Дискусия: Яйченият фактор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 11.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Нина,написах го вече. мигновено поникване на био памук,резултата от медальоните е мигновен
    2000 супер тор за 2000 медальона, отнема няколко минути , бях готова с тях снощи, забави ме растението
    ,защото не обичам да играя нощем ,предпочитам сладък сън ,това е всичко,
    няма никаква тайна .Успех и весели празници :)
     
    лудакрава1 харесва това.
  2. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    2000 супер тор ??
    Как ги даваш така ?
    Извинявай, но винаги се чудя на постовете ти, винаги споделяш невъзможни неща. :)
     
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Принципно не са невъзможни.И има един трик за трупане на супер тор,ако имаш едни супер гигантски секвои.;)
     
    тралала, eva-mina, Пума~` и 2 други харесват това.
  4. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Ура!Поздравления:)Няма мрънкащи от неудовлетворение(в това число и аз не правя изключениеxD)
    Цари позитивизъм и ведро настроение:);)
     
    eva-mina харесва това.
  5. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Наистина е весело,преди този евент имах 7334 супер тор , защото имам много секвои,даващи супер тор, всички евенти дават супер тор,всички куестове дават супер тор ,дори и Рошко,
    Поне за мен това е възможна игра,имам ресурси .Все още безплатни,Динамиката на играта расте много бързо,
    използвам мигновено поникване, когато имам реални ангажименти,Във всички останали случаи играя нормално, обикновено съм готова на трети или четвърти ден от евента,Невъзможното за едни е ежедневие за други .
    Форумът е място именно за споделяне на опит и практика,на нормални въпроси и отговори ,свързани разбира се с играта
    не е място за коментар на екипа, на играчите, на ехидност и други язвителни чувства
    Време е да се разбере що е форум и каква е неговата роля и функция ,
    Това е моето мнение
     
    ..koni.., SULIO_PULIO1972, cecka66 и 9 други харесват това.
  6. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Да наистина, много е странно :p:p:p и бъгове нямаше, което е още по-странно.8)
     
    eva-mina, ..koni.., [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Чак скучно...xD
     
    тралала, eva-mina, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Пу пу, да не им е уроки.... xD
     
    ..koni.., -dd76-, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Още не съм използвала моментното, но не съм събрала 1000 бр., време има и навярно ще успея с дългорастящи, за сега не бързам.
     
  10. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    А как се прави мигновено поникване?
     
  11. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Браво поздравления, не съм искал да те обидя. Просто се учудих как за 1 ден събра 2000 изскачащи и ти останаха 300, радвам се на някого когато постига успех. Сега щом си приключила куеста мога само да ти пожелая Весели празници. :)
     
    .water., Mermaid и bubolina8 харесват това.
  12. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    и аз искам да знам това...за 1 път чета за такова ''мигновено поникване''
     
  13. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    http://bg.bigpoint.com/farmerama/bo...ралицата-на-карнавала.13380/page-5#post-76386
    Прочети,за да знаеш какво и как се култивира:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F.2364/
     
    Gold_teror и milkoga1 харесват това.
  14. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Уф, и последен глупав въпрос - не мога да намеря реда на топа.
     
  15. DAN63

    DAN63 Обитател

    Gold_teror харесва това.
  16. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

  17. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Добър вечер! Моля за проверка, защото имам чувството, че съм ощетена от изкачащи бройки "великденски медальони"? Предварително, благодаря! ID 22450744
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Е какво като я нямаш? Няма да е мигновено, но като използваш всички възможни занаятчийски продукти за намаляване на времето на растеж на каквото там си култивирал (или ще култивираш), бонуси от парника и евентуално бонуси от редички времето на растеж ще е доста прилично и пак ще се получават нещата, т.е. ще има много изскачащи за сравнително кратко време.
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, какво имаш предвид, защо мислиш, че си ощетена, какво си сяла?
     
  20. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Вечерта - шипка, а след шипката диво индиго. На острова, вечерта - медена роса и пак медена роса. Дано да не бъркам, но от тези растения, мисля, че трябваше да имам повече медальони. От вечерта до дивото индиго, включително, бях са малки полета. След което, преминах на големи. Дано, все пак, да не се бъркам?! Ако е невъзможно да проследите насажденията ми, няма да ви се разсърдя, но много искам да успея! Благодаря още веднъж за вниманието!