сам си преценява дали да похарчи 280 звезди за тая кукувица извънземна... Но тенденцията е, че тия които имат звезди нямат мерак, щото ще си я селектират и сами, а тия които нямат звезди не знаят и как да си я селектират, но млади са, зелени са... ще се научат, хахаха като гледам то няма и от кого де, хората които знаят отдавна не пишат по форума вече :(
    2. Гулденовото дърво (Калина ми е фенка на сметките :p ) ми да го пуснат, нямам против да видим как ще го получите. На времето имаш един играч, не помня кой, потроши сума пари за гулдени и дърво йок. Не помня какъв беше кода тогава май от колелото на късмета се падаше, но като му пресметнеш себестойността от 5000 гулдена и то ако имаш късмет, трябва да го избиваш 13 години и 7 месеца :D Пък и по един гулден на 24 часа, да събереш, колко да събереш 30 гулдена за месец, и какво?!?! ще си купиш 2 обора от които ще трошиш само нерви :)
    3. Извод: не си мислете, че гулденовото дърво е голем келепир, ни мое се прехвърля на ПиТ и като сме тръгнали на поговорки - БП лови маймуни с трици... То винаги е така, ей сега пусна файтона да си возите оборите, обаче тоз' файтон не бе за всеки, обра ви оборите, пусна по една парфюмерия тук-таме (след месец ще я пусне за награда от куест) и кой се измамил, измамил... напред към следващата "далаверка" за БП...

    П.П. Лапсус, колелото на късмета - услужливи съфорумци ми обърнаха внимание, но... малко останаха такива, малко ...
     
    Последна редакция: 19.5.15
    MARV3000, Valkaaa76 и снукърʁбг харесват това.
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма кой са подиграва аз кат са замислих разгадах идеята за Хербарият,понеже вметнах че може звездите да изкачат от полетата вече като инструменти то Каприто мий оценила идеята и напрао е била коляно да слагат звезди и в сандъците с инструменти,та бичиш 10 мил. пенита хооооп изиграваш един път Хербарият,ма как ще ни хрумне че някой от екипът няма да знае че куестът не дава звезди,тооо ако е тъй ще трябва редовно да правите служебни събрания,хехехеее
     
    -sindi9-, desi232 и pif4o335 харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Честно да ви кажа, макар, че ги имам , множко ми се виждат 280 звезди за едно селектирано животно, пък макар и кукувицаxD.
    Абе вие от БП, помислихте ли за колко време се събират тез звезди???
     
    -sindi9- и MARV3000 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.