Дискусия: Яйченият фактор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 11.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    можеш да се опиташ на Пит да си ги събереш
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Евента още не е изпълнен, но подготовката за Великден е в график: козунаци готови, корабии и кифли също, агнето е в хладилникаxD:p, бирата се изтудява, какво друго му трябва на човекxDxDxD.
    Успешно завършване на евента.
    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!
     
    eva-mina, ..koni.., SULIO_PULIO1972 и 5 други харесват това.
  3. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    една весела компания и банкета е съвършен. :D:music::pИ у нас хавата е същата, направо си помислих че за нашата къща говоришxDxD и евента ще завършим няма страшноxD
     
    eva-mina, ..koni.., лудакрава1 и 2 други харесват това.
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    от 44 големи полета с шипка няма да ти даде повече от 44 бройки медальони. На средни полета дава приблизително 54 броя и на малки полета дава - 51 броя. С активирано чатни дава по-малко. Всичко това - при неотворена руна с купите. Прегледай колко полета слагаш и си прецени реколатата.
     
    eva-mina, lyd_s_motika и Gold_teror харесват това.
  5. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Боядисах яйцата,боядисах косатаxD и отивам да се хвана за нещо зелено:)
    Вече си тананикам ,че съм цвят лилав:music:xD
     
    eva-mina и .water. харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Доукрасих яйцето. Пускам четата Хари К. в полагаем отпуск.
    От загадъчните стръкове и обор читавото са ледена ела и глициния, бива. Първото красиво нещо - парти врътка, не отказвам.
    Изразходвани 100 супер тор, 10 Мими тор, 24 ч. пом. техника от читалището и 1 купон 24 ч.
    У дома приготовленията за празника почти приключиха.
    Приятно копане, много изскачащи и най-важното - весели празници, фермерчета!
     
    eva-mina, Пума~`, -dd76- и 2 други харесват това.
  7. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    От сърце благодаря за компетентния отговор! Дори научих нещо, което не знаех за чатнито! Благодаря! Приятни празници!
     
  8. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Всичко върви по график и при нас с emcho67 :) евента почти приключен, яйцата боядисани, козунаците изпечени, бирата и ракията изстудени :D:D чувствам се:music: :inlove:. Весели празници :D:D:D
     
    koko7373 харесва това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз цяк ден не мога да събера 400 броя за задачата с мармалада. Дотам стигнах а какво остава за още близо 1200 бройки. Насадих йарамфили и некфи други китки, пък ще видим.
     
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Здр и от мен честит празник на всички и Христос Воскресе. А сега по евента какво и колко бройки трябват за последната задача да взема облака, че малко позакъснях с евента може ли някох даа даде инфо
     
    Последна редакция: 16.4.17
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    3500 Диво индиго
     
    Mojito, Луд_Фен и DILQNADELI харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Благодаря за информацията
     
  13. nedkagp

    nedkagp Стажант

    Христос воскресе!А що се отнася до медальоните по евтино ще ми струва да ги купя в отсрещната бутка този път се оляха с бройката им от доста години играя но за първи път ми се случва да не мога да приключа куест
     
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Честит празник и от мен и всел Великден на всички копащи и не копащи фермери.
    То само веднъж ако са се олели с бройката ще е добре.
    Като искат толкова много бройки да намалят куестовете на по 3 на месец и да ги направят всеки по 10 дни. А ма ха! Кога да си садя растението като трябва да садя дългорастящи за тъпите медальони! Ако си махна пчелите пеперудите и светулките кога да натрупам насекоми за селекцията. А-а-а-а-а-а.
     
    fermer4o888 харесва това.
  15. 2-miro-6262-

    2-miro-6262- Прохождащ

    здравейте,аз съм от скоро във фермата .В началото можех да влизам в ,,Яйчения фактор,,,а сега изобщо го няма нито на площада нито при часовника.Може ли някой да ми помогне ?Къде и как мога да вляза за да играя.Аз съм на 14 ниво.Благодаря предварително!
     
  16. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Ниво на трудност - средна - от ниво 16
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Яйченият-фактор.14837/#post-103388
     
  17. БориМечката

    БориМечката Стажант

    Днес играта при мен е много тромава, преяла и препила на празника ли е или повредата е в моя компютър?
     
  18. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Много са бройките за медальона, а дните не са достатъчни! Защо е така? Трябва поне още един ден!
     
  19. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Най-после,приключих и с този евент :cry:През повечето време съдях лешници- от тях падаха около 60 бр. на поле -всеки път различно( 50-60бр.) Купите не са ми на макс,харита нямам. Чесно казано,не мислих,че ще приключа :oops:Успех на всички.
     
    MARV3000 харесва това.
  20. raksi_13

    raksi_13 Прохождащ

    Днес играта при мен е много тромава, преяла и препила на празника ли е или повредата е в моя компютър?
    И при мен е същото положение ,комбайн не сее ,не мога да преминавам от поле ,на поле ...Пълен блокаж