Дискусия: Яйченият фактор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 11.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И поле сено ми пусна медальончета, цели 3, но по-често - 0.
     
    MARV3000 харесва това.
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    За вас лъжа, за мене истина :p - 412 медальона (4 от които от милите съседи :inlove:). На Баха съм с дървета, повечето от които XXL, менажерия, манифактура и разсадник, и няколко обора. Във фермата жънах лудо просо (комбайнът едва пъплеше по нивата, но не са виновни петролните магнати, както и производителите на селскостопанска техника, просто играта е "чифтак") Разбира се и там (в основната ферма) имам разсадник, менажерия и манифактура, и още 3 обора, а дърветата по синорите и секвоите както винаги са табу. Разходих порядъчно и четата Кравайчета (нямат и дузина). Купите са фул. За съжаление редовете (за повече инструменти) в небесната градина не бяха за обиране, но пък благодарение на карамфила-благородник и кестеновата редичка съм щастлива, като ученичка с'ъс шестичка - кандисах на 906 медальона и си осигурих за Великден спокойствието и купона! Весели и светли празници желая!
     
    bilq76, -helixme4o-, Мариана07 и 8 други харесват това.
  3. sco

    sco Знаменитост

    Садиш на големи полета, от едно поле можеш да получиш максимум едно изскачащо - затова са толкова малко.
     
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Ох, на моя пазар моркова удари 300 пари, чак не ми се сади индиго...., ама всяка дупка до сега за морков я използвам.
     
    lyd_s_motika и Sony59 харесват това.
  5. Sony59

    Sony59 Прохождащ

    Той и Рокфелер така, с ябълките...
     
    -helixme4o-, pepa551, staneli и още 1 човек харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен сеното преди малко беше аха 500 пари, но бързо се намериха фермери да го смъкнат до 300.
    Но кресонът още си вдига цената, 27 пари е в момента.
    (Само се чудя на акъла на купуващите - какъв е смисълът. Ама нека купуват пък :p.)
     
    pepa551, staneli и lyd_s_motika харесват това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    Последния път, при който се възползвах така добре от пазара, беше на Българското събитие с Баба ви Марта...., не че не е имало и други подобни раздвижвания на цените....
    Да, нека купуват :p.
     
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Моят карамфил още не е узрял. Но оборите с аготови и махнах 10 от тях да насася индигото. Вчера ми отмаля раката да садя тея пусти моркови 0- даже 100 000 похарчих да купя 1000 че ми писна от тях. То излзиа че ми трябвала ппшеница сега за 2 задача. На острова съм основно с дървета и обори, харита нямам, не искам и да имам, редички разни също нямам.
    Аз продадох снощи доста круши орехи и сливи, но изчаквах д апоне днеска събитието и щше продължа с продажбата докато осътана без плодове. Направо по 250 бройки ги пускам. Няма какво да си играя.
     
    lyd_s_motika харесва това.
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    414 изкачащи с обикновенни дървета
     
    pepa551 харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Каквото и да правиш всичко е на случайност,на основно поле 76 на запустяло поле 53 и двете бяха засяти с тинтява,без харите купи на 30/30:)
     
  11. sahara83

    sahara83 Познавач

    И от кресона спечелих досега 5 медальона.Опитвам се и аз да изкарам малко парици от куеста и си сея кресон.;)
     
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Луди хора - купуват го тоя клресон като топъл хляб - 65.30 му е максималната цена при мен
    Моите медальони са 261 - нямам редички нито за бързп узряване нито кестенови ни никакви. Растителната купа, която е по - важма е на 30, животинската не е, няма и да си хабя силите да я дигам. Така и така махам оборите когато има куест - не ми е нужно да се набутвам.
     
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,че що да са луди?И аз купувах,няма се занимавам с някакъв треволяк сега я....Пък и алъж-вериж тряба да става все пак.xD
     
    тралала, ..koni.., Мариана07 и 2 други харесват това.
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Щото пораства за 1 минута.
     
  15. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    Аз си играх да садя кресон, докато разсаждах индигото. Почти накрая се усетих, че кресонът е зеленчук.
    Кресонът, марулите и морковите са зеленчуци и затова им влияе бонус +1 при обиране от редицата с плашилата.
     
  16. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Да попитам има ли нещо от занаятите да носи +1 за зеленчуци ? :)
     
  17. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    malkata_ice харесва това.
  18. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

  19. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Приключих в този момент целият" Яйченият фактор " с голямо удоволствие и нетърпение :)
    Малко се увлякох и ми останаха в повече 493 медальона .Красива редичка наредена:)
    боядисани виртуални и реални яйца, аромат на сипкави сладки се носи и пролетни цветя
    Евента е лек и изпълним ,има достатъчно медальони от полетата ,а аз си помогнах бързо
    бързо с бонусчето на био памука ,защото започват светли празници и малко милиони направих
    и за мен още един приятен момент -стартирах ниво 99 .Само хубави неща се случват :)
    Желая на всички щастливи празници и истинско великденско забавление в живота и в
    тази игра .Търсете винаги и навсякъде красивото и позитивното и винаги ще се чувствате
    щастливи и удовлетворени :)
     
    ..koni.., milena7004 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. НИНА

    НИНА Младши експерт

    Чудя се как успя да го завършиш за толкова малко време?