Дискусия - евент "Агент Пънки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 18.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте фермери,

    Тук може да споделяте мнения за новия евент "Агент Пънки"
    За повече информация -Агент Пънки
    [​IMG]


    Приятна игра на всички и много забавления!
    Екипът на фармерама.​
     
  2. черешка

    черешка Старши болярин

    25 къдрави кукувици
    21 зайчеухи кукувици
    11 мустакати кукувици
    3 кукувици пънкар
    от куеста общо се печели 60 супер храна
    за постоянния куест "Магията на мустаците" - 385 фалшиви мустаци
    за другия постоянен куест "Отворени врати" - 40 кукувици; 4 къдрави кукувици; 9 зайчеухи кукувици; 5 мустакати кукувици; 3 кукувица пънкар; 3 пчеловидни кукувици; 3 работни кукувици; 3 героични кукувици и 3 маскирани кукувици
    Успех!
     
    Последна редакция: 19.5.15
    milkoga1, Annabelx, Bate_Icko и 5 други харесват това.
  3. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Лесно куестче, няма да иде много манджа при мен, така се надявам, ма да попитам, с предишните куестове за кукувиците, какво стана? Реда го имам, едната цъкалка я имам, другите празни ли ще ми стоят?
     
    черешка харесва това.
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    старите куестове ще влязат отново в игра с въвеждането на новия постоянен куест.

    ПП:напредъка в куестите за всеки акаунт ще е запазен и ще може да продължи от там до където е стигнал
     
    Последна редакция: 18.5.15
    tutifruti9, Valkaaa76, baiete и още 1 човек харесват това.
  5. baiete

    baiete Болярин

    Е големи са тез другари от БП пак редичката дава по малко точки от цъкалките не , че до 90 трто сме опрели ма можеше 3100 да го пишат при положение ,че 3-те заедно дават 3090 xD нямам думи xD


    ........ Превъзходно яйце .............Пътуващи актьори ............ Завъртане в халфпайп
    310 ТрТО ТО / 08:00 ч. / 1*1 ..... 1100 ТрТО-ТО / 12:00 ч./2*2 .... 1680 ТрТО-ТО / 10:00 ч./1*2

    п.п. Не ,че ша са засиля да ги слагам по градините то и място няма ма за 10 точки лис се стиснаха o_O
     
    Последна редакция: 18.5.15
    черешка харесва това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз не знам до къде бях стигнал с тези селекции,сигорно като почне куеста ще може да проверим?
     
    черешка харесва това.
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    на 25 май като ги върнат в играта ще можеш да погледнеш до къде са изиграни.
     
    Valkaaa76 харесва това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Мерси за отговора.
    Да попитам този небесен ред сега от временния евен,ще същия ли,другия небесен ред който беше преди в предишните кукувици?
    И ли ще са различни?
     
    черешка харесва това.
  9. Привет, различни награди от различни куестове са.
     
  10. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Извинявайте, но нещо не разбирам за новите руни:
    Кукувичо строителство
    280 звезди
    1 Работна кукувица

    Какво да разбирам - кукувичи риф ли ще се открива и какво толкова ще дава тази руна, че иска толкова звезди?
     
  11. Привет, руната ще дава 1 бр. работна кукувица. (Инфо за видовете кукувици - клик.)
     
  12. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Благодаря, ама чак пък толкова звезди... не е ли множко?
     
  13. Е, за пчеловидната кукувица са 70 звезди, тази е 1 ниво по-висока.
    А за дали са много - ами за високите нива май са закачка, ще са щастливи да си уползотворят с пот изкараните звезди... А за по-ниските нива - тя руната ще си е на дървото, тъкмо стимул за трупане на звезди. Така мисля.
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    искам да попитам, да не би пак да има грешка в инфото по-скоро в наградния фонд, както на временния, тъй и на постоянните куести:eek:o_Oкакви са тез 22, 40 или 100, 200 точкиo_OxDтуй грешка ли е или най-новия виц на БП:eek:
     
    MARV3000 и baiete харесват това.
  15. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    А те ще останат ли постоянни или пак ще ги пускат от време на време?
     
  16. Не, не е грешка. Но погледни към края колко са - 530 хил. тр то и т.н.

    Остават постоянно в играта.
     
    tutifruti9 харесва това.
  17. baiete

    baiete Болярин

    Не бре sm0uk3r71 най-новата подигравка и чалъм намериха и на звездите дет ги имаме . После само сме плакали и се сме били недоволни. Аз да питам на к'во да съм доволен 280 звезди за кукувица която ще си я докарам с супер манджа без да се зора като си купя 4 по малки xD
     
    черешка, Gabi011975, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  18. kosdas

    kosdas Анализатор

    аааа една седмица си починах най после от куестове и сега направо от вратата за краката та времени и постояни та и селекция
    пак у джаза нема да ми е скука ще трябва поне 3л донашна ракия с стек бири
     
    xari_myri и MARV3000 харесват това.
  19. baiete

    baiete Болярин

    Чак в 10 задача правиш ли сметка колко супер манжа требе и кога ще ги вземем имам само 1 кокошки завършени . При толкоз много точки накрая може и на 5 ,10 и т.н да ги смъкнат >:(
     
    черешка, Valkaaa76, MARV3000 и още 1 човек харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да де затова питам xDто бива широк диапазон:eek:я пак са огледайтеxD
    хахах.....чак да та светна 280 звезди е щот е работна, ако беше мързелива сигурно нямаше да е толкова;)xD
     
    -helixme4o-, Valkaaa76, MARV3000 и 2 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.