Дискусия - евент "Агент Пънки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Добре сме с очите :p. Ама многото звезди не ти пречат, нали :p?
     
  2. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Те сега искат да си предадем звездите и после ще ни потрябват за нещо свястно. Да се поизтупаме. То и за експреса - даваш кон, ето ти кокошка. Не, че нямам звезди, ама за това не си струва - поне на този етап. o_O
     
    -helixme4o-, Торнадо73, MARV3000 и още 1 човек харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:пречат ми, как да не ми пречат, за 280 звезди тоз клас кукувица трябва да върви поне с 200 бр манджаxD
     
    Последна редакция: 18.5.15
    MARV3000 харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Благодаря:)
    Значи ще има тръпка в играта;):)
     
    черешка харесва това.
  5. baiete

    baiete Болярин

    Не е тъй кака понеже е на борсата и иде много скъпа на данъкоплатеца xD
     
    черешка и sm0uk3r71 харесват това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDне бе чак сега зацепих:oops:заради козирога е тя нал жадуваше за експоненциална насока в играта и те ти булка спасовденxDот 22 до 720000точкиxD280 звезди
     
    Торнадо73, MARV3000, baiete и още 1 човек харесват това.
  7. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Еми на мен това си ми звучи като подигравка. Тия звезди да не падат от небето? Колкото и да ги имаме, ей така да ги дадем за една кукувица... чак такива кукута не сме :D За 280 да ми сложат там едно розово производство, пък може и да му се позамисля.
     
    -helixme4o-, Торнадо73, lekence и 4 други харесват това.
  8. baiete

    baiete Болярин

    Добре ,че ме света щото си блъсках главъта в стенат и се чудех как става тоз номер xD
     
    черешка и sm0uk3r71 харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Бих дал 350 звезди за маскирана кукувица,да ми изкука главатаxDxD
     
    черешка харесва това.
  10. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    и с главите сме добре,и да ти кажа един лаф;) имаме по много щот не ги даваме за глупости;)а тая сврака ще почака;) не е млеко да се пресечеxD
     
    -helixme4o-, baiete, lekence и още 1 човек харесват това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    аве каприто пак го играеш со кротце со благо с БП,колко били 280 звезди......да нямаш инфо че звездите ще изкачат от полетата кто инструменти вече....я се вземи в ръце малко,поне недей да им замазваш гафовете на швабите,дръж се като играч че постовете не са вечни.!!!
     
    sm0uk3r71, Valkaaa76, desi232 и 2 други харесват това.
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ако ще и от полетата да изкачат, пак ще ми се до свидят -.--.- По-залагам, че наистина ще пуснат нещо по-смислено за звезди, ма дано да съм лош пророк.
     
    -helixme4o-, sm0uk3r71, MARV3000 и 5 други харесват това.
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ех ти малка ми умнице,тъй говори се сестрице,ти си моито еталонче не кат някой си галфонче.!!!
     
    MARV3000, lekence и Kalina_A харесват това.
  14. baiete

    baiete Болярин

    Другарите от БП ако са се изчерпили от прости идейки може да пуснат някоя друга анкетка която да е в "полза на играчите" xD Да не съм лош пророк ма как са тръгнали за то риф да не искат 2000 от онез жълтите банани xD xD xD
     
    черешка, MARV3000, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  15. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    може пък да знаеш нещо ,а сподели че любимия ни гадател маѝ па са го наказали за не изпълняване на служебните си задължения:sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:
     
    milkoga1 харесва това.
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Там не са знай мой конкуренцията да го е елиминирала напълно,предлагам да попитаме Черито тя покрива всички фронтове,хехехееее
     
    Последна редакция: 18.5.15
    MARV3000 и lekence харесват това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    В следващото тайнствено стръкче явно ще има дърво за звезди????Ех,че хубаво,опа ,май кукувица ми изпила мозъка та бълнувам,хаха.

    Въпроса е действия да има......без значение какви
     
    Последно редактирано от модератора: 18.5.15
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 2 други харесват това.
  18. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    и тя в петък поведе битка с голямата метла, но кат по умна реши да отстъпи, някой падари много се вживяват когато не трият дават акъл
     
    milkoga1 харесва това.
  19. desi232

    desi232 Посланик

    ХАХХАХ това ще е истинко чудо ако има такова дърво xDxDxD
     
    Торнадо73 харесва това.
  20. Аз пък ще ги дам звездите, каквото ще да става след това. Най-много да извадя онова еленче ли беше, дето дава по 1 звезда седмично. Или да играя до премала Хербария. Просто не виждам смисъл да ги стискам, след като ги имам. Може впоследствие да си гриза ушите от яд, но ще е късно...
    Но всеки гледа себе си и собствените си интереси, възможности и т.н.
     
    krassimira харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.